Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2014 o 16:15, QST07 napisał:

League of Legends MMO inc.


Żadne mmo tylko Riot obawia się konkurencji Heroes of the Storm. Niestety Ghostcrawler może lola bardziej zepsuć niż ulepszyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 16:42, Nightdew napisał:

> League of Legends MMO inc.

Żadne mmo tylko Riot obawia się konkurencji Heroes of the Storm. Niestety Ghostcrawler
może lola bardziej zepsuć niż ulepszyć:P


A łudziłem się, że skończy się debilne nerfienie wszystkiego na lewo i prawo =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że godziny rozgrywania europejskiego LCS są bardzo ładnie przystosowane dla widza z Ameryki. To jest teraz normą, że mecze będą się kończyć w okolicach 1-2 w nocy, czy ten tydzień jest wyjątkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 22:31, matiz123 napisał:

Widzę, że godziny rozgrywania europejskiego LCS są bardzo ładnie przystosowane dla widza
z Ameryki. To jest teraz normą, że mecze będą się kończyć w okolicach 1-2 w nocy, czy
ten tydzień jest wyjątkiem?

Dzisiaj jest 6 meczy, a w następnych dniach będzie tych meczy 5, więc można liczyć, że będą się kończyć w okolicach północy. a nie później.
Do tego chyba doszło dodatkowo opóźnienie związane z pre-game show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 22:31, matiz123 napisał:

czy ten tydzień jest wyjątkiem?


Super week + jakieś pół godziny spóźnienia przez problemy technicznej (w końcu europa zobowiązuje), przydługi wstęp nie ma chyba związku, bo zaczęli wcześniej stream.

Natomiast później będą po 4 mecze dziennie chyba, nie 5-6. Imo nie jest źle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 22:53, Adjatha napisał:

jakieś pół godziny spóźnienia przez problemy technicznej

Robili Top 5 plejsów z LCS to zrobili też Top play EUW serwer.
I nie pół godziny tylko 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 00:06, Ecko09 napisał:

Kenen suport? :D

Rozumiem jak to ma działać na linii. Spoko. Harrash, CC, ciężko dorwać podczas ganków. Mixed dmg. Ale później nie wiem na ile to ulti będzie przydatne, zwłaszcza, jeśli nie będzie snowballu. Ale zobaczymy. Ciekawe, nie powiem, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 00:06, Ecko09 napisał:

Kenen suport? :D

Na squishy supportow jak najbardziej, podobnie działą jak rengar. Ale czy z taką np leoną problemu nie bedzię mieć? Pomysl zacny, natomiast ja nie o team fighty bym sie obawial bo teraz supporci dostali duzego buffa do hajsu. Martwilbym sie jak to wyjdzie w starciu tank adc z 2x squish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, kompletnie zapomniałem, że to super week jest, także faktycznie będzie ok przy czterech grach jednego dnia. Ale jeśli dobrze liczę, to wczorajsze mecze skończyły się chwilę przed drugą w nocy. W sumie to najbardziej ciekawi mnie, czy drużyny (zwłaszcza te, które grały na końcu) wiedziały odpowiednio wcześnie o takim rozkładzie jazdy, żeby zawodnicy zdążyli się na to przygotować.
Swoją drogą nie mam zielonego pojęcia, kogo Riot próbuje oszukać, twierdząc, że rozegranie gry łącznie z wywiadami, przerwą i resztą "przedłużaczy" zajmie 45 minut. Przecież ta rozpiska jest zupełnie oderwana od rzeczywistości. To miało być coś w stylu "Hej, ludzie z Europy, popatrzcie - każdy mecz będzie trwał tylko 45 minut, czyli całość skończy się około 23:30!"? To jest naprawdę głupie i nie mam pojęcia, co oni chcą w ten sposób osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 13:04, matiz123 napisał:

To jest naprawdę głupie i nie mam pojęcia, co oni chcą w ten sposób osiągnąć.


Na szczęście na koniec zostawili najgorszy mecz. :D

A tak bardziej serio, to masz rację, godzina zakładana w poprzednim sezonie nie wystarczała, powinno być zaplanowane tak z ~1,5h na jeden mecz. Przecież samej przerwy jest prawie 10 minut (5 po samym meczu, potem chyba jeszcze przed następnym coś jest), w między czasie wywiad, picki + bany... Żeby się wyrobić w 45 minut ktoś musiałby robić /ff w 20, może dałoby radę wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 14:21, Gumisiek2 napisał:

Dzięki za info, właśnie pobrałem patcha i wszystko działa elegancko ;-)


Wczoraj gdzieś widziałem info że w next patchu. A kiedy next patch to uj wie.

LUL, odpowiadam Makowcowi a wychodzi do Gumiska. Forum op :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować