Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


Ludziska co dobrze kupować na tanky dpsy do magic resista teraz, jak nie ma fona? Zostaje chyba tylko banshee z "ciężkich" przedmiotów, bo reszta to takie półśrodki... zacząłem pykać jarvanem i stwierdzam, że hexdrinker to za mało, wit''s end jakoś mi nie pasuje, no i opcje się kończą Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 14:59, Budo napisał:


Ludziska co dobrze kupować na tanky dpsy do magic resista teraz, jak nie ma fona? Zostaje
chyba tylko banshee z "ciężkich" przedmiotów, bo reszta to takie półśrodki... zacząłem
pykać jarvanem i stwierdzam, że hexdrinker to za mało, wit''s end jakoś mi nie pasuje,
no i opcje się kończą Oo


Aegis -> i jego upgrade, ten item chyba daje najwięcej MR teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 14:59, Budo napisał:


Ludziska co dobrze kupować na tanky dpsy do magic resista teraz, jak nie ma fona? Zostaje
chyba tylko banshee z "ciężkich" przedmiotów, bo reszta to takie półśrodki... zacząłem
pykać jarvanem i stwierdzam, że hexdrinker to za mało, wit''s end jakoś mi nie pasuje,
no i opcje się kończą Oo

spirit visage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No malmortiusa składa, Aegis nie jest głupią opcją też w sumie. Spirit Visage zawsze lubiłem, teraz też się ciekawie prezentuje. Chyba zacznę robić Aegis, bo aura też ciekawa. Kurde no brakuje mi tego fona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 19:28, Budo napisał:


No malmortiusa składa, Aegis nie jest głupią opcją też w sumie. Spirit Visage zawsze
lubiłem, teraz też się ciekawie prezentuje. Chyba zacznę robić Aegis, bo aura też ciekawa.
Kurde no brakuje mi tego fona :))

Ja bym nawet nie zauważył braku fona pewnie :) Dopiero w praniu dowiaduję sie o zmianach w itemach bo nie chce mi się ich sprawdzać :) FoN dla mnie tylko był. Nie byłem jego fanem i wolałem inne itemy z mr, ale każdy ma swoje preferencje. Dla mnie, co nie jest dobre, liczy się również nazwa i wygląd itemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 19:45, Mange napisał:

Nie byłem jego
fanem


Chyba fonem hehe.

Dnia 09.12.2012 o 19:45, Mange napisał:

Dla mnie, co nie jest
dobre, liczy się również nazwa i wygląd itemu :)


Serio? xD
Ale też coś takiego mam, na przykład mam naturalną niechęć do thornmaila, bo ikonka brzydka :P
Fon był świetny, bo dawał rzadką kombinację statów i w dodatku chory bonus do magic resist. Ale faktycznie aegis bdzie dobrą opcją teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie komentatorzy turnieju TSM zadali dobre pytanie, które też mnie ciekawi - dlaczego ludzie nie grają teraz Nunu w dżungli? Skoro w trzecim sezonie najlepiej mają sobie radzić bohaterowie z sustainem i single target damage''em, to yeti powinien być chyba najlepszym wyborem. Zresztą ganków też nie ma masakrycznie słabych.

Co do samego turnieju - właśnie się zaczął mecz TSM - CRS, który zapewne zakończy się porażką tych pierwszych 0:2. :P
Fajne picki na start - Ezreal na midzie, a Kazik na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 22:02, luzac napisał:

W League of Cleavers wygrywa ta drużyna która może zbudować więcej BC.

I to jest ten moment gdzie nie wiesz czy to jest trolling czy czysta prawda ... xD
EDIT.
Ok nie wiem o co chodzi więc sie nie śmiać. Co to jest League of Cleavers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 22:02, luzac napisał:

W League of Cleavers wygrywa ta drużyna która może zbudować więcej BC.

Wiem, sam wygrałem dzisiaj rankeda dlatego, że w Cleaverach po kilkunastu minutach prowadziliśmy 2:0. Mieliśmy Talona na midzie, Cait "na topie", Corki''ego z Zyrą "na bocie", a ja junglowałem Lee Sinem. Dżungla jest moją zdecydowanie najsłabszą "linią", ale kupiłem BC, co nadrobiło rażące braki w umiejętnościach. Ba, nawet lane swapa zrobiliśmy w tej grze, żeby było fajniej. :P

Hm, to w sumie Viktor jest aktualnie najsłabszą postacią, bo musi mieć jednego Cleavera mniej. :/

@Mange - to jest czysta prawda.
Aktualnie TSM posiada, o dziwo, 5k golda przewagi, ale CRS ma już pierwszego Brutalizera, także gra jest wyrównana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie stream na twitchu, ten tsmtournament i jakość wyraźnie jest słabsza to próbuję zwiększyć na 720p, a tutaj dupa. Muszę płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 22:06, Mange napisał:

EDIT.
Ok nie wiem o co chodzi więc sie nie śmiać. Co to jest League of Cleavers?

Przy zmianach przedmiotów przed trzecim sezonem "zapomnieli" pewnych cech Black Cleavera uczynić unikalnymi i teraz niezwykle opłacalne jest zbieranie więcej niż jednego BC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 22:55, windows00 napisał:

Przy zmianach przedmiotów przed trzecim sezonem "zapomnieli" pewnych cech Black Cleavera
uczynić unikalnymi i teraz niezwykle opłacalne jest zbieranie więcej niż jednego BC.

Do next patcha niestety tylko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tam w supporcie u riotu to nikt nie czyta maili czy po prostu nie rozumieją? Wysłalem im maila, nawet pod kategorią Report a Player, żeby od razu wiedzieli, którą formułkę skopiować z wzornika. Oczywiście spojrzeli tylko na tytuł "ban". Ehh.
W skrócie mial był o tym, żeby zbanowali pewną osobę, bo psuje gre, wychodzi i przez niego mam Level 3 leavera (celuje w 10 level, ciekawe jakie nagrody na 10 levelu są). Nawet im napisałem, że mogą mi dać perma jak jego zbanują na rok. Nawet im napisałem, ze wiem ze zasłużyłem na tego bana co wtedy miałem i, że nie pisze żeby mnie odbanowali. Nawet to. Dzisiaj dostałem maila zwrotnego w którym napisali tylko: Wiemy jak sie czujesz, nie mozemy cie odbanować, ale wyjaśnimy ci czemu sie dostaje bany za wychodzenie... Czy ja niezrozumiale pisze po angielsku?

Srsly Riot? Srsly?

A tak w ogóle co za ironia, pare miesięcy staram się o dostanie bana z tribunala a dostaje caly czas bany za wychodzenie z gier, które miałem zamiar grać normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Masz złą metodę i używasz zwrotów które podpadają pod odpowiedź z automatu. Spróbuj napisać coś w stylu "Can I please get real answer instead of automatic one?", często pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 00:07, Markush napisał:

W skrócie mial był o tym, żeby zbanowali pewną osobę, bo psuje gre, wychodzi i przez
niego mam Level 3 leavera (celuje w 10 level, ciekawe jakie nagrody na 10 levelu są).
/ciach/


Hmm, to jest jakaś cecha gry, o której nie wiem, że wyjście jednego gracza powoduje wyjście drugiego? xD Bo nie bardzo czaję, jak jeden gracz może nabijać leave''y drugiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować