Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Powiem Ci co myślę z własnego doświadczenia.
Viktor - trudna postać do gry ale w dobrych rękach naprawdę potrafi namieszać, szczególnie w team fight.
Obrażenia z lasera naprawdę bolą, dobrze wykorzystany stun też swoje robi a ulti w team fight rozwala wszytsko.
Brand - przezemnie osobiście znienawidzony przeciwnik na midzie. Za cholere nie potrafię grać przeciwko niemu.
Naprawdę mocna postać
Malzahar - Łatwy do skontrowania ale granie nim daje zwyczajnie dużo funu. Farminie to czysta przyjemność a i combo z ulti też swoje robi, szczególnie że cd na nie , nie jest zbyt duże. Aczkolwiek sama postać wymaga trochę ogarnięcia i praktyki w graniu.
Swain - Świetny snare w postaci klatki, łatwo go zlekceważyć ze względy na to że jego skille zadają dmg w czasie. Aczkolwiek bez blue buffa nie może w pełni rozwinąć swojego potencjału. Ze względu na jego ulti atakowanie go pod wieżą to bardzo ryzykowna zagrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni tydzień wybieram champów w normalach tylko randomowo i mam czasem taki polew z ludzi, że nie wiem czy biorą konta z ebaya czy z czego:P Przed chwilą chociażby pierwszy raz od roku grałem kata i staty 10/1 ale zakończyło się przegraną 15/33 i te losowe wybieranie sprawia, że już człowiek gra na totalnym chilloucie i zamiast rage to spada z krzesła śmiejąc się z ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 00:21, Nightdew napisał:

Przez ostatni tydzień wybieram champów w normalach tylko randomowo i mam czasem taki
polew z ludzi, że nie wiem czy biorą konta z ebaya czy z czego:P Przed chwilą chociażby
pierwszy raz od roku grałem kata i staty 10/1 ale zakończyło się przegraną 15/33 i te
losowe wybieranie sprawia, że już człowiek gra na totalnym chilloucie i zamiast rage
to spada z krzesła śmiejąc się z ludzi:D

Sam wpisuj w queue "I just bought this acc on eBay" i patrz na reakcje ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem mistrza rankedów(oczywiście z Polski). Smoka robi sam, po ciemku, ginie. W late nie chce pushować inhibitora, bo "oni będą się łatwo farmić". AFK był chyba z pięć razy. Grając Nocturnem, z kolegą Shyvaną, stali za plecami mojej Emefki oraz Lux i Ahri w bazie przeciwnika i rzucali się do walki gdy byliśmy już marwi. Przy LeBlanc z 22 killami ani myślał zainwestować w mres. Jedyne co potrafił napisać to "l2p" i "you ever played ranked"? Po tekście, że nic nie robi, jakże inteligentie odpowiedział "Why? Because I''m AFK?" Po grze zajrzałem na jego profil, oczywiście unranked.

Choć najbardziej mnie zdziwiło, że tę grę wygrałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przez luty miałem przeogromny rage mode, wkurzało mnie w zasadzie wszystko. Teraz jakoś od dwóch tygodni robię "troll picki" typu battle soraka czy ap corki i przeważnie mam pozytywne staty, ale nawet jak przegram to zlewam to, bo się dobrze bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie Malphite i gra się świetnie ale postanowiłem kupić sobie jeszcze jednego przywoływacza. Myśle nad Heimeidingerem. Fajnie nim się gra? Ewentualnie Nasus też wydaje się być ciekawą postacią. No i jest 2x tańszy. Wiadomo już jakich herosów będzie można wybrać w tym tygodniu (to jest losowe czy jest jakaś kolejność?) Pytam bo gram w tę gre od czwartku i spore rzeczy jest dla mnie jeszcze tajemnicą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 11:28, jarekao napisał:

Gram sobie Malphite i gra się świetnie ale postanowiłem kupić sobie jeszcze jednego przywoływacza.
Myśle nad Heimeidingerem. Fajnie nim się gra? Ewentualnie Nasus też wydaje się być ciekawą
postacią. No i jest 2x tańszy. Wiadomo już jakich herosów będzie można wybrać w tym tygodniu
(to jest losowe czy jest jakaś kolejność?) Pytam bo gram w tę gre od czwartku i spore
rzeczy jest dla mnie jeszcze tajemnicą ;P

Heimer to swego rodzaju tank, który atakuje i wspiera drużynę za pomocą swoich wieżyczek, które zadają obrażenia, natomiast Nasus to offtank, typowy DPS z dużą ilością HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 11:28, jarekao napisał:

Gram sobie Malphite i gra się świetnie ale postanowiłem kupić sobie jeszcze jednego przywoływacza.
Myśle nad Heimeidingerem. Fajnie nim się gra? Ewentualnie Nasus też wydaje się być ciekawą
postacią. No i jest 2x tańszy. Wiadomo już jakich herosów będzie można wybrać w tym tygodniu
(to jest losowe czy jest jakaś kolejność?) Pytam bo gram w tę gre od czwartku i spore
rzeczy jest dla mnie jeszcze tajemnicą ;P


Jeśli grasz od czwartku to pozostań na razie przy darmowych postaciach z rotacji. Zmieniają się co poniedziałek dzięki czemu będziesz mógł wypróbowywać inne. Na razie odradzałbym Ci kupować kogokolwiek, a także kupować jakiekolwiek runy, gdyż tier 1 i tier 2 są nieopłacalne. Graj tym co jest darmowe przez kilka tygodni, żebyś wypróbował więcej postaci i zbieraj punkty. Po pewnym czasie sam zauważysz jakimi typami postaci gra Ci się wygodniej i wtedy nie będziesz miał już większych problemów z wyborem którejś do kupna.

@up
Heimer to nie tank, tylko nietypowy AP carry z obstawą wieżyczek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 12:00, AngelonMarcus napisał:

> Heimer to nie tank, tylko nietypowy AP carry z obstawą wieżyczek ;]
Zależy jak kto buduje.


Jak ty chcesz, aby Heimer robił coś bez ap? Jemu potrzeba tylko trochę ap, aby miał sporo mocniejsze wieżyczki, a co dopiero jak pakujesz ostro w ap. Tanky heimer to takie nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 12:14, Radek15 napisał:

Jak ty chcesz, aby Heimer robił coś bez ap? Jemu potrzeba tylko trochę ap, aby miał sporo
mocniejsze wieżyczki, a co dopiero jak pakujesz ostro w ap. Tanky heimer to takie nie
wiadomo co.

Równie dobrze może być hybryda. Warmog + Reyla + Rabbadon, etc. Widzę grasz Leoną, tak jak ja ostatnio. Stwierdziłem że ma masakryczne CC dzięki któremu wygrywa się wszystkie mecze 3v3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2012 o 12:34, ZnalazlemNemo napisał:

Każda postać może być tankiem jak się uprzesz. A heimer bez ap jest cipopaty

Niby tak, no ale... Nie zawsze rekomendowany build jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RoA, Rylai i Heim ma wystarczającą ilość hp żeby sobie radzić +AP. Biegasz wokół wieżyczek i czekasz cierpliwie aż zabiją wroga + silence na pape i dobranoc jak się dobrze rozstawiłeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 12:51, ZnalazlemNemo napisał:

RoA, Rylai i Heim ma wystarczającą ilość hp żeby sobie radzić +AP. Biegasz wokół wieżyczek
i czekasz cierpliwie aż zabiją wroga + silence na pape i dobranoc jak się dobrze rozstawiłeś
;]

Wiesz, co do buildu to nic nie mówię, gdyż ludzie potrafią grać, np. Malzaharem używając 5x Phantom Dancer + 1 Rabbadon i zabijają lepiej niż ze zwykłym rynsztunkiem.
Albo AP Leona tak samo...
Ludzie mają różne dziwne pomysły. Trynda biegający z uzupełnieniem many, Kassadin AD, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba na nordicu na low levelach.
Chociaż nie, teraz gram na Nordicu i mam jakiś 17 level i aż takich impotentów umysłowych to nie spotykam. Właściwie to trafiam głównie na ludzi, którzy tak samo jak ja robią kolejne konto.

BTW Czy tylko ja mam wrażenie, że teraz po tych zmianach w przyznawaniu IP i xp strasznie wolno wbija sie level? Tak tłukę te mecze z tym XP boostem, ale i tak jest masakra. Co nie zmienia faktu, że chyba za mało gram, bo mój kumpel nabił 30 lvl w niecałe 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 13:02, Markush napisał:

bo mój kumpel nabił 30 lvl w niecałe 3 tygodnie...


No jak grał 10 gier codziennie to może i wbił to tak szybko. Prawdziwy hardkorowy gracz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2012 o 12:56, AngelonMarcus napisał:

Wiesz, co do buildu to nic nie mówię, gdyż ludzie potrafią grać, np. Malzaharem używając
5x Phantom Dancer + 1 Rabbadon i zabijają lepiej niż ze zwykłym rynsztunkiem.
Albo AP Leona tak samo...
Ludzie mają różne dziwne pomysły. Trynda biegający z uzupełnieniem many, Kassadin AD,
itd.


Gram już jakiś czas w tą grę i nie spotkałem się w sumie z czymś takim. Może raz jedynie. Czyli powinienem się cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować