Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2011 o 21:22, hammerfall87 napisał:

Kupiłem sobie Postać co się zwie Jenna i czy warto sugerować się tym poradnikiem http://gamecenter.pl/index.php?mod=articles&func=article&id=212


Chyba Janna :)
Opis spelli raczej się zgadza - chociaż po ostatnich zmianach nie jest tak kolorowo - "oko" już nie daje takiego bonusa i działa o wiele krócej. Summoner Spelle jak dla mnie zupełnie nietrafione - na co heal, skoro ma już jednego i to całkiem potężnego? Tak samo po co Clarity ? - na początku jest przydatne, ale w późniejszych etapach to powinieneś mieć manę z innych źródeł np. rod of ages, staff - w końcu nie będziesz jej robił w czyste AP bo masz wspierać drużynę. Zamiast tego wziąłbym flasha - w połączeniu z ulti możesz nawet zdobyć całkiem efektownego fraga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:45, eNcore napisał:

> Kupiłem sobie Postać co się zwie Jenna i czy warto sugerować się tym poradnikiem
http://gamecenter.pl/index.php?mod=articles&func=article&id=212

Chyba Janna :)
Opis spelli raczej się zgadza - chociaż po ostatnich zmianach nie jest tak kolorowo -
"oko" już nie daje takiego bonusa i działa o wiele krócej. Summoner Spelle jak dla mnie
zupełnie nietrafione - na co heal, skoro ma już jednego i to całkiem potężnego? Tak samo
po co Clarity ? - na początku jest przydatne, ale w późniejszych etapach to powinieneś
mieć manę z innych źródeł np. rod of ages, staff - w końcu nie będziesz jej robił w czyste
AP bo masz wspierać drużynę. Zamiast tego wziąłbym flasha - w połączeniu z ulti możesz
nawet zdobyć całkiem efektownego fraga :)


rozumiem zestaw itemków jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:36, RhastA napisał:

>
To czym niby ma tankować? Ostatnio mój kumpel też robił go na "tanka" i wszyscy w tfach
po prostu go olewali.

To albo kumpel jest tepy albo jego przeciwnicy. W "high elo" nie istnieje inny udyr niz tank. Pierw sie tankujesz, potem budujesz triforce. Z Tigera kosisz wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Sorry, typie, ale nie będziesz obrażał mnie, ani mojego kolegi. To, że jesteś aktywny w tym temacie, nie znaczy, że jesteś dobry. I równie dobrze mogę ci odpowiedzieć, tak jak ty mi. Jesteś tępy, bo tankując udyrem marnujesz jego potencjał w DPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:52, hammerfall87 napisał:

>//tniemy//

>> rozumiem zestaw itemków jest ok ?

Osobiście zacząłbym od zbierania na Rod of Ages (im szybciej kupimy tym szybciej się wymaksuje), międzyczasie but z redukcją cd 15%. Później Archangel''s Staff co da nam dodatkową manę i AP. Will of the Ancients bym nie brał - twoja specyfikacja nie pozwoli ci w pełni wykorzystać możliwości :) Skoro zaczynasz przygodę z Janna to Mejai''a też jest raczej zbędna - wydasz 1200g a nic pewnego nie zyskasz - jak będziesz się czuł pewnie to proszę bardzo, ale na początek może lepiej dać sobie spokój z tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale potencjał Udyra leży w tankingu/offtankingu, miś jest do łapania, feniks do farmienia, rzuf do regeneracji. Tajgerem to się turrety powala :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 18:39, Ecko09 napisał:

Ej ,serio boty rozwaliły Riota? W sumie to nic dziwnego jak dla nich Udyr to tank, a
każdy nowy champion to dobry jungler -,-''


O boże, miał być Urgot -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Czyli oznacza to, że każdego dps''a który ma stuna, regeneracje hp, movement speed i możliwość dobrej farmy robi się na tanka -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:55, Yawei napisał:

To albo kumpel jest tepy albo jego przeciwnicy. W "high elo" nie istnieje inny udyr niz
tank.

EDIT: Już nieważne, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demm, DPS to teoretycznie powinien być glass cannon - robi duże bubu ale sam w sobie jest kruchy.

Udyr to mięchol z możliwościa stuknięcia wroga jest ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 22:32, Madoc napisał:

Co oznacza "hot" przy postaciach w sklepie?

To, że jest rzekomo rozchwytywana przez wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 22:33, Markush napisał:

To, że jest rzekomo rozchwytywana przez wszystkich?

OK? Dzięki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 22:20, Ecko09 napisał:

O boże, miał być Urgot -,-''

A czym niby jest Urgot? On jest jak Renekton, wkłada chory dmg do 20 minuty, a potem zaczyna robić kompletne NIIIIIC. Dlatego na nim można kupić sobie brutalizera czy inną taniochę i kosić early, a w late, kupować defensywne itemy i robić użytek z ulti i tarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 23:01, sirufok napisał:

Jego pasyw wydaje mi się zupełnie nieprzemyślany.

W team fightach może być niezłe, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmm, może by sobie Trundla kupić? Jungler, offtank i dps w jednym, a ciekawszy niż ww, czy Udyr imo. Ponoć nawet działa, w sumie widziałem już dobrych trundlów w akcji, ale jakoś ludziska nim nie grają... tylko skiny ma do niczego, na szczęście classic spoko.
Ten Maokai wygląda dziwnie, zobaczymy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 23:30, Budo napisał:


Trundle ma dobyr escape mechanizm, łatwą możliwość ganków, dość dobry dmg i przeżywalność dzięki ulti. Wg. mnie jeden z lepszych gankerów/junglerów, tylko, że mało popularny nie wiedzieć czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na solo queue muszę ci go odradzić. W takich przypadkach jest po prostu useless. Kupiłem go w dniu premiery i od czasu do czasu nim gram, ale niestety bez teamu nic nie zrobisz. A samemu gry nim nie wygrasz bo to nie jest zabijaka. Zdecydowanie odradzam jego zakup, choć zrobisz jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować