Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2012 o 12:21, Ecko09 napisał:

> >
>
> Nie grałem za dużo cho''gathem, ale ostatnio dowiedziałem się fajnej rzeczy, może
się
> przydać.
> http://i.imgur.com/QRY4Z.jpg

Wydaje mi się, ze to jest na pbe, na normalnych serwach wejdzie w następnym patchu.


Nie no oznaczenie, że nasze ulti zabije danego championa jest na Cho od dawna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 12:52, LosBadylos napisał:

> /.../
>
> Napisz jeszcze jaki serwer i będzie gitara.
>

Dzięki za przypomnienie, wyleciało mi ^_^

Gram na EU West.

nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 13:26, luzac napisał:

Tak.

A wyczyn F Lorda, no cóż, tylko dobitnie pokazuje, że przydałyby się ze dwa poziomy odznak
więcej.


Jedna by starczyła, tak od 2500 wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2012 o 12:21, Ecko09 napisał:

Wydaje mi się, ze to jest na pbe, na normalnych serwach wejdzie w następnym patchu.


To jest od zeszłego roku podobno już. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 14:08, Kamil2142 napisał:


> Wydaje mi się, ze to jest na pbe, na normalnych serwach wejdzie w następnym patchu.


To jest od zeszłego roku podobno już. ;p


A cholera wie, nikt nim nie gra i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 14:08, Kamil2142 napisał:


> Wydaje mi się, ze to jest na pbe, na normalnych serwach wejdzie w następnym patchu.


To jest od zeszłego roku podobno już. ;p


Hmm, a Darius ma cos takiego? Szczerze powiem, ze na cho tego nie zauwazylem, a i na Dariusie nie szukalem czegos takiego.. Przydatna sprawa.

@up: fakt, moim zdaniem- szkoda, bo dobra postac, tylko w sumie nie ma dla niego miejsca (ani na jungle, bo ganki zaleza od q a spokojne farmienie wchodzi w gre tylko przy pewnym teamie, ani na top, bo po prawdzie to troche marnowanie miejsca ktore ktos silniejszy moglby przejac)... Moze jak mu troche zmienia q to bedzie mogl lepiej gankowac i stanie sie mocniejszym junglerem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram rankeda Janną, kończę z 3-0-19 i tak zwardowaną mapą, że prawie cała jest widoczna(od momentu posiadania trzech ''gold itemów''), a przeciwnik nie widzi nic(oracle i niszczenie ich nielicznych wardów). Co osiągam? Team ma pretensje że jestem bezużyteczny i nie mam nic ''demejdża''.xD
Wcześniejszy ranked na obrazku.xD
Misja zrobienia sobie minusowego elo w solo queue trwa, jak na razie bardzo dobrze idzie(już jestem poniżej tysiąca).xD

Btw, w Trybunale długo się czeka na jakiekolwiek ip? Bo tak rozwiązuję już 3-4 tydzień sprawy i ani widu.xD

20120731142449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 14:26, Nephren-Ka napisał:

Btw, w Trybunale długo się czeka na jakiekolwiek ip? Bo tak rozwiązuję już 3-4 tydzień
sprawy i ani widu.xD

W pewien czwartek dostaniesz ładnego maila. Po prostu może dostawałeś świeże sprawy, które jeszcze przez jakiś czas będą się mielić. Odrobina cierpliwości nie zaszkodzi.

@Ecko09
Tu jest mowa o reworku jej wyglądu. Bo jest chyba obecnie najgorzej wyglądającym champem w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 14:39, Mange napisał:

/.../
Dziwisz się? Na tym elo ludzie nie wiedzą jak grać w tą grę i chcą widzieć tyko dmg.
tons of dmg


a na wyższym jest progress ? :D :D :D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 14:39, Mange napisał:

/.../
Dziwisz się? Na tym elo ludzie nie wiedzą jak grać w tą grę i chcą widzieć tyko dmg.
tons of dmg


Ja tak spadam od 1,3k(samemu grając normalnie, bez trolowania, itp), więc coś w tym chyba jednak jest do dziwienia się.xD
Also, zawsze chcą supporta i to takiego supportowego, a nie full ap, gdzie faktycznie dmg by był(ciekawe tylko skąd wtedy wziąć kasę na itemy xD). Efekt wzięcia czegoś co ma dmg się skończy 4(co najmniej) raportami za troling.xD Nie ma co, świetna gra.xD

@luzac - ja się nie niecierpliwię, bo to świetna zabawa 'do obiadu', szczególnie z tym nowym, pojedynczym ekranem i bez wpisywania captchy. Zwyczajnie ciekawiło mnie ile się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować