Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ostatnio jakoś więcej narzekania to też sobie napiszę, a co tam:
Ojezu jak mnie denerwuje ten matchmaking na low levelach. Masz sobie taki 25 level i do drużyny dostajesz tylko takich, którzy robią pierwsze konto (tutaj nic dziwnego) i tak za bardzo nei wiedzą, że w 2v5 się nie walczy jeśli nie trzeba, a w przeciwnym teamie dwóch z 1900 ELO, jednego z 1500 i dwóch na dwudziestym którymś levelu (autentyk sprzed paru dni).
Drodzy pracownicy Riotu dobierający mi ludzi do gier,
Wiem, że jestem zajebisty, ale wszystko ma swoje granice.
Z poważaniem, Papcio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 23:17, Mange napisał:

O ja w ostatnich grach miałem retardów w teamie, dziwne nie ? Czemu to akurat mnie spotyka...


Ja parę razy pod rząd dostałam greckie premejdy.. Dogadać się z takimi nie idzie, pomocy nie udzielą, a jeszcze zreportują i od noobów wyzwą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 01:31, dizzy1942 napisał:

Ja parę razy pod rząd dostałam greckie premejdy.. Dogadać się z takimi nie idzie, pomocy
nie udzielą, a jeszcze zreportują i od noobów wyzwą..


Ostatnio dostałem flame na twarz od pewnego gracza, bo zapytałem dlaczego uważa Warwicka za OP. Cóż community tej gry jest chyba jeszcze gorsze niż w DotA. Dobrze, że 15.05 nadchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 01:31, dizzy1942 napisał:

Ja parę razy pod rząd dostałam greckie premejdy.. Dogadać się z takimi nie idzie, pomocy
nie udzielą, a jeszcze zreportują i od noobów wyzwą..


Hmm, po prostu są gracze i ''gracze''.:/ Ja w sumie na east i na west widzę takich, którzy hejtują wszystko co się da(poza sobą ofc, nawet jak im wybitnie nie idzie), i narodowość jest dowolna niemal.xD Receptą jest najzwyczajniej siedzieć sobie chicho, nie wdawać się w żadne dyskusje i kulturalnie pisać ss jak zajdzie potrzeba. A w następnej grze jest szansa trafienia na kogoś bardziej normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy ma różne przebojowe historie związane ze społecznością LoLa.
Ja jeszcze pamiętam, jak po strzeleniu quadry Sivir w tfie (brałem udział w nim od samego początku jako główny carry drużyny), pushnięciu dwóch towerów i inhibitora dostałem podziękowania od teamu w potaci tekstu na /all
"pls report Sivir for stealing".

No i raz był Jax na topie, który po zostaniu zganowanym w 3 osoby wyskoczył "OMG 3 vs 1 I REPORT YOU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerf Ryze - ok rzeczywiście był za bardzo tankowaty i miał za duże obrażenia.
Buff Yi bo jest za słaby w początkowej fazie gry? Zajebiście, już wcześniej jak miał 3 kille było ciężko go zabić z uwagi na prędkość ataku z R i ilości dodatkowego dmg z E.. Zupełnie nie rozumiem tego posunięcia.

Amumu dostał więcej mresa bo jest supportem. No fajnie, tylko że jak teraz pójdę nim do jungli i jak się złoże będę już w ogóle nietykalny :)

Jak dla mnie zupełnym niewypałem będzie ten patch. Nie licząc spectator mode''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 08:58, ZnalazlemNemo napisał:

Jak dla mnie zupełnym niewypałem będzie ten patch. Nie licząc spectator mode''a.


Patch jest jak najbardziej w pytkę. Z tym nieśmiertelnym Amumu to bym nie przesadzał, minęły wieki od kiedy widziałem mumię w dżungli. Więcej MResa nie pomoże mu na Shyvanę, Mundo czy innego Udyra biegających po jego dżungli i kradnących co się da. Ale te trochę resistów dla postaci którym naprawdę się to przyda jest zawsze mile widziane.

Ryze moim zdaniem będzie jeszcze bardziej irytujący. Owszem, przeliczniki mu zmniejszyli ale za to dodali przelicznik many do spell fluxa. No i ten movement speed. Tego nigdy nie można nie doceniać. W tym patchu haunting guise miał zostać przekształcony w takiego zeala dla maga, dający AP i MS.

Może w końcu Yi będzie widywany częściej. Z drugiej strony znerfili spam "Your skills are inferior".

Patch wnosi też cholernie dużo zmian do itemów dla magów, zwłaszcza podoba mi się zmiana w Morello, który powinien teraz się nazywać Anti-Mundo Evil Tome. Wczoraj zagrałem grę na PBE gdzie Mundo był w przeciwnej drużynie. Kupiłem Jannie tomik i gdy tylko bestia zaczęła pędzić, od razu witałem ją obniżeniem heala. Zasięg na pół ekranu, 8 sekund trwania... szkoda tylko, że itemowi brakuje jakiejś małej aury, ale 20 CDR to też nie w kij dmuchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 15:57, Pernia napisał:

ma ktos liste zmian z tego patcha? bo cos na oficjalnej nie moge znalezc.


Oficjalnych jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ile leave''ów trafia się do trybunału ? Miałem dzisiaj 3 disconnecty, bo robili linie z prądem doprowadzające energię do, między innymi, do mojego domu. Za każdym razem, kiedy wrócił mi prąd, było już po grze i założę się, że zostałem zraportowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować