Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

W czwartek urodziny LOLa :) 27 w sklepie czekają na nas niespodzianki. Party Fiddle ? (oby za ~900 rp:) )
Ja tymczasem dobiłem do 1400 elo i zanosi się na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc małe kłopoty miałem na myśli to iż trochę mi zajmuje dobranie się do jej wieży, jeszcze nie ma takiego champa który by pokonał ten harras , yorickiem można śmiało cisnąć dwóch, tylko jeden problem że yorick jeśli nie ma w późniejszej fazie dobrego ad carry w teamie dużo nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 11:24, Mange napisał:

W czwartek urodziny LOLa :) 27 w sklepie czekają na nas niespodzianki. Party Fiddle ?
(oby za ~900 rp:) )


Ja wyczuwam legendary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 08:58, Budo napisał:


Olaf w ulti po prostu może sobie wyjść z ulti Jarvana... co za porażka...


Nie może. Właśnie to z bratem przetestowałem. Dodatkowo dalej napisałeś, że jak bohater robi flasha to w ogóle nie dostaje ulti i to też nie jest prawda. Po prostu Jarvan z ulti jest wtedy w miejscu gdzie ten ktoś zflashował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie w przypadku ww ulti. Jeśli champion ma jakiś dash/cokolwiek przy którym targetuje się innego championa, jeśli ten drugi użyje flash w tym samym momencie lub setne sekundy przed, oboje są w miejscu użycia flasha. Dzisiaj miałem tak już 2 razy warwickiem. Raz na flasha, raz na ulti kassadina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 14:16, HeadMaaaster napisał:



Ja miałem taki przypadek z ulti Skarnera. Użyłem na Kassadinie, ten użył ulti po czym grzecznie przyleciał do mnie przez ścianę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 50 rozegranych gier na rankedach jest ip boost na 9 winów? Bo po wygranej na rankedzie dostałem boost na 9 winów. 32+28=50. W seasonie 1 nie przypominam sobie żeby tak było. Wykorzystam ten boost mądrze kupując za ip z niego Talona D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 15:59, HeadMaaaster napisał:

Za 50 rozegranych gier na rankedach jest ip boost na 9 winów? Bo po wygranej na rankedzie
dostałem boost na 9 winów. 32+28=50. W seasonie 1 nie przypominam sobie żeby tak było.
Wykorzystam ten boost mądrze kupując za ip z niego Talona D:


IP Boost na 10 winów dostali dokładnie wszyscy gracze na świecie teraz za to że LoL wygrał Golden Joystick Award ^^ IMO kiepska nagroda, rok temu runepage dawali...ale darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby więc nie narzekam ;P

@ luzac
5 level wbity, więc jeden refer a friend już masz ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 15:59, HeadMaaaster napisał:

Za 50 rozegranych gier na rankedach jest ip boost na 9 winów? Bo po wygranej na rankedzie
dostałem boost na 9 winów. 32+28=50. W seasonie 1 nie przypominam sobie żeby tak było.
Wykorzystam ten boost mądrze kupując za ip z niego Talona D:


http://eune.leagueoflegends.com/news/league-legends-takes-home-golden-joystick

Wszyscy dostali na 10winów (albo dostaną), ale Ty po prostu nie zauważyłeś przed swoim rankedem, że go masz...

EDIT: Zanotowane na przyszłość: częściej odświeżać stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, miało być 60. Teraz pewnie wyjdę na idiotę który tylko gra i nie potrafi liczyć. Czyli jednak zbieg okoliczności, a ja już prawie przekonany byłem, że to dzięki ilości rozegranych gier. No ale cóż... Gratulujemy Riotowi :D

EDIT: Thrandir może dostalem podczas gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 13:03, SiDi napisał:

Nie może. Właśnie to z bratem przetestowałem. Dodatkowo dalej napisałeś, że jak bohater
robi flasha to w ogóle nie dostaje ulti i to też nie jest prawda. Po prostu Jarvan z
ulti jest wtedy w miejscu gdzie ten ktoś zflashował.


W takim razie to bugi. Ale się zdarzają, ulti Jarvana jest zabugowane i wuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 21:05, Budo napisał:

Jak zapewne wiecie, gracze lola mają zacięcie do painta, szczególnie, gdy brakuje im
rp. Nie wiem czy znacie tego artystę :P
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1171915


Nie no, teraz jest jeszcze rysunkowy konkurs halloweenowy i można dostać 3450 RP/K9 Nasusa. No i ciągłe Summoner Showcase, też czasem nagrody w RP za to są...Co jak co ale lubię takie akcje Riotu, dbają o community ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 21:05, Budo napisał:

Jak zapewne wiecie, gracze lola mają zacięcie do painta, szczególnie, gdy brakuje im
rp. Nie wiem czy znacie tego artystę :P
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1171915


Przejrzałem kilkanaście stron, a do końca jeszcze daleeeeeko... Trzeba przyznać, że w tak prosty sposób również można wzbudzić zainteresowanie. Niektóre obrazki są naprawdę niezłe;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować