Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #118: Co sądzisz o grach na podstawie filmów?

24 postów w tym temacie

Powinna być opcja: Są raczej słabe, ale można wyróżnić kilka mocniejszych lub coś w tym stylu, bo tak zaznaczyłem, że są mi obojętne. Jest tylko kilka dobrych gier o tematyce z filmów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyną filmówką, godną uwagi i polecenia są Kroniki Riddicka i nic więcej, no może by się coś jeszcze znalazła ale generalnie to sam badziew :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy: są filmówki, które czerpią z motywów z filmów, opowiadając nową historię, są też filmówki towarzyszące grze, które zazwyczaj są słabe.

Z tej pierwszej kategorii na uwagę zasługuje Trespasser czy Small Soldiers: Squad Commander, trzecia grupa to znakomite filmówki bazujące na fabule filmu, vide Lion King.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre gry na podstawie filmów mogę wyliczyć na jednej ręce - rzadko trafia się coś naprawdę dobrego.
- Peter Jackson King Kong,
- Kroniki Riddicka (poniekąd to nie na podstawie filmu - ale oddaje klimat),
- Punisher (bo fajnie się wykańczało tych debili - jak głoszą twórcy - na 100 różnych sposobów :)
- Constantine (fajny klimacik i fajna muzyczna oprawa gry)
- LOTR: Return of the King (ogólnie dobra i wciąż fajna gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A X-Men Origins: Wolverine? To jest bardzo dobra gra na podstawie filmu. Tak mnie wciągneła, że przegrałem 40 godzin(odblokowałem wszystkie ciosy, stroje itp. itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jak chodzi o gry na podstawie filmów:to chyba tylko x-men był dobry (chociaż się nie dziwie jak prmierę filmu ciągle przesuwali) i jeszcze władca pierścieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły to kiepściochy, z pewnymi wyjątkami. Wspomniany Enter the Matrix (filmy mnie nie porwały, ale ta gra nieźle się wkomponowała i uzupełniała z drugą częścią), czy też - co prawda nie są to wierne odwzorowane fabuły, ale rozgrywają się tym samym uniwersum - wiele gier sygnowanych marką Star Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfle star wars filmy to syf ksiazki to syf gry to tez syf ale jak kto uwaza ale taki matrix to dobra tak samo avatar sadze ze moze byc dobry kupie ale dopiero jak obejze film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mowa o grach na podstawie filmów to nie można tu mówić o grach związanych z Włądcą Pierścieni, King Kongem, X-Men i jeszcze sporej ilości innych gdyż one wywodzą się z ksiażek lub komiksów a nie folmów. Trochę rozeznania w temacie a dopiero potem pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł takich gier jest dobry ale wykonanie itp. to już inna liga. Jeśli chodzi o filmówki to nie wyróżniają się zbytnio na tle innych gier, po prostu bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować