Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek za pół ceny w gramer.pl! Znamy wyniki sondy i nagrodzonych!

81 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 19:30, MamDowna napisał:

ostatnie dwa pytania i znikam :
a ) jesli w dwoch zamowieniach kupilem po jednej sztuce DA to wyslecie mi dwie ? (bo
przy wybraniu dwoch w jednym zamowieniu jest limit)


tak, wyślemy ci oba zamówienia.

Dnia 09.01.2010 o 19:30, MamDowna napisał:

b ) kiedy zaczniecie wysylac te gry ? (kiedy bedzie ich dostawa)


Kiedy zaczynała się promocja, był spory zapas. Dodatkowo w czwartek domówiłam towar z dostawą na wtorek 12.01, ale już raczej wiadomo, że go nie wystarczy dla wszystkich. Następna dostawa będzie 19.01 i uwzględni ilość potrzebną na realizację wszystkich pozostałych zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Akne. Chyba spanikowałem za szybko, bo płytki po jakimś czasie zaczęły działać. Chyba mróz na nie za mocno podziałał, co jest dziwne bo pierwszy raz się spotkałem z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:50, Gravier napisał:

Dzięki za odpowiedzi Akne. Chyba spanikowałem za szybko, bo płytki po jakimś czasie zaczęły
działać. Chyba mróz na nie za mocno podziałał, co jest dziwne bo pierwszy raz się spotkałem
z takim problemem.

No problem. Następnym razem pamiętaj, że jeśli zawartość płyty kopiuje się bez problemu na dysk, tzn. że z płytą jest wszystko ok i reklamacja nic nie da, problem jest po stronie hardware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawia się status na twitterze i blipie? Dopiero przed chwilą założyłem konto i jest to dla mnie czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 21:09, akne napisał:

> Dzięki za odpowiedzi Akne. Chyba spanikowałem za szybko, bo płytki po jakimś czasie
zaczęły
> działać. Chyba mróz na nie za mocno podziałał, co jest dziwne bo pierwszy raz się
spotkałem
> z takim problemem.
No problem. Następnym razem pamiętaj, że jeśli zawartość płyty kopiuje się bez problemu
na dysk, tzn. że z płytą jest wszystko ok i reklamacja nic nie da, problem jest po stronie
hardware.

Może nie opisałem tego zbyt dokładnie, ale płytki nie działały w ogóle, tzn. nie widać było zawartości a system zwracał komunikat o braku płyty w napędzie. Sprawdzałem inne płyty i z nimi było OK. Dlatego właśnie tym bardziej się dziwie że zaczęło działać. Oczywiście bardzo się z tego cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 18:45, MamDowna napisał:

akne czy wiesz juz kiedy zamowione gry zalapaly sie na dostawe z 12.01?

Jeszcze nie wiem, jest 11.01, więc dostawa z 12.01 jeszcze nie wjechała :)

Po inwentaryzacji różne cuda się zadziały w stanach magazynowych, więc dopiero gry ta dostawa wjedzie i wyjedzie do klientów, to będę wiedzieć, dla których zamówień zabrakło towaru.
Czyli w środę 13.01. po 15:00 najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 21:02, MamDowna napisał:

dopiero w srode wyslecie ? myslalem ze jutro..

W dostawie jest 90 pozycji, towar wjedzie około 13:00, bez szans, żeby to magazyn jutro przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym skorzystał z promocji, problem w tym jednak, że nie ma tej gry w waszych magazynach, o czym infomuje dostępność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:55, akne napisał:

> dopiero w srode wyslecie ? myslalem ze jutro..
W dostawie jest 90 pozycji, towar wjedzie około 13:00, bez szans, żeby to magazyn jutro
przyjął.



no i jest 13.01....wysłaliście już te gry? bo się po prostu nie mogę doczekac ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 18:30, ostriket napisał:

> > dopiero w srode wyslecie ? myslalem ze jutro..
> W dostawie jest 90 pozycji, towar wjedzie około 13:00, bez szans, żeby to magazyn
jutro
> przyjął.


no i jest 13.01....wysłaliście już te gry? bo się po prostu nie mogę doczekac ^^

dostawa po przebojach i mojej osobistej interwencji u kuriera, któremu wczoraj nie chciało się czekać na odebranie towaru od niego (i wrócił z nim do bazy), dojechała wreszcie i została przyjęta dziś po 16:00. jutro będziemy wysyłać towar m.in. z promocji Dragon Age i brakujące rzeczy z promocji 2 za1 EA Classics.
reszta tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54717&pid=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować