Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2012 o 13:50, Ecko09 napisał:

O a tu screen jak rozwalająNexusa w 11 min xDD best iem ever
http://i.imgur.com/F3UcB.jpg


To się właśnie dzieje kiedy do IEM dopuszczają drużyny bez eliminacji, na zasadzie "bo nie mamy dość zespołów to weźmy sobie losowy". Śmiem twierdzić że mój własny team by sobie lepiej poradził, przynajmniej jungler nie miałby 11 cs-a w 11 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 15:07, luzac napisał:

P.S. Dreahack zaczyna się za pół godzinki.

Dreamhack od 13 jest i MaNa zdążył już dwie gry wygrać. :D LoLowy turniej w sumie nie zapowiada się jakoś niesamowicie, bo naprawdę dobre teamy będą 3. No chyba że jeszcze ktoś fajny z BYOC się zakwalifikuje. Tak czy inaczej, tym razem wolę się na SC2 skupić. To chyba jedna z nielicznych sytuacji gdy pula nagród jest wyższa w turnieju SC2 niż LoL. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 17:48, ZnalazlemNemo napisał:

Tak z ciekawości, bo dawno nie widziałem tego champa. Co tam u Nidalee słychać? Jakieś
ciekawe buildy, poradniki czy coś. Bo zamierzam kupić ją dzisiaj.


Dostaje rework niedługo (chyba tylko wizualny, nie wiem czy będą jej zmieniać skille).

Macie kolejnego transformera, jakoś pod wrażeniem nie jestem- nocturne.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eRuPLMxw4bM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2012 o 17:53, Budo napisał:

Dostaje rework niedługo (chyba tylko wizualny, nie wiem czy będą jej zmieniać skille).

To wiem, pytanie jest czy przy tych wszystkich Dariusach Jayce''ach jest jeszcze grywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 18:16, ZnalazlemNemo napisał:


> Dostaje rework niedługo (chyba tylko wizualny, nie wiem czy będą jej zmieniać skille).

>
To wiem, pytanie jest czy przy tych wszystkich Dariusach Jayce''ach jest jeszcze grywalna


Wszystko jest grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 19:35, Kamell napisał:

nie wszystko , zagraj Karma bol i zal.pl


Prff, spróbuj Pantheon/Master Yi + Karma bot. Zaraz zobaczysz "żal i ból"...połączone z nieludzkim cierpieniem przeciwników. Karma po prostu nie sprawdza się jako support dla ranged champów. Ale jej wybuchowa tarcza w połączeniu np. z Alpha Strike NAPRAWDĘ boli. To że coś nie pasuje do metagame''u nie oznacza że jest useless.

No i można nią po prostu iść na solo. Robiliśmy tak w Arranged Games, w pierwszym meczu Karma zeżarła na topie Lee Sina z noobskim 1850 ELO. W kolejnym mieliśmy full troll comp z AD Soną, Karmą na topie, Syndrą, Tryndamere i Corkim... i też zjechaliśmy przeciwny team.

No i ostatnio Koreańczycy grają nią na turniejach... i wygrywają. Więc żebyś się nie zdziwił jeśli zrobi się nieco popularniejsza niż dotychczas w S3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 19:46, ziptofaf napisał:

>


W finałach Gareny ziomek z jakiegoś teamu na midzie pocisnął Toyza Karmą jak on grał Orianną (a Toyz mówi, że dać mu Ori to tak jak dać Anivie Froggenowi :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to slyszec , ogarne sobie ja na Topa . A moglbys jakis sensowny build , masterki i runy pod nia pokazac ? tzn build moze nie bo zmienia sie w czasie gry , ale te dwie ostatnie rzeczy moglbym zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 20:27, Kamell napisał:

Fajnie to slyszec , ogarne sobie ja na Topa . A moglbys jakis sensowny build , masterki
i runy pod nia pokazac ? tzn build moze nie bo zmienia sie w czasie gry , ale te dwie
ostatnie rzeczy moglbym zobaczyc :)


http://www.mediafire.com/?i9ickkc4gvijzkk - jak to wygląda w czasie gry (wymagany lol replay). Nie mam najmniejszego pojęcia jakich run używa (podejrzewam że jest to 21/0/9 bądź 21/9/0 i typowe runki pod casterów ale głowy nie dam) więc porównaj sobie bazowe staty do tych jakie ma w trakcie meczu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 19:35, Kamell napisał:

nie wszystko , zagraj Karma bol i zal.pl


Jakbyś naumiał się nią grać to byś tak nie mówił. Samemu tez często grałem nią na midzie i idzie bez problemu wygrywać. Zresztą przykład Koreańców sam mówi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować