Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2012 o 20:30, Massa napisał:

Przy okazji, mam do was pytanie. Waham co kupić Caithlyn, Vayne czy może Renektona(ale
to jest tylko alternatywa)? Trudność ogarnięcia postaci nie ma dla mnie znaczenia, chciałbym
tylko usłyszeć jakie macie odczucia co tych postaci.


Caitlyn, duży zasięg, dosyć mobilna. Przydatne pułapki i ''siatka'' odpychająca do tyłu a trafiony cel slowująca.
Vayne, krótki dystans, odskok + przybicie do ściany + procentowe dmg co 3 strzały. Taka krótko dystansowa sieczkarka, która raczej dogoni swoją ofiarę.

Kogo wybrać? Zależy od lubianego stylu gry. Ja np cenie w AD Carry zasięg (wyjątek Twitch, ale on jest od pojawienia się na placach, wypaleniu ulti i ucieczce). Możliwe że spodoba Ci się Vayne. PS. Jest darmowa więc poczytaj guidy i spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem dziś parę razy Vayne i mi się przyjemnie ją ogarniało. Teraz już mnie przekonaliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=23814656#23814656
Morello i jego pro 1200 elo ^_^

Oczywiście chwilę później posypały się tony niezłych komentarzy:

Annie: Have you seen my bear Tibbers?
Morello: Yeah, at 700 ELO.

Master Yi: Your skills are inferior.
Morello: Yours too after next patch.

Skarner: I miss my kind.
Morello: Skarner''s ult now has a 30% chance to miss when used against an enemy Skarner to stay faithful to his lore.

Amumu: I thought you would never pick me..
Morello: After this patch, no one will.

Morgana: You too will be judged.
Morello: You too will be nerfed.

Xin Zhao: HERE´S A TIP, AND A SPEAR BEHIND IT
Morello: here´s a buff, and a NERF BEHIND IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dat riot, nie dość, ze teamy pousuwało w tym patchu to jeszcze nie da się nowego założyć. Ciekawe jakie jeszcze bugi przyszykowali w tym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ej, dajcie mi jakieś porady pt. jak przeżyć jak najdłużej w 1v1 z osobą która ma 3600 gier Kennenem, wbiła 2k elo w 30 meczy i czeka półtorej godziny na normala bo ma tak wysokie win ratio? :D Nie spodziewałem się tego ale wygrałem konkurs i nagrodą jest właśnie krótka i bolesna lekcja ze strony Ego Ignaxio.

http://lolmatches.com/top - pierwsza osoba na liście ^_^

20120502103229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zupełnie nic xD Chyba, że chodzi o to że jakiś gość z 2k elo robił z tobą pvp i dostałeś ostro w d. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 10:54, BlackBomb napisał:

Nie rozumiem zupełnie nic xD Chyba, że chodzi o to że jakiś gość z 2k elo robił z tobą
pvp i dostałeś ostro w d. :D


Dopiero dostanę w d jak to zgrabnie ująłeś. Pytanie moje brzmi - jak najdłużej wytrzymać przeciwko prawdopodobnie najlepszemu Kennenowi na świecie w 1v1, chcę chociaż zminimalizować rozmiar porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie oglądać tylko spośród tych 4 meczyków, co się wyświetlają w głównym menu?? Bo ja bym wolał przypadkowych graczy, nie klany, którzy przy tym ładnie się wyzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jakiś tydzień temu jak wickd grał z jakimiś ludźmi z jego przedziału pvp (2,5k). Jak to się mówi - rape :D Każdego zjadał w jakieś 2-5 minut. Jak dla mnie weź coś bez many, typu lee sin. Sporo ludzi z nim przegrywało z powodu braku many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym wyjsciem bedzie Yorick, Renekton lub Warwick. Grajac Kenenem z tymi postaciami bylo mi najciezej bo maja dobry sustain i ogolnie sa mocne na linii. Mimo wszystko jesli gosc bedzie gral przynajmniej jedna reka to nie wroze ci dobrej przyszosci znajac Twoje umiejetnosci na solo ;] no offence ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 13:32, sirufok napisał:

Jedynym wyjsciem bedzie Yorick, Renekton lub Warwick.

Zapewne i tak wszystko odbędzie się na midzie. I nie wiem czy typowy melee to taki dobry pomysł (farmić mi będzie ciężko w early). Wstępnie myślałem nad czymś pokroju Vlada/Ryze/Ahri. Nidalee bądź Akali również wydają mi się bardzo rozsądnymi wyborami ale niestety, nie umiem nimi w ogóle grać.

Dnia 02.05.2012 o 13:32, sirufok napisał:

Grajac Kenenem z tymi postaciami
bylo mi najciezej bo maja dobry sustain i ogolnie sa mocne na linii. Mimo wszystko jesli
gosc bedzie gral przynajmniej jedna reka to nie wroze ci dobrej przyszosci znajac Twoje
umiejetnosci na solo ;] no offence ;]


Ależ ja sobie też nie wróżę dobrej przyszłości, jeśli ktoś wbija 2k elo w ciągu 30 gier TYLKO po to żeby jego Kennen''s guide był w zakładce featured na solomidzie i jest w stanie ukatrupić Scarrę na midzie to ja nawet nie liczę na to że będę mieć jakąkolwiek szansę. Po prostu chcę wytrzymać dłużej niż 10 minut xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie grać? Do killa czy do killa lub turreta?

Swoją drogą, wbić 2k elo ot tak dla zakładki to niezły koleś, większość tutaj pewnie nawet nie marzy o 1,5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 13:55, sirufok napisał:

Po pierwsze to czy on na pewno bedzie gral Kennenem?

Tak. Ma 3600 gier tylko Kennenem i z 30 innymi postaciami. Posiada też 20 identycznych runepagów pod niego i 3 strony masteries nazwane odpowiednio - Kennen, AD Kennen, Offensive Kennen.

A, i jego średnie kda w przeciągu 70 gier Kennenem (podejrzewam że większość to arrangedy bo w solo queue ma z 30) to 14.8 - 7.9 kills/1.0 deaths/7.5 assists. Win ratio 85.7%...

@ BlackBomb
Zapewne w oparciu o zasady ESL - do 2 killi lub pierwszego towera, tylko mid + jungla. W praktyce oznacza to tyle że recall po 11-12 minucie gry to GG bo od razu stracę wieżę ^_^

Zaś co do wbicia 2k w ciągu 30 gier - widziałem jak robił to w solo tylko Bigfatjiji na smurfie niedługo po premierze Orianny. Saintvicious wraz z Chausterem też dali radę na koreańskim serwerze. Ale już "normalni" ludzie z 2k elo których znam to niekoniecznie, zresztą nawet taki Elementz nie może do 2k dobić mimo 1000 gier w solo.

20120502141748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań do kolesia. ;o Tyle gier jedną postacią? Dafuq? A już mój brat mnie dziwił, bo on gra wyłącznie Brandem, z tym że ma co najwyżej 300 rozegranych gier... Że też go to nie nudzi. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 14:27, Arande napisał:

Nie mam pytań do kolesia. ;o Tyle gier jedną postacią? Dafuq? A już mój brat mnie dziwił,
bo on gra wyłącznie Brandem, z tym że ma co najwyżej 300 rozegranych gier... Że też go
to nie nudzi. ^^


Żeby było śmieszniej - on czeka po 30-70 minut na NORMALA bo ma najwyższe normal elo na świecie. A mimo to ma nim z 5-10 gier dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci polecić żebyś instalocknoł kennena przed nim, więc nie miał by czym grać, ale potem przeczytałem jego guide w tym:
''If I can''t get Kennen, I will dodge. But that situation never arises because after all this time I have the power to instalock him faster than a speeding bullet.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować