Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

CDPROgram! - temat ogólny

663 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2010 o 15:47, Blackhand napisał:

To dużo czasu im nie zostało ;). Przeczuwam poślizg :P.
BTW, Falloutów mam już po dziurki w nosie, mam "wystarczającą" ilość egzemplarzy każdej
części (znaczy F1, F2 i FT).



Fallouty były kila razy w gazetach :P ja mam je z Clicka ale nie instalowałem :P jeżeli w CDProgramie pojawią się starsze NFS''y (znając życie pewnie nie) to bym brał :0 a tak na chwilę obecną nic mnie nie interesuje z tego programu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, od niedawna na stronie GOG-a trwa jakieś dziwne odliczanie. Po cichutku licze na jakiegoś nowego zachodniego dystrybutora którego gry trafią do gog-a. Marzą mi się starocie EA czy Sierry eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no ten Constructor to musi mieć jakąś wypasioną grafikę skoro takie wymogi xD

Minimum system requirements: Windows XP or Windows Vista, 1 GHz Processor (1.4 GHz recommended), 256MB RAM (512 recommended), 3D graphics card compatible with DirectX 7 (compatible with DirectX 9 recommended), Mouse, Keyboard.

ja w to grałem na starym 486 66mhz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 22:33, igor8472 napisał:

To standardowe wymagania większości do emulacji w Dosboxie :-).



a widzisz :) tego nie wiedziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:19, m1kel1 napisał:

...

Fallouty były kila razy w gazetach :P ja mam je z Clicka ale nie instalowałem :P


No właśnie o to mi chodzi - "jedynkę" i 2 mam z CDA, do tego FT "premierówkę" (do której CDP dorzucał oba Fallouty - RPGi gratis), F2PL ze starej XK, "jedynkę" po polsku z Biedronki, Sagę z Wybiórczej ;), FT z CDA i na deser - angielską wersję FT w DVDBoxie. Więc jeśli Fallouty "zeżrą" trzy "sloty" w CDPROgramie (do tego pewnie zostaną wycenione na 300 pt), to się chyba "trochę" zirytuję ;).

Dnia 26.01.2010 o 16:19, m1kel1 napisał:

jeżeli
w CDProgramie pojawią się starsze NFS''y (znając życie pewnie nie) to bym brał :0 a tak
na chwilę obecną nic mnie nie interesuje z tego programu :)


Z obecnej listy wziąłbym co najwyżej DN3D, ale nie za 300 pt. Już wolałbym wydać te 6 dolców, w końcu to niecałe 20 zł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:19, m1kel1 napisał:

> To dużo czasu im nie zostało ;). Przeczuwam poślizg :P.
> BTW, Falloutów mam już po dziurki w nosie, mam "wystarczającą" ilość egzemplarzy
każdej
> części (znaczy F1, F2 i FT).


Fallouty były kila razy w gazetach :P ja mam je z Clicka ale nie instalowałem :P jeżeli
w CDProgramie pojawią się starsze NFS''y (znając życie pewnie nie) to bym brał :0 a tak
na chwilę obecną nic mnie nie interesuje z tego programu :)

oo tak, stare NFS też bym brał , chyba bym się rzucił na stronę CDprogramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:42, m1kel1 napisał:

jutro zakończy się to odliczanie na GoGu to zobaczymy co cdp wymyśli i da na program
i miejmy nadzieje obniżkę zrobią :)

walnęli by od razu wszystkie gry z gog.com zamiast "po kolei dodawać "NOWE" tytuły aż dodadzą wszystkie" bo to się mija z celem imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 20:55, rtyrtyrty napisał:

> jutro zakończy się to odliczanie na GoGu to zobaczymy co cdp wymyśli i da na program

> i miejmy nadzieje obniżkę zrobią :)
walnęli by od razu wszystkie gry z gog.com zamiast "po kolei dodawać "NOWE" tytuły aż
dodadzą wszystkie" bo to się mija z celem imo.

Byznes is Byznes
Nie dodadzą wszystki bo nie które wogóle by nie schodziły.Dają po trochu żeby ktoś je brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 20:57, karolekx23x napisał:

strasznie denerwujace podejcie CDP


Trudno się nie zgodzić.Jestem "szczęśliwym" posiadaczem dużej ilości punktów lojalnościowych , jak by ich w danej chwili nie nazywać , i właściwie od zawsze problem jest ten sam.Nie mogę wydać swojej śmiesznej premii.Tylko na samym początku czasów "wpln" można było kupić grę za 1 zł + wirtualna kasa.Później nadchodziły co jakiś czas promocje , które z promocjami miały niewiele wspólnego , ewentualnie wybór tytułów był taki , że jeżeli ktoś kupuje gry od dłuższego czasu w miarę regularnie , to i tak nie było co wybrać.Ostatni pomysł, to nawet trudno komentować.Już 5 lat temu przynajmniej część oferty była w cenie 9,99 , czyli właściwie symbolicznej.Ile jeszcze razy zaserwują ten sam , 100 razy podgrzewany kotlet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm w sumie jak ktoś chce mieć gierkę to taniej go wyjdzie jak ją po prostu kupi na GoGu xD nie będzie trzeba wydać kasy na 3 premiery ;] albo 6 premier :P jak po miesiącu się kupi ^^

0 12 koniec odliczania :) akurat wstanę to zobaczę co dali nowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 00:19, vale4694 napisał:

I tak nic nie dadzą


zobaczymy :P i tak coś mi się wydaje, że CDP słucha się tych kilki % ludzi którym program się podoba, chcieli fallouty to podobno będą fallouty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować