Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor tylko dla dorosłych?

19 postów w tym temacie

Ten znaczek z pewnością powstrzyma wszystkich młodych graczy, ehh już to widzę jak cierpią z powodu braku odpowiedniego wieku aby zagrać w nowego MoHa. Zanim zdążą pograć ten ukaże się już w serii KK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w innych krajach ludzie kierują się tymi znaczkami. Bo u nas to na pewno nie bardzo, nie raz widziałem jak ojciec kupował dla syna L4D albo GTA IV. Co do gry to jestem ciekaw co z tego wyjdzie i jakie nowości zostaną wprowadzone. Coś czuje że będzie pobity rekord MW2 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda co do MW2.. mojm zdaniem +18 wogule nie pasuje. Przyznaje ze Gears of war to tak.. bo krew i flaki lataja na kazda strone. No chyba ze tworcy by uwzglednili uszkodzenie cial typu rozerwanie konczyn i tym podobne to wtedy +18 jak najbardziej.

Ale chyba zamowie.. bo w koncu to Medal of honor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bardziej mroczny i brutalny niż poprzednio klimat"

Achh, tym tekstem zmuszono mnie wręcz do kupna nowego MoH. Oczekuję od niego wiele i mam ogromną nadzieję, że gra spełni me oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 09:53, FatB napisał:

To prawda co do MW2.. mojm zdaniem +18 wogule nie pasuje. Przyznaje ze Gears of war to
tak.. bo krew i flaki lataja na kazda strone. No chyba ze tworcy by uwzglednili uszkodzenie
cial typu rozerwanie konczyn i tym podobne to wtedy +18 jak najbardziej.


tak, zabawa w terroryste, spalenie kogoś żywcem... w gearsach nie strzelasz do ludzi - flaki to i w miesnym możesz sobie poogladac bez 18 od pegi :P niech pierwszy rzuci kamieniem kto przeszedl terminal na lotnisku bez strzalu... ;]

dali 18 bo teraz w grze nie musza sie ograniczac, dzieciki i tak kupia a australia ich nie obchodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że podany w newsie "mroczny i brutalny" klimat będzie odczuwalny. MW2 też był od 18 roku życia i jakoś nie doświadczyłem podobnego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MW2 biegają dzieciaki z nickami 99 (1999 rok urodzenia, dla niekumatych), więc w MoH też pewnie tak będzie, w każdym razie dziękuję za opcje mute, bo to piszczenie doprowadza mnie do szału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można tego tak postrzegać Revan 91. Ja mam nick pecyn8, to znaczy, że urodziłem się w 1908roku? :D Daj spokój, ale prawdą jest, że dużo dzieciaków gra i czasami trzeba posłuchać przebiegu mutacji głosowej owych dzieci. Dobrze, że jest opcja wyciszenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem serii MoH''a (innych też nie). Gram we wszystkie fps''y, a w ten tytuł zagram z chęcią, bo widać, że szykuje się coś nowego.

OT
W sklepach nie muszą respektować. Według prawa jeśli płacisz za towar to sprzedawca musi Ci go wydać z wyjątkiem (jeśli jesteś niepełnoletni)artykułów dla dorosłych. A te oznaczenia 18+, M, T i itd to tylko oznaczenia, sugestie, a nie nakazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 07:16, DoomnY napisał:

MW2 też 18+, a dzieciarni sieka więcej online niż dorosłych.

To niestety jest urok Call of Duty. Sam próbuję walczyć z tym stereotypem bo jestem aktywynym graczem CoD4, ale po prostu brakuje mi argumentów. Na "progejmerskiej" scenie CoDa jest tylu 13-14 latków że głowa boli. Wiadomo że wiek o niczym nie świadczy, są wyjątki ale wyjątki potwierdzają regułę i niestety większość dzieci zachowuje się, hmmm - nie na poziomie :) A co do tematu to znaczki nic nie pomogą jeżeli sprzedaż gier 18+ nie będzie karalna. I to by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 16:05, Eguroll napisał:

W sklepach nie muszą respektować. Według prawa jeśli płacisz za towar to sprzedawca musi
Ci go wydać z wyjątkiem (jeśli jesteś niepełnoletni)artykułów dla dorosłych.


Gry to jednak szczególna kategoria towaru, i choć nie ma w Polsce żadnego prawa regulującego ich sprzedaż, właściciel sklepu może stosować własną politykę w tym zakresie. Np. sprzedawcy w empikach żądają dowodu osobistego, szkoda że niekonsekwentnie. Brakuje w naszym pięknym kraju szerokiej kampanii informacyjnej nt. zjawiska opisywnego powszechnie jako gry komputerowe - cele SPiDOR-u są słabo realizowane i niewiele zmieniają w świadomości masowego konsumenta. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować