Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dopiero teraz dowiedziałem się, że nowy sezon już wystartował. Wchodzę na forum lola i kilka stron spamu i płaczu o ponowny reset sezonu bo przez lagi ludzie przegrywają pierwsze ważne mecze decydujące o przydziale. Tak się zastanawiam kto im kazał grać, przecież wiadomo było że na początku pojawią się lagi:D Zresztą na tym też można było nieźle zyskać z tego co widzę po znajomych bo w przypadku przegranych dostawało się lose prevent. Zresztą już od kilku lat twierdzę, że te pierwsze 10 meczy to głupota. Ja się grało w poprzednim sezonie powinien być reset i tyle. Aktualnie hearthstone mnie wciągnął więc pewnie sam spróbuje pograć w lola jak już serwery będą w lepszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 23:07, Nightdew napisał:

Tak się zastanawiam kto im kazał grać

Zajebista logika

Dnia 18.01.2014 o 23:07, Nightdew napisał:

przecież wiadomo było że na początku pojawią się lagi

Pogratulować Riotowi, że przy chorej kasie którą trzepią na tej grze, serwery są tak bardzo do dupy.

Dnia 18.01.2014 o 23:07, Nightdew napisał:

w przypadku przegranych dostawało się lose prevent.

Które i tak wlicząją się ludziom do pierwszych 10 rankedów jako porażki. GG riot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę że gram rzadko a dzięki resetowi rankedów mogę w sumie spokojnie na rok sobie odpuścić ten tryb ;]. Po co martwić się czy się spadnie i grać co 28 dni. Tak sobie odpalę za rok przed końcem sezonu i dobiję się do czego tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 00:28, Kopiec napisał:

Pogratulować Riotowi, że przy chorej kasie którą trzepią na tej grze, serwery są tak
bardzo do dupy.

To nie serwery są ''do dupy''. Już zresztą budują własną serwerownię w Amsterdamie bodajże. Nic nie poradzą na to że mają największe obciążenie na świecie i ich obecny dostawca łączy nie wytrzymuje, niedawno nawet dokupili kolejne 20 Gbps i to nadal nie starcza. Jeśli nie chcesz to nie musisz grać jeszcze zresztą, jakoś w tym kwartale mają w końcu się przenieść z Francji do Holandii i ich własnego datacentre. A koszt budowy czegoś takiego to jest właśnie ta "chora kasa którą trzepią" bo my tu mówimy o dziesiątkach milionów $$.

Dnia 19.01.2014 o 00:28, Kopiec napisał:

Które i tak wlicząją się ludziom do pierwszych 10 rankedów jako porażki. GG riot.

Ekhem, mógłbyś sprawdzić fakty zamiast kłamać. Jedna z osób z Riotu się wypowiadała na ten temat:

It counts as a game played but you don''t lose MMR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, biedne żydy z riotu, słyszę tę bajkę o poprawie serwerów od pół roku, zerowe efekty jak narazie. Kiedy się pobudują, w 2015? 2016? Oceniam to co jest teraz, a nie puste obietnice od miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 01:08, Kopiec napisał:

Kiedy się pobudują, w 2015? 2016?

Jakbyś przeczytał post ziptofafa, to zauważyłbyś w nim fragment "jakoś w tym kwartale mają w końcu się przenieść z Francji do Holandii i ich własnego datacentre".

Dnia 19.01.2014 o 01:08, Kopiec napisał:

słyszę tę bajkę o poprawie serwerów od pół roku, zerowe efekty jak narazie
Oceniam to co jest teraz

W sensie że byłeś w Amsterdamie w miejscu, w którym (rzekomo) powstaje nowe centrum i kompletnie nic tam nie ma? No to nieźle nas Riot porobił. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 09:27, matiz123 napisał:

> Kiedy się pobudują, w 2015? 2016?
Jakbyś przeczytał post ziptofafa, to zauważyłbyś w nim fragment "jakoś w tym kwartale
mają w końcu się przenieść z Francji do Holandii i ich własnego datacentre".


Generalnie Riot dużo rzeczy mówi i nie zawsze są one prawdą więc wcale bym się nie zdziwił jakby z powodu jakiś problemów nie uruchomili tych nowych serwerów w tym kwartale. To samo się zresztą tyczy tego MMR za loss preveted, koleś z Riot''u powiedział, że od tego nie spada MMR ale jaka jest prawda to nikt nie wie bo MMR jest ukryte:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 10:35, masterHADES napisał:

Generalnie Riot dużo rzeczy mówi i nie zawsze są one prawdą więc wcale bym się nie zdziwił
jakby z powodu jakiś problemów nie uruchomili tych nowych serwerów w tym kwartale.

No ja również nie wykluczam, że się nie wyrobią w tym kwartale (swoją drogą przydałby się temat na jakimś forum czy coś, w którym Riot by dawał regularne update''y związane z postępem prac), ale jeśli to centrum jest tworzone, to prędzej czy później ono powstanie. Także twierdzenie, że Riot nic nie robi w ramach walki z lagami jest bzdurą. No chyba że faktycznie tego centrum wcale nie budują. :D

Dnia 19.01.2014 o 10:35, masterHADES napisał:

To samo się zresztą tyczy tego MMR za loss preveted, koleś z Riot''u powiedział, że od tego
nie spada MMR ale jaka jest prawda to nikt nie wie bo MMR jest ukryte:p

Skoro w trzecim sezonie nie traciło się ELO w takiej sytuacji, to dlaczego teraz miałoby się to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 10:49, matiz123 napisał:

Skoro w trzecim sezonie nie traciło się ELO w takiej sytuacji, to dlaczego teraz miałoby
się to zmienić?

BO RITO TO KŁAMCY, NIE WIESZ?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 11:06, luzac napisał:

BO RITO TO KŁAMCY, NIE WIESZ?! :O

Ostatnio jak się ich pytałem, czy kłamią, to powiedzieli, że nie. Czy to też było kłamstwo?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 11:42, matiz123 napisał:

> BO RITO TO KŁAMCY, NIE WIESZ?! :O
Ostatnio jak się ich pytałem, czy kłamią, to powiedzieli, że nie. Czy to też było kłamstwo?!
:(

Pytanie byłoby ciekawsze gdyby odpowiedzieli "tak" :D Wtedy mielibyśmy paradoks kłamcy, a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 00:28, Kopiec napisał:

> Tak się zastanawiam kto im kazał grać
Zajebista logika


Gra jest darmowa nie musisz grać. Znając życie nie wydałeś złotówki a masz największe pretensje o zarobki riotu. Serwery mają naprawde dobre, niestety nowy sezon wystartował i się zlecieli ludzie którzy przeciążają serwery w olbrzymim stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 12:04, Nightdew napisał:

Znając życie nie wydałeś złotówki a masz największe
pretensje o zarobki riotu.

Znając życie gówno wiesz, ale się wypowiesz.
A te lagi i kolejki co drugi weekend przez kilka miesięcy to tylko mi się przyśniły, zdecydowanie.
Co do loss prevented- czemu w takim razie zaliczają się do meczy rozegranych i przez nie kończy się wcześniej umiejscowienie w lidze? Jakby nie patrzeć wciąż mają przez to jakiś wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wcześniej: "Ktoś tu chyba przegrał wszystkie 10 meczy albo pomylił tematy." Dziam chyba rzeczywiście ma racje bo przeżywasz jakby nie wiadomo co się działo :D A gra cały czas darmowa. Z mojej strony koniec dyskusji, nie zapomnij tylko założyć tematu na oficjalnym forum riotu i ogólnopolskim lola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować