Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2012 o 10:06, Elkhwind napisał:

Khazik to kolejny permaban wraz z rengarem . Już zaczyna brakować banów na klasyczne
imby, nie wspominając o hero na których po prostu nie lubimy grać.


IMO niezbyt rozumiem bany Khazixa, strasznie łatwy do zabicia. Wystarczy, że team myśli i jest useles w mid/late game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 10:50, Ecko09 napisał:

Wystarczy, że team myśli


Najpierw team musi myśleć.
Osobiście zagrałem nim parę meczy, tak w jungli jak i na topie, i nie uważam żeby był jakiś przesadnie mocny. A ten permaban na niego to już w ogóle kosmos. Ulti ma zdecydowanie słabe. Mogliby mu chociaż zwiększyć niewidkę na 2 sekundy po każdym użyciu, bo ta sekunda boostu do szybkości niewiele daje. Ulti Rengara jest zdecydowanie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Rengara to wczoraj grałem premade i kumpel zaczął od reda i na drugim levelu zabił na kombo Janne na bocie. Nawet tarczy czy flasha nie zdążyła użyć i tak się zastanawiam czy to ona nie miała runek pod arma i to było powodem czy po prostu Rengar jest taki op. Bo 100% First Blood na 2 levelu na ganku to trochę przesada ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 14:31, masterHADES napisał:

A co do Rengara to wczoraj grałem premade i kumpel zaczął od reda i na drugim levelu
zabił na kombo Janne na bocie. Nawet tarczy czy flasha nie zdążyła użyć i tak się zastanawiam
czy to ona nie miała runek pod arma i to było powodem czy po prostu Rengar jest taki
op. Bo 100% First Blood na 2 levelu na ganku to trochę przesada ;p


Rengar ma taki dmg. Żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regnar jest trochę przegięty, zwłaszcza w polowaniu na AD carry. Niezbyt idzie go kitować, ma slow, stun i skok. I do tego AD nuke. Ja na razie nie potrafię sobie z nim poradzić. A najbardziej porównałbym go do talona...

Btw dlaczego nikt nie gra trundlem, przecież to taki przyjemny champion?
edit: literówki

20121001150114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 15:02, IlMOD napisał:



Btw dlaczego nikt nie gra trundlem, przecież to taki przyjemny champion?


Bo nikt nim nie gra na turniejach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rengar to zwykly assassin, jesli dasz mu sie zesnowballowac to bedzie wkurzajacy, ale wszyscy ogarnieci gracze nie dadza mu tego zrobic, wystarczy zwykly pink ward, a nie ma jak podejsc.

Trundle po prostu nie nadaje sie do soloqueue, to czysto premadowy champion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sobie wkurzyłem się na westa i poleciałem na east w końcu za darmo. Poziom dziwny 2 razy z rzędu brak bana na Morganę a tam wezmę sobie bo mam first picka :P. Raz wrogi Karthus na dżungli czego jeszcze w życiu nie widziałem :P ogólnie śmiesznie bo póki co w końcu przeciwnik ma noobów w teamie (ciekawe na jak długo)...

A właśnie mam dziwna rzecz która mnie wkurza a mianowicie jak zaczyna się mecz zawsze mam zablokowana kamerę i muszę ją odblokowywać czego nigdy w wcześniej nie miałem. Jakieś rady

aa i dalej szukam 2 luda do wybicia złota w 3v3 :P tyle że na east

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat z Trundlem jest taki problem, że bardzo stracił ze swojej siły przy reworku jungli. Swego czasu sporo o tym mówił Mokatte (jungler polskiego MYM). No i właśnie, w solo Q jest zwyczajnie średni (chociaż jako kontra na niektóre postacie, przy dobrym ogarnięciu counter jungli jest miodzio IMO).
A co do nie pickowania go na turniejach... Pamiętam jak na jakimś grał nim Dimond. Może się pojawi na finałach? Widziałem kiedyś combo Trundle+Anivia. Zabójcze. Nawet nie ma jak pod wieże uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.lolking.net/charts?region=all&league=ranked&type=champion-unpopularity&range=daily
Wow, jest jeszcze ~450 ludzi grających tym championem. Ale Urgot na tej liście dziwi.

Edit:
Co do regnara, to jeśli się popatrzy na to: http://www.lolking.net/charts?region=all&league=ranked&type=top-lane-matchup&range=weekly
to chyba coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 16:26, Hacket napisał:



Akurat Morgana nie jest jakimś nie wiadomo jak op wartym bana pickiem. Ludzie ją banują chyba dlatego, ze ciężko ją zgankować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 17:03, Ecko09 napisał:

>

Akurat Morgana nie jest jakimś nie wiadomo jak op wartym bana pickiem. Ludzie ją banują
chyba dlatego, ze ciężko ją zgankować.

Raz że zgankować dwa że może sobie siedzieć długoo na linii bo co tam, że ma mało życia kałuża na miniony i w mig jedziemy dalej ;'']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie co do East (poprzednia strona). Zwisa mi to, że miałem 18 poziom, więcej gier z Polakami nie wytrzymam (choć nie tylko z Polakami, ale przeważnie z nimi). Jeden z ostatnich meczy. Nafidowali (9/0 na bocie, potem oczywiście więcej bo już mordował ładnie) tego nowego Obcego i cały mecz się wydzierali, że OP a jak byłą jakaś walka to skupiali się na Garenie z praktycznie samymi przedmiotami na pancerz a Obcego biłem ja i jedna osoba... oczywiście asy leciały. Kto wyzywał? Nasi przyjaciele z dolnej lini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 18:44, Ecko09 napisał:

Czemu Amumu na east jest instabanem?...


Bo nikt nie umie counterjunglować. No i boją się ulta ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można teraz honorować pozytywne zachowanie graczy w danym meczu. How effin cool is that? Jeśli ktoś jest fajny, to dajesz mu łapkę w górę, jak wyjaśnił Ci coś na temat gry - łapka w górę, jeśli dobrze współpracował z teamem - łapeczka w GÓRĘ!

Mam nadzieję, że nałapię dużo rączkuf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować