Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ceville - Recenzja

18 postów w tym temacie

I to jest właśnie gatunek, do którego piłem, Pilocie. Wiele klasyków w historii to właśnie wacky - bez ich surrealizmu gatunek byłby duuuuużo uboższy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Mastermind''zie czy byłbyś na tyle łaskaw i uzupełnił tabelkę?:
Wydawca: Kalypso Media
Polski wydawca: Topware
http://www.topware.pl/gra/54/Ceville.html

PS. Gazeta/czasopismo nie może być wydawcą, co najwyżej wydawnictwo - w przypadku CDA jest to wyd. Bauer.

Edit: Nie lepiej podawać w tabelce sytuację obecną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo mi się spodobała, bo opisuje praktycznie wszystkie aspekty gry, o których chciałem coś wiedzieć. Jedna tylko uwaga - coś tu chyba nie pasuje w tym cytacie ze strony pierwszej ;-)

"zapomnieliśmy dodać, że jego wzrost jest równie podły jak postura"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem że gra mi się nie podobała, jest długa owszem ale jakoś brakowało mi w niej akcji takiej. Może jestem głupi, i ślepy ale ta gra nie uwiodła mojego serca (gracza), po recenzjach spodziewałem się hitu...
trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rok jest dla przygodówek wyjątkowy - Ceville, Machinarium, The Book of Unwritten Tales (wersja angielska niestety dopiero na początku przyszłego roku)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 19:56, Growin napisał:


Edit: Nie lepiej podawać w tabelce sytuację obecną?


To nie wina Masterminda, tego typu dane są zasysane z bazy gier - i właśnie wyszło, że był w niej błąd. Poprawiliśmy oczywiście, dzięki za zewnętrzną kontrolę jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamięta ktoś jeszcze przygodówkę o nazwie Głupki z Kosmosu? To dopiero były wacky :D Mikołaj w postaci płynu albo wojskowy nietargający się super wytrzymały wojskowy papier toaletowy na długo zapadają w pamięć ^_^
A w Cevilla pograłem jak na razie tylko chwilę, ale nawet miło się grało. Będzie kiedyś dłuższe posiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2009 o 01:11, Lucas_the_Great napisał:

To nie wina Masterminda, tego typu dane są zasysane z bazy gier - i właśnie wyszło, że
był w niej błąd. Poprawiliśmy oczywiście, dzięki za zewnętrzną kontrolę jakości.

Jeszcze jakbyś mógł poprawić te dwie linijki:
Wydawca: Kalypso Media
Cena:39,95 zł


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra :) Dobre teksty "czy wiesz że ten napis jest tylko po to aby zatuszować długi czas wczytywania lokacji?" albo "była tu twoja mama widziała co masz w folderze - nowy folder" podczas wczytywania wymiata :D Albo odniesienie do Google w siedzibie krasnoludów :) Naprawdę polecam!

"Ceville pod względem wizualnym bardzo blisko do A Vampyre Story czy The Curse of Monkey Island"

A nie do Escape from Monkey Island? Escape była 3d a Curse była rysowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna, ale za krótka z deka. Jako fan gatunku dam bliżej 7 - za zgrzyty. 9 by było za dłuższą rozgrywkę, krótsze loadingi i płynniejsze przejścia między planszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować