Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2011 o 12:19, Ezio napisał:

> Buff dla Sivir jest w trakcie testów... Hell, it''s about time!
Wreszcie ja nie mogę. Ile można. Ona nawet przy 200 mobach jest słaba :s

Disagree, moim zdaniem to bardzo porzadny champ z przyzwoitym dpsem i utility. Po buffie bedzie bardzo mocna.
Wazne tez jest w jakim czasie masz 200 minionow i ile maja wtedy przeciwnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 13:41, Ezio napisał:

> Moby... lolz... Solomid chłopcze.
Oj przepraszam że nie śledzę innym stron, nie śledzę mistrzostw, po prostu gram w LoLa.
Sorki tato.


Maaaaaaaaaaaaaaaaan. Następny gadający od rzeczy. Jeśli nie umiesz znaleźć/zbudować sobie sensownego buildu, to czemu narzekasz, że postać jest słaba ? To tak jakbym budował ap na ashe i płakał, że nie mogę nikogo zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 15:51, Wielki_Bubba napisał:

> > Moby... lolz... Solomid chłopcze.
> Oj przepraszam że nie śledzę innym stron, nie śledzę mistrzostw, po prostu gram
w LoLa.
> Sorki tato.

Maaaaaaaaaaaaaaaaan. Następny gadający od rzeczy. Jeśli nie umiesz znaleźć/zbudować sobie
sensownego buildu, to czemu narzekasz, że postać jest słaba ? To tak jakbym budował ap
na ashe i płakał, że nie mogę nikogo zabić.

Ap ashe ftw. Deathcap, lich bane, Void Staff, Nashors tooth, Magic pen butki i DFG. Jaaazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 15:55, Yawei napisał:

Ap ashe ftw. Deathcap, lich bane, Void Staff, Nashors tooth, Magic pen butki i DFG. Jaaazda.


Taki build w skali survability dostałby ode mnie 1 tibbersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 16:56, Prophett napisał:

> Ap ashe ftw. Deathcap, lich bane, Void Staff, Nashors tooth, Magic pen butki i DFG.
Jaaazda.

Taki build w skali survability dostałby ode mnie 1 tibbersa.

Chyba ze bym go sflashowal i zestunowal ta annie!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 21:09, Oloninho napisał:

Wypada iść WW albo Udyrem na lane''a, czy raczej tylko jungle?


Można nimi spokojnie iść na sololane.


BTW
Jestem takie hajelo, że spotkałem gościa z myR :D

20110904211449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 13:24, Noma napisał:

Jak myślicie mocno znerfią Orianne? Bo nie chciałbym wydać 5k na championa który zaraz
będzie useless.


Mam nadzieję, że po nerfie będzie gdzieś między Twitchem, a Sivir, nienawidzę jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 21:18, Budo napisał:

> Jak myślicie mocno znerfią Orianne? Bo nie chciałbym wydać 5k na championa który
zaraz
> będzie useless.

Mam nadzieję, że po nerfie będzie gdzieś między Twitchem, a Sivir, nienawidzę jej.

Twój komentarz nie zachęcił mnie do kupna jej. Ale chyba i tak to zrobię. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z takim artefaktem graficznym, żeby wszystkie pociski wrogich minionów leciały w Waszą stronę (ale bez obrażeń)? ;>
Albo niektóre z naszych stworków miały outfit wrogich?
Ciężko grać, kiedy nie wiadomo w co celować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 22:46, windows00 napisał:

Spotkał się ktoś z takim artefaktem graficznym, żeby wszystkie pociski wrogich minionów
leciały w Waszą stronę (ale bez obrażeń)? ;>
Albo niektóre z naszych stworków miały outfit wrogich?
Ciężko grać, kiedy nie wiadomo w co celować :P

Pewnie znany bug, pojawia się na każdej konfiguracji , rozglądaj się również za never ending ignite

@ up wyrazy współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 00:55, DarkWolf_PL napisał:

@ up wyrazy współczucia


Nie no, właśnie dobiłem do 5 lose''a z rzędu, teraz przez Skarnera leavera ^^ 4v5, wygrywaliśmy w killach, wbijałem na midzie legendary ale to i tak za mało :F CZEMU mnie to akurat spotyka? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 01:02, ziptofaf napisał:

Nie no, właśnie dobiłem do 5 lose''a z rzędu, teraz przez Skarnera leavera ^^ 4v5, wygrywaliśmy
w killach, wbijałem na midzie legendary ale to i tak za mało :F CZEMU mnie to akurat
spotyka? ;(

Nie wiem jak na rankedach (zobaczymy co powiem za 16 leveli :P), ale na normalach czasami ktoś z przeciwnej drużyny feeduje i można nastukać kilkanaście zabójstw, a i tak przegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 01:02, ziptofaf napisał:

Nie no, właśnie dobiłem do 5 lose''a z rzędu, teraz przez Skarnera leavera ^^ 4v5, wygrywaliśmy
w killach, wbijałem na midzie legendary ale to i tak za mało :F CZEMU mnie to akurat
spotyka? ;(


Spoko, ja właśnie przegrałem 4 razy z rzędu. Nie ma ludzi do grania w 5 to z kumplem zaczęliśmy grać duo ranked. Ale to co się działo dziś w tych 4 meczach to po prostu koszmar. Bot lane double kill, respawn - double kill, respawn double kill... Albo w ostatniej grze olaf w jungli z pro gankami, w których nawet dobrze walczyć nie zaczął, a już ginął (staty na koniec 3/11...) Miałem nie pisać w ogóle, żeby już nie myśleć co się działo, ale Twoja wypowiedź niestety zmotywowała mnie do tego;]
Miałem już ładne 1440 na koncie (1 lose przypadał na 2 lub 3 wygrane), ale po tych meczach chyba odpuszczę sobie rankedy. Nie dość, że po ustaleniu picków mówisz, że bierzesz branda dla kogoś z dołu, a chcesz w zamian coś na solo top i w tym momencie Suumonner 4 bierze fast lock in irelie, to jeszcze sposób w jaki przegrywa się gry jest strasznie irytujący...
Walą mnie te kolorowe obwódki czy co to tam jest w profilu. Wolę zagrać mecz bezstresowo, niż użerać się z taką hołotą.

Ale się rozpisałem przez Ciebie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 05.09.2011 o 01:29, sirufok napisał:

Ale się rozpisałem przez Ciebie...;)

A ja właśnie dobiłem kolejne lose''y. Leaverzy w każdym meczu :F ZAWSZE w moim teamie. To jest po prostu niemożliwe. Cóż, mam dość, potrolluje sobie dla odmiany, jak zobaczę kogokolwiek z kim dotychczas grałem to mu urządzę 0/90. Bo po co się starać? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 08:18, Budo napisał:


Ja widziałem ostatnio dwóch feedujących Garenów, nie wiedziałem, że to możliwe, szczególnie
po buffie xD

Jest to mozliwe. Chociazby od kennena lub yoricka(chyba jedyne do czego sie ta postac nadaje -kontrowanie trudnych solo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 14:53, ziptofaf napisał:

To teraz muszę tylko PC Gamera skombinować, rodzinę w USA mam to może się uda.


Tylko dla NA jest ten skin, więc zależy gdzie grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować