Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2012 o 16:54, Antek100100 napisał:

Mam pytanie. Jeżeli założony został team i doszedłem do niego gdy nie miał żadnych winów
i zagrałem załóżmy 2 na 5 meczy to i tak dostane odznake??


Nie, musisz 5 meczy WYGRAĆ. Nie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 19:11, masterHADES napisał:

Transcendent Blades [ R ]: range decreased to 1000 (down from 1100)

Nie no bez jaj, tak się nie robi :|


2 dni temu zwiększyli jej range z 1000 na 1100, a teraz powrócili do poprzedniej wartości. Tak więc na razie u niej bez zmian ;]

@Up
Teoretycznie miał być dzisiaj w nocy. Jeśli tylko obejdzie się bez jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 21:22, Budo napisał:


"A few items that have been challenging to elegantly balance are being removed in favor
of the new options"

żegnaj dfg :)


FoN też ma być mocno znerfiony, bo jest zbyt wielką kontrą na magów we wczesnej fazie gry. Zgubiłem gdzieś linka niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 21:49, sirufok napisał:

FoN też ma być mocno znerfiony, bo jest zbyt wielką kontrą na magów we wczesnej fazie
gry. Zgubiłem gdzieś linka niestety.


On nie ma być znerfiony a całkowicie usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 21:49, sirufok napisał:

FoN też ma być mocno znerfiony, bo jest zbyt wielką kontrą na magów we wczesnej fazie
gry. Zgubiłem gdzieś linka niestety.


Wczesna faza gry? Item za 3 koła i to nie pierwszy budowany...
Zobaczymy co wymyślą, jestem ciekaw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 22:09, Budo napisał:

Wczesna faza gry? Item za 3 koła i to nie pierwszy budowany...

Bo zawsze trzeba składać itemy w takiej kolejności jak podają guidy, nie wolno składać itemów defensywnych jako pierwsze. NIGDY. 3k to wcale nie tak dużo. W 15 minut gry spokojnie się to uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 22:15, Hummer napisał:

Bo zawsze trzeba składać itemy w takiej kolejności jak podają guidy, nie wolno składać
itemów defensywnych jako pierwsze. NIGDY. 3k to wcale nie tak dużo. W 15 minut gry spokojnie
się to uzbiera.


W 15 minut 3k?
http://clgaming.net/forums/board39-reign-of-gaming/board40-blogs/board82-a-different-view/5834-guest-analysis-gold-gain-in-numbers-part-1-of-2/

Mając 100 cs-a będziesz mieć 2210. Raczej nie zaczynasz od itemów z których się Fona buduje więc początkowe 475 golda tutaj nie pomoże. Oczywiście należy doliczyć pasywną generację golda (1170 w 15 minut) i z jednego czy dwa kille (600g)... wtedy łącznie mamy rzeczywiście 3980 golda. Rzeczywiście można by Fon-a kupić i zostanie nam potencjalnie koło 1350-1390 golda. W sumie to się średnio opłaca, chyba że razem z jakimś Phagem czy innym itemem pod hp pokroju Giant''s Belta bo inaczej pasyw FoN-a jest bezużyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 22:15, Hummer napisał:

> Wczesna faza gry? Item za 3 koła i to nie pierwszy budowany...
Bo zawsze trzeba składać itemy w takiej kolejności jak podają guidy, nie wolno składać
itemów defensywnych jako pierwsze. NIGDY. 3k to wcale nie tak dużo. W 15 minut gry spokojnie
się to uzbiera.



Chodz 1v1 zobaczymy czy fona uzbierasz w 15 minut lejnując ze mną, a ja cienki jestem. Pomijam już sens zbierania fona jako pierwszego na jakiejkolwiek pozycji. Ziptofaf też juz wyjaśnił co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 23:10, Budo napisał:

Chodz 1v1 zobaczymy czy fona uzbierasz w 15 minut lejnując ze mną, a ja cienki jestem.
Pomijam już sens zbierania fona jako pierwszego na jakiejkolwiek pozycji. Ziptofaf też
juz wyjaśnił co nieco.


U MAD? 1v1 w LoL''u? LOL NOOB WANT 1v1 IN LOL XDXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować