Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2012 o 12:38, Kamil2142 napisał:

Czemu lol robi się takim serious deal...


bo meta zatruwa społeczeństwo

w dalszym ciągu od lat obwiniam tierlisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 12:39, Ostrowiak napisał:



Indeed. Spróbuj zamiast na dół, pójść prosto z respa na mida, żeby były tam dwie osoby i jesteś zagryziony przez minimum 4 osoby, jak nie 9. Smutne toto się robi. :/
Nie mówię o pickach, bo w sumie z eve nie jest już tak, że ludzie tylko zobaczą tą niebieską mordę w champ select to dodge leci, ale jak weźmiesz coś innego niż to co w tierlistach/ludzie grajo na zawodach na danym line to już możesz liczyć na rage na każde twoje potknięcie. Buildy również, zmienisz 1 item żeby zobaczyć jak działa to "NIEC BUILD GG, REPORT".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego skonczylem grac rankedy, takiej bandy wscieklych matolow nie widzialem w zadnej grze, w ktorej jest wprowadzony system rankingow. wole wejsc na normala i na luzie pograc i swietnie sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 12:38, Kamil2142 napisał:

Czemu lol robi się takim serious deal...


Bo inaczej to teraz sensu nie ma. Ludzie znalezli sposoby na (teoretycznie) najlepsze ustawienie konkretnymi postaciami z konretną rolą w teamie i koniec. Normalna kolej rzeczy w tego typu grze.

Chociaz szkoda ze na początku nie grałem. Zapytam znajomego jak to bylo robic tarica na DPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 12:48, sinir napisał:

> Czemu lol robi się takim serious deal...

Bo inaczej to teraz sensu nie ma. Ludzie znalezli sposoby na (teoretycznie) najlepsze
ustawienie

najlepsze ustawienie, ktore dziala w full premadach, a ze ludzie potem ida na soloq i chca tego samego co widza na turniejach, choc nie zawsze rozumieja po co, to potem masz w lobby wielkie oburzenie, czasami nawet szantaz, jesli zrobisz cos niezgodnego z meta, tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 12:39, Ostrowiak napisał:

w dalszym ciągu od lat obwiniam tierlisty

Agree- OMG YOU TOOK ZIGGS, GTFO OR REPORT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 12:05, Riddl3r napisał:

Możesz się w końcu nauczyć czytać pogrubionych, czerwonych, wielkich napisów i nie zadawać
więcej swoich
chorych pytań?
Traktujesz to forum jak swój brudnopis, piszesz jakieś gówniane newsy typu: op diana
nerf, chwalisz się nie działającymi buildami, może troszkę odpoczniesz?


Po pierwsze Tnij Cytaty.
Po drugie od upominania jest Moderator a nie użytkownik ze statusem Robotnik
Po trzecie nie masz prawa zabraniać komuś wypowiadać się na forum, forum jest dla wszystkich nie tylko dla Ciebie, nie pasuje Tobie z kimś rozmowa to nie odpisuj tej osobie nie czytaj jego komentarzy.
Po czwarte proszę uważać na słownictwo bo forum to nie podwórko.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 12:38, Kamil2142 napisał:

Czemu lol robi się takim serious deal...

"League of Legends Season Two to Feature a $5 million Prize Pool"
Nawet szaraczki, które nie są prosami mogą marzyć o takiej kasie. Przecież są jej warci! Gdyby tylko nie te n00by w teamie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Po co tym kozakom na zawodach DWIE pary słuchawek, jedna na uszach, druga na szyji z wystawionym majkiem? Zrozumiem monitory 120hz, bo sam takiego mam i wiem jak wielkie są tego zalety, ale patentu ze sluchawkami nie rozumiem.

Czuje ze musze sobie kupic drugą pare słuchawek, ale jeszcze nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 13:32, sinir napisał:

Mam pytanko. Po co tym kozakom na zawodach DWIE pary słuchawek, jedna na uszach, druga
na szyji z wystawionym majkiem? Zrozumiem monitory 120hz, bo sam takiego mam i wiem jak
wielkie są tego zalety, ale patentu ze sluchawkami nie rozumiem.

Czuje ze musze sobie kupic drugą pare słuchawek, ale jeszcze nie wiem czemu...

Słuchawki douszne, na nich drugie - żeby odseparować dźwięki otoczenia, trzecie na karku - mikrofon. Trzy pary :P
Podejrzewam, że jedne są od sponsora, a drugie - lepsze do poważnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na uszach mają słuchawki wygłuszające, takie jak robotnicy. Pod nimi mają małe słuchaweczki. A te na szyi służą za mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tajemnica słuchawek rozwiana.. sam chciałem o to pytać. Co za słuchawki douszne oni używają, że potrzebują drugich? Tak czy siak wygląda to dziwacznie.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować