Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2012 o 16:26, Dartitwo napisał:

Wiadomo cos co z tymi avatarami za doladowania rp? Juz sa dostepne oraz w jaki sposob
sa przyznawane?


Są od paru dni. Jak kupisz rp lub ostatnio kupiłeś to odstaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 19:18, luzac napisał:

Mam więcej Tribunal elo niż ty, jestem sprawiedliwszy!


Ale za to mniej rozwiązanych spraw i mniejszy streak poprawnych ;]

Btw, zauważyłem, że jak się skipnie sprawę, to liczba dziennych spraw jest o nią pomniejszona. Z 20 dzisiaj zrobiło mi się 16, bo nie chciało mi się przeglądać tych wielowątkowych spraw :/
A ktoś kiedyś mówił, że pomijanie nie wpływa na ogólną ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra akali? Bo ja daawno nie widziałem żadnej w grze. Takie pytanko jakie itemki i w jakiej sytuacji dla niej składać? bardziej się opłaca rylai + lich bane czy rylai + gunblade? czy może rylai+tri force(to najdroższa opcja chyba) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 19:47, mlynar911 napisał:

Ktoś gra akali? Bo ja daawno nie widziałem żadnej w grze. Takie pytanko jakie itemki
i w jakiej sytuacji dla niej składać? bardziej się opłaca rylai + lich bane czy rylai
+ gunblade? czy może rylai+tri force(to najdroższa opcja chyba) ??

Rylai z licz bejnem najlepiej się sprawdza. Prócz tego jakiś Rabadon i np. klepsydra na armora i dwie sekundki sustainu. Na bardziej zaawansowanych poziomach gier rzadko się ją widzi, bo bardzo łatwo ją skontrować (oracle), coś jak Katarinę (hard CC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 20:47, sirufok napisał:

Soon over 9000... ;]


Synu masz 0 do permy, ja już jednego obecnie, a wiem, że jeden był wcześniej ;]
Fajna zabawa to elo, powinno być wyświetlane w profilu pod normalnym elo w grze.

Wczoraj zrobiłem pardon x3 i spudłowałem 3 razy, chyba naprawdę wszyscy cisną punish jak leci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 21:07, Budo napisał:

Synu masz 0 do permy, ja już jednego obecnie, a wiem, że jeden był wcześniej ;]


Niestety nie trafiają mi się tak złowieszczy gracze ;]

Dnia 29.10.2012 o 21:07, Budo napisał:

Fajna zabawa to elo, powinno być wyświetlane w profilu pod normalnym elo w grze.


Może niekoniecznie w tym miejscu, ale jakaś wzmianka w osobnej zakładce czy coś podobnego mogłaby się w profilu znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 21:10, sirufok napisał:

Niestety nie trafiają mi się tak złowieszczy gracze ;]


Ja chyba generalnie mam pecha, bo większości moich pacjentów kończy czasowym banem, straszne trolle i flamerzy :/

Dzisiaj znowu kandydaci do permabanów, 0/28/4 Soraka z phantom dancer i atmą itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syndra jest op. Bo jak inaczej nazwać champa, który mając 0 killi burstuje na 8 lvl kogoś z full hp do 0 z samego Q i ulti? A przecież do użytku ma się jeszcze W i E. Wczoraj po takiej akcji myślałem ,że przeciwniki miał wyjątkowo 0 mr xD, ale dziś kilka razy znowu taką akcje odwaliłem, wypatrywać nerfów -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 23:44, Ecko09 napisał:

Syndra jest op. Bo jak inaczej nazwać champa, który mając 0 killi burstuje na 8 lvl kogoś
z full hp do 0 z samego Q i ulti? A przecież do użytku ma się jeszcze W i E. Wczoraj
po takiej akcji myślałem ,że przeciwniki miał wyjątkowo 0 mr xD, ale dziś kilka razy
znowu taką akcje odwaliłem, wypatrywać nerfów -_-


Bo żeś jest na wschodzie panie.
Poza tym mówisz o 8 levelu gdzie ludzie mają po 1000 hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rly? Screen or didn''t happen. Na pierwszym levelu ulti ma z 7 sferami ma 630 obrażeń plus 140% ap. Aby tego dokonać musiała mieć item na CDR i blue. Nie wiem ile miała ap ale jeśli nie była feednięta to za chiny nie powinna zabić chyba, że trafiła jeszcze z conajmniej 2 sfer i ignite. Poza tym jej przeciwnik dał jej wystarczająco dużo czasu aby te sfery nastackować. Biorąc pod uwagę te czynniki nawet Soraka tank będzie zabijała grając przeciwko kolesiowi bez rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kontakt z nowym Trybunałem.xD Rozwiązywałem sprawy śpiąc niemal i byłem ciekawy wyników, jak widać klikanie punish popłaca.:P

Edit - opcja, która pokazuje ile komuś się dostało za jego zachowanie w grze jest imo lepsza od ip. Chociaż ofc nie obraziłbym się, jakby jednak te ich 'niewielkie' ilości przywrócili.

20121030171922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, unranked! ;D

Ciekawi mnie czy ktoś jak dotąd ma wszystkie poprawnie rozwiązane sprawy w rankingu z topki...
Bo ja mam 5 złych i już się dobijam do podium:

20121030193635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować