Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 powodów, dla których warto mieć The Sims 3!

64 postów w tym temacie

Wiesz, przydałyby się simsy. Tam są komunikaty, po których przeczytaniu wiedziałbyś, że tylko (Wstaw odpowiednie obraźliwe słowo) piszą ,,morze" zamiast może ;].

Co do newsa...Nudzą się po 20 godzinach...Chyba, że ma się dodatek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehmmm dzięki..... to nie błąd z niewiedzy, lecz szybkiego pisania+mała spostrzegawczość co to "litrówek"(patrz- linijka wyżej) ;]


@Topic
Tak poza tym..... Po co EA dodatkowa reklama? Spadek przychodów?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że The Sims3 jest wstanie mnie odciągnąć od WoWa. Sam ostatnio się świetnie przy tej grze bawię i naprawdę, polecam ją każdemu.

A reklama fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 18:28, Baluk25 napisał:

Osioł: Znudzi Ci się, jak obczaisz wszystkie nowości w porównaniu do dwójki.


Ale jak ktoś nie grał w dwójkę, to jest to słaby argument :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak ten filmik ma zachęcać do kupna to ja nie wiem... mnie tym bardziej odstraszył. No, ale to nic, dobrze wiedzieć, że nie jestem targetem takiej produkcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak się ukazało The Sims 3, to można go było kupić za 99zł w empiku...potem cały czas były drogie za 130zł. Gdzie tu przepraszam zachęta skoro cena się nie zmieniła :P, no chyba że 10 zł ratuje ludzkość :P.

Co do gry to wbrew pozorom jednak warta swej ceny w każdym szczególe, grę na swój sposób genialna i daje mnóstwo zabawy. Ale odradzam ludziom, którzy nie mają wyobraźni lub nie przepadają za długotrwałym myśleniem. W tej grze każdy potrafi zrobić super pięknych simów i dorobić się majątku, problem w tym że nie na tym zabawa polega :P. Sądzę że jeśli komuś podobają się twórcze gry gdzie to ty decydujesz jaka ma być rozgrywka a nie gra narzuca ci co można robić to powinien spróbować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować