Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

CDPROgram! - temat ogólny

663 postów w tym temacie

Hej. Mam taki problem: zarejestrowałem dziś na stronie cdprojektu 3 gry i nie dostałem cdpunktów. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem prawie swoje CD Punkty (zostało mi ich na koncie 10) na gry z gog-a. Nie ma już żadnej gry, która by mnie interesowała. Oto moja kolekcja :

Fajna? :)

20120402105834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeglądałem czy nie dodali czegoś nowego i znalazłem Wiedźmina edycję rozszerzoną do kupienia za 300pkt. Może ktoś będzie zainteresowany. Oprócz tego z nowszych gier Cryostasis, Trine, King''s Bounty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Użytkowniku,

Cdp.pl informuje, że z dniem 12 listopada bieżącego roku zostanie zamknięty program lojalnościowy CDPROgram. Zgodnie z regulaminem, użytkownicy mogą korzystać z punktów oraz kodów promocyjnych przez 7 dni od daty ogłoszenia zamknięcia CDPROgramu. Po tej dacie, niewykorzystane punkty nie będą już dostępne.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Już wkrótce zaprezentujemy Wam nowy pomysł na program lojalnościowy cdp.pl.

Pytania w przypadku problemów z wymianą punktów na gry lub realizacją otrzymanych kodów promocyjnych prosimy kierować na adres:

rejestracja@cdprojekt.com

Z pozdrowieniami,
Zespół cdp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 13:05, kindziukxxx napisał:

(ciach)


Też teraz zobaczyłem pocztę. Szkoda tego programu trochę, udało mi się wymienić punkty na kilka fajnych gierek. Czas wykorzystać punkty do końca w takim razie... (rozumiem, że niewykorzystane punkty idą do "lasu")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 13:13, damienthorn napisał:

> (ciach)

Też teraz zobaczyłem pocztę. Szkoda tego programu trochę, udało mi się wymienić punkty
na kilka fajnych gierek. Czas wykorzystać punkty do końca w takim razie... (rozumiem,
że niewykorzystane punkty idą do "lasu")

tak po 12 wszystko przepadnie ;/
szybko zatonał ten statek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 13:47, prf napisał:

Kody do pobrania gier nie działają .Wyświetla się ''Code expired on October 31, 2012
'' .

czyli polecieli sobie..., pisz do supportu bo mało czasu zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 13:47, prf napisał:

Kody do pobrania gier nie działają .Wyświetla się ''Code expired on October 31, 2012
'' .


"Przepraszamy za chwilowe problemy techniczne, kody z CDProgramu do gog.com jeszcze nie działają. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu i lada moment powinny już działać.".

http://www.cdprojekt.pl/board/topic/5847-Problem_z_kodem_po_wymianie_punktow_w_cdprogram/post-85895

Cały CDP - żenada na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szit! Niewiele mi brakuje do 150 pkt, ale nie będę teraz na siłę jakiejś gry kupować, żeby te pkt dołożyć :/ Skoro mają w planach nowy program lojalnościowy, mogli już te pkt zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak się loguje na kont cdp t jak przechodze do gog t musze sie logować ponownie a login i hasł nie pasuje?
Nie korzystałem nigdy z gog-a i nie wykorzystywałem punktów może ktos mnie naprowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 15:34, karolekx23x napisał:

Nawet jak się loguje na kont cdp t jak przechodze do gog t musze sie logować ponownie
a login i hasł nie pasuje?
Nie korzystałem nigdy z gog-a i nie wykorzystywałem punktów może ktos mnie naprowadzi?

Musisz zrobić na gogu nowe konto. To osobny serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie ile punktów się dostaje za następujące gry:
- Alpha Protocol
- Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena
- Darksiders: Wrath of War
- Warhammer 40.000: Space Marine
- Football Manager 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie gdzie sprawdzić sugerowane ilości CDPunktów dla danych tytułów lub serii wydawniczych (5e)? Bo nie widzę tego na stronach katalogu na cdprojekt.pl...

EDIT: Ok, w regulaminie zauważyłem, że powinny być na karcie rejestracji elektronicznej w pudełku, przyzwyczajony byłem do tego, że tam jeszcze podane były wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDPROgramem właściwie poza samym początkiem, się wcale nie interesowałem(wtedy, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale oferta była znacznie ograniczona, względem tego co mamy dziś). Z racji że program dobiega końca, mam zamiar swoje punkty wykorzystać. Mam dwa pytania. Po pierwsze na stronie programu, pod każdą grą widnieje napis „tylko w języku angielskim”. Jednak na GoGu w niektórych przypadkach, dostępnych języków jest znacznie więcej. Która opcja w rzeczywistości obowiązuje? Po drugie jestem zainteresowanym Far Cry’em 2, który jest dostępny na Gogu(w cenie 9.99), jednak na stronie programu, wymieniony nie jest. Czy jest zatem możliwość, wybrania go mimo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 20:35, qrex napisał:

wybrania go mimo to?

Tak, jest. Jak chyba każdej gry na gog w tej cenie.
Co do języków najlepiej obejrzeć szczegóły na samym gogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 20:36, Zgreed66 napisał:

Co do języków najlepiej obejrzeć szczegóły na samym gogu.

Nie mogę zatem zrozumieć, po co pisać pod wszystkim grami, że są dostępne tylko w jednym języku(angielskim), skoro sam GoG(w nielicznych przypadkach) twierdzi co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować