Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2012 o 13:27, Hydro2 napisał:

Ktoś mi wyjaśni fenomen zeal rusha na adc/junglerach? Ostatnio grałem shyv na jungle
(to ostatnia rola, którą bym w ogóle grał, ale ninja firstpick olał wszystkich i wziął
mida) to wrogi xin pierwsze co zrobił to beresekery i zeal. Sam byłem zdziwiony, że counterjungle
może być tak prosty (jego red i duchy nie były w ogóle czyszczone kiedy ja wchodziłem)i
rolą, której kompletnie nie ogarniam mogłem coś zrobić (ganki mi kompletnie nie wychodziły,
ot zabicie paru osób co stwierdziły, że rzeką będzie bezpiecznie). Swoją drogą, shyv
dalej viable na jungle/counterjungle?


Wszystko jest viable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 13:06, luzac napisał:

Napiszę, że zostałem skontrowany i nie muszę się starać.

Mi często kontrują oracla i przeciwnicy nie kupują wardów. Przez to przegrywam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Counter jak najbardziej istnieje jeżeli wie się w jaki sposób, a nie że ktoś wybiera olafa na irelię i myśli że w pvp od początku będzie mnie niszczył.

Z drugiej strony nie rozumiem niektórych counterpicków, podobno na irelię świetnie działa jax (nawet na turnieju ostatnio tak wybierali). Gdy gram irelią to jax używa na mnie E+Q. wtedy mam mniejsze hp używam stuna oddalam się, no i później na niego Q+W i on zdecydowanie na tym traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 14:46, BlackBomb napisał:

Counter jak najbardziej istnieje jeżeli wie się w jaki sposób, a nie że ktoś wybiera
olafa na irelię i myśli że w pvp od początku będzie mnie niszczył.

Z drugiej strony nie rozumiem niektórych counterpicków, podobno na irelię świetnie działa
jax (nawet na turnieju ostatnio tak wybierali). Gdy gram irelią to jax używa na mnie
E+Q. wtedy mam mniejsze hp używam stuna oddalam się, no i później na niego Q+W i on zdecydowanie
na tym traci.


irelia nie ma coubterpicków tylko picki które mogą stanowic problem jesli sie odpowiednio nimi zagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 15:53, Ostrowiak napisał:

zamień się z midem

sam gram dariusem i casterzy z dłuższym zasięgiem praktycznie mnie wyłączają :3

ale casterow bez mobility zjadaja ganki na topie, wiec wystarczy wtedy kampic taka osobe i omg free win

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 16:43, Ostrowiak napisał:

phy odpowiednio umiejscowione wardy kontrują większość ganków

ale od 1700 elo już się wardów nie kupuje fakt

na poczatkowych lvlach ciezko kupic wardy idac na solotopa casterem... a wtedy juz zgankuje cie cokolwiek i troche dupa, jest sie do tylu zesnowballowanym prawdopodobnie bo jest sie przeciw dariusowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 14:46, BlackBomb napisał:

Z drugiej strony nie rozumiem niektórych counterpicków, podobno na irelię świetnie działa
jax (nawet na turnieju ostatnio tak wybierali). Gdy gram irelią to jax używa na mnie
E+Q. wtedy mam mniejsze hp używam stuna oddalam się, no i później na niego Q+W i on zdecydowanie
na tym traci.


Jeśli chodzi o Jax''sa na Irelie to jego kontra polega na tym, że kiedy Irelia włącza true dmg na W, Jax używa E i nie dostaje obrażeń a to jest jej główne źródło dmg, szczególnie przed 6 levelem. W takiej sytuacji Jax wygrywa wymiany, czym samym wygrywa linie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 19:16, BlackBomb napisał:

No tak, tylko że ja nie jestem głupi i nie atakuję jako pierwszy i w takim wypadku to
ja wygrywam wymiany.


Tyle że mądry przeciwnik też nie będzie atakował pierwszy, jedynie będzie się starał zone''owac przez stanie przed creepamii i autoattakowanie Ciebie za kazdym razem, gdy podejdziesz, ewentualnie używanie combo typu 3rd AA (po 6)+Q+W, zostawiając E na kontre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować