Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze gry według Associated Press

38 postów w tym temacie

To nie moziliwe jest Dragon Age co jest bardzo dziwne ze klasyczny RPG wszedł tak daleko,zwykle klasyczne RPGi sa pomijane i mieszane z błotem w takich rankingach.
Dziwie sie że jest tutaj Uncharted 2.Według mnie gra która kandyduje to najlepszej gry roku musi byc multiplatformowa, musi byc dostepna dla jak najwiekszej liczbi graczy a nie jak w przypadku tego zestawienia.Gdzie Uncharted 2 jest na pierwszym miejscu i fanboye skosnookich sie cieszą,nie powinno tak być.Takie zestawienie to dyskryminacja uzytkownkiów którzy maja Xboxa i PCta ,dlatego jeszcze raz mówie że do gry roku powinny byc nominowane jedynie tytuły multiplatformowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Triderus a dla czego niby Uncharted 2 ma na tym tracic (pomijanie w rankingach itp) to ze zrobili na wylacznosc ps3 to nie znaczy ze juz ma byc pomijany w rankingu ocenia sie gre a nie na co wyszla albo na co nie wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 11:54, Bravo4 napisał:

Nie ma nowego CoD''a


Co akurat jest dziwne, bo ta gra zasluguje na TOP10. Moze i byl wielki hype, ale ta gra jest naprawde porzadna. No i ludzie ja kupuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Każda z tych gier (zwłaszcza Assassin''s Creed 2 w którym się zakochałem) jest obiektywnie lepszą grą od COD:MW2.

A co do porządności - porządna to w tej grze jest dawka akcji... Fabuła szczątkowa, sposób przedstawienia, grafika też kuleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że w top 10 widnieją tytuły tylko dużych wydawców- Ubisoftu, EA itd. Gier wydawanych przez mniejszych wydawców jest jak na lekarstwo... Jakoś mnie to nie dziwi- w końcu rankingi to równiez sposób promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 11:23, Triderus napisał:

To nie moziliwe jest Dragon Age co jest bardzo dziwne ze klasyczny RPG wszedł tak daleko,zwykle
klasyczne RPGi sa pomijane i mieszane z błotem w takich rankingach.


klasyczny rpg ? klasyczne rpg to jest na papierze... Ty dalej nie potrafisz nazywac rzeczy po imieniu... to juz nie smieszne, to zalosne.

Dnia 11.12.2009 o 11:23, Triderus napisał:

Dziwie sie że jest tutaj Uncharted 2.Według mnie gra która kandyduje to najlepszej gry
roku musi byc multiplatformowa, musi byc dostepna dla jak najwiekszej liczbi graczy
a nie jak w przypadku tego zestawienia.Gdzie Uncharted 2 jest na pierwszym miejscu i
fanboye skosnookich sie cieszą,nie powinno tak być.


nie gralem w U2 wiec sie nie wypowiem. Ale z tym "musi byc multiplatformowa" to mnie rozbawiles do lez :D

Dnia 11.12.2009 o 11:23, Triderus napisał:

Takie zestawienie to dyskryminacja
uzytkownkiów którzy maja Xboxa i PCta ,dlatego jeszcze raz mówie że do gry roku powinny
byc nominowane jedynie tytuły multiplatformowe.


jak Cie nie stac to Twoj problem, konsola na raty to nie jest duzy wydatek... gry po bardzo podobnych cenach co na x''a

co do newsa: Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story !!!! tak powinno byc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować