Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2012 o 23:11, sirufok napisał:

To urywek z całego posta, ale powinien Ci wystarczyć.

Dzieki :-) Widac niezle sobie poczynal. Zachowal sie bardzo nieprofesjonalnie, skoro wiedzial co moze grozic za takie wybryki.
A jak riot traktuje zachowanie graczy poza gra. Tez ingeruje w te sprawy czy ich rozwiazanie zostawia np. klanom? Jestem ciekaw, poniewaz w sc2 wokół jednego z graczy wybuchl skandal i blizzard w ogole sie tym nie przejal i tylko team wyciagnal konsekwencje.
Widac riot bardzo dba i jest zaangażowany w tego typu akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 23:18, Dartitwo napisał:

Ranked ktory przed chwila skonczylem zaliczy sie? Po rozgrywce juz klient sie scrashowal
w zwiazku z tym patchem i nie wczytalo nawet statystyk :D


Przecie pacza jeszcze nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 23:26, Dartitwo napisał:

Ale moze wprowadzaja, nie wiem, na NA juz jest


NA to inny świat. Na poprzedniej stronie podałem link do ogłoszenia kiedy będą zaczynać paczowanie.
00:30 GMT - wyłączone rankedy.
02:00 GMT - wyłączone serwery i paczowanie.

Tak więc to nie pacz "popsuł" ci rankeda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 23:23, Mange napisał:

/ciach/

Riot jest do tego niejako zmuszony przez fakt, że w następnym roku będzie tym wszystkim prosom płacił pensję. Musi więc wymagać od nich profesjonalizmu. IWD był drastycznym przypadkiem. Podobna akcja miała miejsce przed ECC Poland, gdy Hosan dostał permbana na dwa tygodnie przed zawodami, przez co Riot zbanował go z uczestnictwa w turnieju.

Ogólnie rzecz biorąc wielu graczy z wyższej półki mocno spokorniało przez ostatnie lata, więc grożenie palcem przez Riot poskutkowało. Wystarczy porównać sobie HSGG czy Ocelota dwa lata temu, a teraz. Oczywiście, wpływ Riotu nie zawsze się sprawdza, co udowodnił przykład Dyrusa który po IPL4 zrobił się nieziemsko nudny.

@Dartitwo

Serwer chyba po prostu zaliczył awarię. Patch będzie wprowadzany dopiero po drugiej w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się doczekać na tego patcha. Wczoraj stwierdziłem że dam sobie spokój z LOL-em i go odinstalowałem. Mam nadzieję, że tym razem na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 23:46, jarekao napisał:

Nie mogłem się doczekać na tego patcha. Wczoraj stwierdziłem że dam sobie spokój z LOL-em
i go odinstalowałem. Mam nadzieję, że tym razem na dobre.


Dzień przed... Worst uninstall ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalam LoL''a, a tu Dota w środku.
Dziwne te zmiany, nie za bardzo mi do gustu podeszły, mam wrażenie, że kamera jest trochę bliżej niż była, sklepu zmniejszyć się chyba nie da, w zasadzie każdy item ma inne statystyki, zupełnie nowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie się zorientowałem, że jeden z nowych przedmiotów nazywa się Total Biscuit of Rejuvenation. :P Są jeszcze jakieś itemy nazwane "na cześć" osób, które uzbierały odpowiednią ilość referrali (wtedy, gdy było to jedną z nagród)? Przy czym chodzi mi o przedmioty, które się teraz pojawiły, bo o Athene's Unholy Grail oczywiście wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już skonstruował jakiś szablon dla nowych masterków? Ile razy usiłuję coś sam ustawić, to brakuje mi punktów.xD

Przy okazji, jakby ktoś umiał grać Jaxem na topie, to wdzięczny bym był za opis jak budować/co składać/itp.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 18:17, Nephren-Ka napisał:

Ktoś już skonstruował jakiś szablon dla nowych masterków? Ile razy usiłuję coś sam ustawić,
to brakuje mi punktów.xD

Przy okazji, jakby ktoś umiał grać Jaxem na topie, to wdzięczny bym był za opis jak budować/co
składać/itp.:>

schemat ten sam czyli 21 i 9, to nie jest wcale takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 18:17, Nephren-Ka napisał:

Ktoś już skonstruował jakiś szablon dla nowych masterków? Ile razy usiłuję coś sam ustawić,
to brakuje mi punktów.xD

Przy okazji, jakby ktoś umiał grać Jaxem na topie, to wdzięczny bym był za opis jak budować/co
składać/itp.:>


Ja jak swego czasu grywałem Jax''em na topie to raszowałem Triforca zaczynając od Phage a potem od razu Guardian Angel. Buty to Tabi albo Merce zależnie czy przeciwnik na linii bije AD czy AP. Można też kupić jakiegoś dorana i vamp sceptera dla lepszego sustain. A masterki to 9/21/0 i maksujemy R>W>E>Q. Generalnie przed 6 gramy raczej pasywnie bo większość topów leje nas w early.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 18:19, Ecko09 napisał:

Przed patchem czerwone runki dawały 15 armor pen ta?


W pacz notesie było opisane z ilu na ile zostały obniżone, więc pomnóż se x9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 18:49, sirufok napisał:

> Przed patchem czerwone runki dawały 15 armor pen ta?

W pacz notesie było opisane z ilu na ile zostały obniżone, więc pomnóż se x9.


Za dużo roboty :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować