Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Chyba Ty korzystasz z forum od wczoraj, bo jedynym AMA do jakiego ostatnio pojawił się link była dośc istotna wymiana zdań dotycząca nowej Karmy.

Zwracanie uwagi na bugi w grze jest owszem ważne, ale ja zwykle latam z tym na forum Riotu, no chyba, że jest to rzeczywiście kluczowy błąd w gameplayu jak Syndra której kulki umożliwiały jechanie dżungli bez utraty krztyny życia. A Ty mogłeś po prostu nie zauważyć, że w rzeczywistości Twój czas w champion select się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 11:52, luzac napisał:



Z tym champion select to jest taki bug, ze pokazuje, ze masz jeszcze 10/20s, a w rzeczywistości masz 0s i ci championa lockuje. Obecnie za random picka leci kick, więc tym bardziej wkurzający ten bug jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 11:51, Ostrowiak napisał:

miał być badass troll, a wyszło jak zwykle

przez ten czerwony nos nie jestem w stanie brać go na poważnie

po co ci wiecej badass championow w tej grze. nudne sie to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 12:14, Ecko09 napisał:

>

Z tym champion select to jest taki bug, ze pokazuje, ze masz jeszcze 10/20s, a w rzeczywistości
masz 0s i ci championa lockuje. Obecnie za random picka leci kick, więc tym bardziej
wkurzający ten bug jest...


A kick leci również jak celowo wybierzesz randoma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 13:56, masterHADES napisał:

A kick leci również jak celowo wybierzesz randoma ?

Nope. Celowo ci wolno klikać czy to na random czy to po prostu od razu na lock in i kicka nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Trundle jest brzydki, ale oczekuje chociaż porządnego Traditional skina jak to u Karmy zrobili. Ale ten skin nie przypomina za bardzo starego trolla. Nie chodzi na trzech łapach, skażona ziemia wygląda śmiesznie, to nawet nie jest skażona ziemia tylko jakieś pole lodowe. Jego kamień jest jakiś taki nijaki, stary był ładniejszy. Przynajmniej głos mu zostawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 14:27, ziptofaf napisał:

> A kick leci również jak celowo wybierzesz randoma ?
Nope. Celowo ci wolno klikać czy to na random czy to po prostu od razu na lock in i kicka
nie uświadczysz.


Czyli w praktyce mogli w ogóle zlikwidować randomowy wybór championa po przekroczeniu czasu przeznaczonego dla ciebie na wybór bohatera i po prostu kickować jak ktoś nie wybierze championa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 00:30, Memorr napisał:

> Memorr---> mi działa.

W sensie,że to forum: http://leagueoflegends.pl/forum/ ?


Najpierw pisałem o oficjalnym, ale to też mi działa.

A Sej dostaje reworka, bo jest brzydka, świnia jest kwadratowa, w dodatku jej kit jest nudny i nikt nią nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 18:21, Kamil2142 napisał:

Transfery op. Skoczyłem z Westa na Nordic mając tam division VI 0pkt. Po przejsciu mialem
unranked, zagrałem 1 rankeda i jestem w V 0pkt. :(


Division VI?! To co to za liga, drewniana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2013 o 18:56, ziptofaf napisał:

Division VI?! To co to za liga, drewniana?


Hahah, roman numerals, why u so hard? Wiadomo o co chodzi tho. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 20:01, Kamil2142 napisał:


> Division VI?! To co to za liga, drewniana?

Hahah, roman numerals, why u so hard? Wiadomo o co chodzi tho. :D


Ja to się i tak zastanawiam po co zmieniać West na East. Choć faktem jest też że wybić się z Silver V do Gold V to i tak jest bardzo mało pracy i niewiele wymaganego skilla, jeśli ogarniasz tę grę to przeskoczysz po kilka dywizji i utrzymasz z 70% win ratio. Samemu sobie teraz z powodów problemów z internetem (350 pinga na NA OP) pograłem chwilkę na EU - 0 gier w tym sezonie (chyba okolice 1300 w poprzednim czyli po resecie startowe 1250), miks run tier 2 i tier 3, z 30 postaci na stałe... Na 10 placement matches wygrałem 8, instant Silver I, do best of 5 i Golda pewnie dobiję w 7-8 gier bo przy tak niskiej ilości idzie normalnie a nie po 3-4 lp. Prosta metoda - w każdym meczu brałem Jarvana i junglowałem.

Więc jakim cudem ludzie nie są w stanie się tam utrzymać i jeszcze narzekają na noob teamy to przerasta moje pojmowanie. A nie, w sumie to wiem skąd to się bierze:
http://www.youtube.com/watch?v=AJ4vPCY11eM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować