Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2012 o 09:43, luzac napisał:

Z innych informacji - możliwe że już w czwartek dostaniemy patcha. Ale Vi będzie dostępna
dopiero przed świętami.

D''aaaawwwwww. A ten jej splash już mnie maksymalnie na nią nakręcił. :<
No ale chociaż będę mógł korzystać z ukrytego pasywa French Maid Nidalki. Distraction - you receive 1 point less damage from anyone looking at your chest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ktoś wie do czego jest zakładka achievements w profilu gracza w grze? Jest na szaro, więc domyślam się, że szykują acziki w S3, si?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 12:32, mlynar911 napisał:

Jak sobie obecnie radzi Rengar w jungli ? ;]

Nie grałem, ale raczej bez zarzutów.

Dnia 12.12.2012 o 12:32, mlynar911 napisał:

I jak idzie nowa jungla w ogóle, bo dawno
w niej nie latałem ;)

Jungla jak dżungla, maczeta 5 potów i każdym czampem zrobisz. Jak masz jakiegoś z naturalnym lifestealem to już w ogóle baja. Ja nie odczuwam jakichkolwiek problemów. Mozę mi jedynie pull''owania brakuje, ale ludzie za to pomagają częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co się bawią w trybunał. Kracie tych co kończą grę z wynikiem 0/x i są kompletnymi debilami ktorzy pomimo poczatkowych próśb teamu dalej próbują coś zrobić przez co jeszcze bardziej feedoują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 13:40, Mange napisał:

Pytanie do tych co się bawią w trybunał. Kracie tych co kończą grę z wynikiem 0/x i są
kompletnymi debilami ktorzy pomimo poczatkowych próśb teamu dalej próbują coś zrobić
przez co jeszcze bardziej feedoują ?


Pawlow, potrzebny jesteś. Ludzie czekają na radę eksperta trybunału. Ja się w trybunał nie bawię, ale jak jedna taka gra się trafi, to pech, każdemu się zdarza, jak więcej tego jest to mamy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 13:40, Mange napisał:

/ciach/


Dajesz za mało info. "Kompletny debil" niewiele mi mówi. Gość może mieć staty 0/x a nagle okazuje się że ma y asyst, więc właściwie poświęcał swoje życie, by jego drużyna zdobywała kille. Może to była pierwsza gra tą postacią, rekomendowany build to zdradza. Był campowany przez całą grę, to mu się deadało, a w trakcie teamfightów był pierwszym celem bo był niedokarmiony złotem. Ludzie w większości nie rozumieją, że "Intentionally feeding" =/= dużo deadów. Jak gość przy okazji deadowania wyzywał swój team, to materiał na punish.

Wczoraj np. grałem z Dziamsenem i Ostrowiakiem, wykręciłem 2/14/8, ale nie było we mnie ani jednego 1% chęci feedowania czy czegokolwiek, przeciwnicy byli cwańsi, nasi towarzysze broni nie za bardzo kumaci i skończyło się jak się skończyło. Nie można przyklejać tytułu "feeder" wszystkim gościom ze złymi statami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 14:03, luzac napisał:

Wczoraj np. grałem z Dziamsenem i Ostrowiakiem, wykręciłem 2/14/8, ale nie było we mnie
ani jednego 1% chęci feedowania czy czegokolwiek, przeciwnicy byli cwańsi, nasi towarzysze
broni nie za bardzo kumaci i skończyło się jak się skończyło. Nie można przyklejać tytułu
"feeder" wszystkim gościom ze złymi statami.


nie umiesz grać jaxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 13:40, Mange napisał:

Pytanie do tych co się bawią w trybunał. Kracie tych co kończą grę z wynikiem 0/x i są
kompletnymi debilami ktorzy pomimo poczatkowych próśb teamu dalej próbują coś zrobić
przez co jeszcze bardziej feedoują ?


Ja głównie bazuję na czacie i buildzie. Jeśli na czacie widzę chociażby w jednej sprawie coś co zasługuje na punish- punish. Jeśli w buildzie widzę 4 zeale i boots of mobility, albo same wardy- punish. A twój opis niewiele mi mówi- nie możesz natomiast karać za kiepską grę- jeśli ktoś ma 0/7/x, ale ma normalny build i nie flejmi na czacie, to nie ma za co karać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 14:10, Ostrowiak napisał:

jak ktosz na tem forum ogarnia laone

to na pewno nie papanerd


W czym problem ? Sam grałem Leonką od wyjścia trochę przerw ale w sezonie 2 było najwięcej gier ważne by ad carry był kumaty i nacierał razem ze mną co z randomami różnie bywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 07:13, Ecko09 napisał:

Skoro tak się robi to najwyraźniej działa.


A jeszcze pozwole sie zapytac, bo kody sa wtedy dwa, a wprowadza sie chyba tylko jeden, wiec na czym to polega dokladniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować