Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2010 o 10:18, SiDi napisał:

Master Yi może być trafnym wyborem. Jak się go dobrze ubierze to ładny dmg wbija.

Właśnie dlatego napisałem, że szukam jakiejś za 3150, bo Yi juz mam...i, prawdę mówiąc, rzadko nim gram :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 10:27, KofeinowyPablo napisał:


Właśnie dlatego napisałem, że szukam jakiejś za 3150, bo Yi juz mam...i, prawdę mówiąc,
rzadko nim gram :).


No wiem, że napisałeś, ale poza punktami to on spełniał Twoje wymagania ;] Xin Zhao i Pantheon w dobrych rękach są dobrzy. Tryndamere również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 10:31, Ecko09 napisał:

Czemu na rankingowych zawsze banują shaco ;/


Bo 3 jego spelle to escape mechanism? (deceive, jitb, klon) Bo moze z dupy wysrac ogromny dmg (insta crit)? Bo ma denerwujace pasywy do blinda i slowa? Bo moze sie podwoic? Bo moze solowac barona na 14 lvlu? Bo moze junglowac? Bo go nie ubijesz, skurczybyk zawsze ci ucieknie z deceive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał jakiś dziwny bug podczas gry? Tzn. bug wywalający całkowicie gre ze znaną treścią "don''t send" aczkolwiek trochę inny :x Da się temu zapobiegc? Bo miałem aż 3 razy pod rząd i nie grałem potem bo się zdenerwowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 12:08, gogiell napisał:

Czasami mi to wyskakuje, jednak jest jeszcze gorzej, bo gra lubi mi się zaraz po załadowaniu
mapy zawiesić :F.

Jak nam wszystkim po ostatnim patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie posiadam. Criticale to czysty domage? Tzn. czy omija to to zbroję i zadaje niezredukowaną liczbę obrażeń, czy to zwykły domage, tylko, że podwojony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 12:19, Markush napisał:

Takie pytanie posiadam. Criticale to czysty domage? Tzn. czy omija to to zbroję i zadaje
niezredukowaną liczbę obrażeń, czy to zwykły domage, tylko, że podwojony?


Żeby ominąć armor trzeba mieć armor penetration. Criticale są jak normalne ataki, tyle że ze zwiększonym mnożnikiem - standardowy to 2x. Redukcja obrażeń z mastery, run, spelli typu Drunken Rage działa normalnie na criticale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 16:48, KofeinowyPablo napisał:

Czy jakiś weteran LoL-a mógłby mi pomóc i wypisać wszystkie postacie niekorzystające
z many? Byłbym wdzięczny.


Akali, Dr. Mundo, Garen, Katarina, Kennen, Mordekaiser, Shen, Tryndamere, Vladimir. To chyba wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akali (ma energię, która szybko się regeneruje)
Garen
Katarina
Kennen (energia)
Mordekaiser
Shen (energia)
Tryndamere
Vladimir

Chyba wszyscy.

O, o Mundo zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób żeby kennen tak mnie nie, lekko mówiąc, denerwował?
Może jakaś postać która ma jego harrass gdzieś?

Co prawda nie ginę od niego ale cholernie mnie wpienia jak tylko go widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 16:54, ziptofaf napisał:

> Czy jakiś weteran LoL-a mógłby mi pomóc i wypisać wszystkie postacie niekorzystające

> z many? Byłbym wdzięczny.

Akali, Dr. Mundo, Garen, Katarina, Kennen, Mordekaiser, Shen, Tryndamere, Vladimir. To
chyba wszyscy.

Wielkie dzięki, ziptofaf i Markush mają u mnie piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będziesz sobie radzić po buffie Kennena w następnym patchu :) Anyway jak gracz, który nim gra jest głupi i podlatuje do ciebie na "E" to wrzuć w niego wszystko co masz - już więcej tak nie zrobi. Jak trzyma dystans i rzuca shirukenami - rób uniki i odsuwaj się jak masz 1-2 marki. Jak podchodzi do ciebie mając shiruken z Electrical Surge - odsuwaj się albo odpowiedz własnym harrasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym na początek wykupić sobie po jednej postaci z każdej kategorii.
Mam już range dps Ashe i Shaco. Garena także wolę robić na dps''a niż na tanka bo to lepiej mu wychodzi. Dodatkowo kupiłem Sivir ale w sumie to nie podoba mi się zbytnio. Muszę chyba nią więcej pograć.
Do castowania mam Ryze
Potrzebuję jeszcze jakiegoś tanka i ninja. Mam 2 tankowe postaci na oku. Shena i Mordecaisera. Nad Kenenem jeszcze myślałem ale bardziej tanka potrzebuje. Coś mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 18:33, mlynar911 napisał:



Jeśli chodzi o tanków to mi najbardziej podoba się Rammus. Chyba najtwardszy z tanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować