Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2011 o 22:39, Arande napisał:

Gdzie można wysłać maila dotyczącego takiego typu feedera, który kupuje Boots of Mobility
i tylko feeduje przeciwników?

Możesz nagrać to przez xfire, wysłać i zamieścić link w reporcie, z forum riotu wiem że działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam raczej zwrócić się do nich bardziej bezpośrednio w tej sprawie, a nuż podejmą akcję szybciej

@up
Thc, tylko że gdzie mam to wysłać/umieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 22:11, loytar napisał:

ja zawsze myslalem, ze itemy robi sie pod przeciwny team.


Generalnie tak, ale jak grasz AD carry to w zasadzie twoimi core itemami będą jakieś na AD + jeśli się zaczynają pancerzyć Apen(%) a jesli nie to idziesz w jeszcze więcej AD + ewentualnie flat Apen. Czyli jeden góra 2 przedmioty są pod przeciwników. Tak na prawdę to tanki powinny raczej patrzeć na przeciwnika i kontrować jego buildy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się już komuś znaleźć skuteczny build na Skarnera? Bo ja szukam i szukam, na razie średnio mi to wychodzi ^^ Bo o ile ten champ jest w porządku w late game gdy może spamować skillami jak oszalały o tyle do tego late game trzeba jakoś dożyć, najlepiej nie ze statami rzędu 0/10 i z tym już jest trudniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 08:16, ziptofaf napisał:

Udało się już komuś znaleźć skuteczny build na Skarnera? Bo ja szukam i szukam, na razie
średnio mi to wychodzi ^^ Bo o ile ten champ jest w porządku w late game gdy może spamować
skillami jak oszalały o tyle do tego late game trzeba jakoś dożyć, najlepiej nie ze statami
rzędu 0/10 i z tym już jest trudniej...


Ja robię go pod tanka i jest dobrze. W early farmię i gankuję jak trzeba, jakiegoś killa można złapać. W late tankowanie i inicjowanie teamfightów z flash + ulti. Wg mnie jako hybryda ad/ap on jest za miękki i ginie szybko, niektórzy mówią, że ap/as działa, ale widziałem takiego i feedował niemożebnie i nic nie robił mimo guinsoo, nashora itd itp. Ja kupuję regrowth pendant---> philo stone---> mercury---> sunfire cape---> banshee---> i potem w zależności od tego co trzeba- hextech, abyssal, fon, ale to tylko teoria, bo jeszcze żadna moja gra nie była na tyle długa :P
Masteries 9/21/0, flash, exhaust.
Ghost też jest spoko dla niego, bo z W dostaje kosmicznego speeda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 08:16, ziptofaf napisał:



Zagrałem nim raz i miałem 4/0, choć pare razy byłem blisko śmierci. Zastosowałem build Phreaka ze spotlighta z tym ,że poszedłem na linię, zamiast latarni kupiłem kamień filozoficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 10:06, Ecko09 napisał:

Zagrałem nim raz i miałem 4/0, choć pare razy byłem blisko śmierci. Zastosowałem build
Phreaka ze spotlighta z tym ,że poszedłem na linię, zamiast latarni kupiłem kamień filozoficzny.


Znaczy się to problem ze mną a nie z champem że mi nim źle idzie...? W sumie możliwe ;P

Notabene, jak Riot pisze że rankedy mogą być chwilowo niestabilne na US (choć ryzyko ma być minimalne ^_^) to lepiej go słuchać i nie grać xD Wyrzucanie po 7-8 graczy naraz w środku teamfightu to naprawdę coś nietypowego. Albo nie dodawanie elo po wygraniu ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by machnąć posta na forum lola dotyczącego straty elo z leava w qq :( Bo bardzo często mecz przegrywa się już przy wyborze postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować