Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ale wśród nowych przedmiotów tylko i wyłącznie TB dostał item. Zeke czy Malmortius były już wcześniej.

P.S. - Czuję się jakbym w grał w LoLa po schizmie serwera europejskiego. Aż się grać odechciewa znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem zawiedziony, może nie samymi zmianami w grze, ale w wyglądzie. Okropny jest ten nowy sklep, poprzedni miał jakiś klimat. Ten natomiast wygląda jak z gier przeglądarkowych. HUD też zmienił się na gorsze. Czemu zrezygnowano z minimalizmu i postawiono na DOTOpodobne coś, to nie ten klimat i nie pasuje. Przez to gra wydaje mi się taka bardziej "sztywna".
Nowe itemy, bardzo fajnie.
Zmiany w jungli to tak naprawdę kwestia kupienia tej maczety i 5 potów, zamiast butów. Spokojnie daje radę wszystkimi junglerami którymi grałem, jak dla mnie, więc dużo stękania o tak naprawdę nic. Rzeczywiście te zmiany w jakimś stopniu może przywrócą do łask junglerów już niespotykanych za często (na moim elo bynajmniej). Niestety jak na razie gameplay''owo jestem bardzo zawiedzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 20:41, ZnalazlemNemo napisał:

No jestem zawiedziony, może nie samymi zmianami w grze, ale w wyglądzie. Okropny jest
ten nowy sklep, poprzedni miał jakiś klimat. Ten natomiast wygląda jak z gier przeglądarkowych.
HUD też zmienił się na gorsze. Czemu zrezygnowano z minimalizmu i postawiono na DOTOpodobne
coś, to nie ten klimat i nie pasuje. Przez to gra wydaje mi się taka bardziej "sztywna".
Nowe itemy, bardzo fajnie.

No właśnie nowe itemy są fajne - do łask powrócą cait i ashe. Tej pierwszej nowy item faktycznie nalicza szybszego headshota, myślałem o item order z bloodem, a potem właśnie tego co daje aoe range. Potem można phantoma. W sumie mid się nie zmienia - jest jeden co zadaje 5% hp w magic damage, stack na fizzie wyglądałby ciekawie, ale osobiście widzę kolejny fajny item dla zyry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 21:13, Hydro2 napisał:

jest jeden co zadaje 5% hp w magic damage

Ten przedmiot na Brandzie powinien się nieźle prezentować. :P Taki podwójny pasyw.

Ktoś też po patchu doświadcza drastycznego spadku w ilości klatek na sekundę? Ja na starcie gry mam jakieś 5 FPS-ów przez kilka sekund, przy otwieraniu sklepu też jest lekkie spowolnienie i podczas gry też się sporadycznie zdarza. Zauważyłem, że opcje graficzne mi się na very high ustawiły, ale po zmianie wszystkiego na medium też nie jest idealnie. No chyba, że dopiero po kolejnym uruchomianiu gry te zmiany są wprowadzane, to może będzie dało się grać komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 50-60 FPS, teraz po patchu mam na poziomie 20 max. Jak otwieram sklep to zawiesza mi się gra na 5-10 sekund, a FPS spadają jeszcze bardziej. Zmieniłem detale, ale w zasadzie nie pomogło, zmiana priorytetu w systemie też nic. Przy tak małej liczbie FPS nie da się grać, może wyjdzie jakiś hotfix, a może po prostu rosną wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 22:23, luzac napisał:

Sterowniki mam najnowsze, a i tak się czuje jakbym grał na wiecznym lagu.

Było się naśmiewać z tego, że ja GRAŁEM na 5 fpsach?
Teraz mam 15 po patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować