Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2013 o 16:51, John_Ubi napisał:

DuoQ na 100%...

Nie, raczej nie. Nie wydaje mi się.

A w screenie nie ma nic dziwnego. Z 30/14 w/l to normalne, że wrzuca ze dwie ligi w górę, bo Phreak patrzy na wsyzstkie gry i jak ktoś zasługuje na diament to to już widać po pierwszych kilkunastu grach i robi parę kliknięć i tadam. Tak działają nowe ranki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 16:51, John_Ubi napisał:

> Jeszcze jeden pokaz tego, jak działa matchmaking.
> http://puu.sh/377OV.png
>
> Łączenie Challangera z Goldem.;]

DuoQ na 100%...



Tak to jest DuoQ. Niebieskie po lewej pokazuje, kto jest w DuoQ. Ale to i tak jest zabawne, jak w teamach, jest taki rozrzut.
Edit: I w tym linku wcześniej, co wrzuciłem jest śmieszniej. Same Diamenty I, tylko, że w jednym teamie Challanger i Diament I, a w drugim koledzy z 2x Platyną I. I patrząc, po ile punktów obecnie dostają, nie ma szans by mieli tak zawyżony mmr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 21:08, masterHADES napisał:

Lepszego pierwszego weekendu LCS chyba być nie mogło;)

ATN vs MYM. Ja tam wolę Maklera, ale Creaton też jest świetny. Kibicuje Kubonowi i spolce, ale nie bede rozpaczał, jeśli to ATN carrowane przez polskiego ADC zwycięży.
Go, go MYM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holy moly. Czuję się jak wood elo, ponieważ dopiero teraz odkryłem że Riven może przeskoczyć na 3 Q przez tą dużą ścianę przed 3bush jak się idzie na toplane od dołu (blue) ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 10:59, BlackBomb napisał:

Holy moly. Czuję się jak wood elo, ponieważ dopiero teraz odkryłem że Riven może przeskoczyć
na 3 Q przez tą dużą ścianę przed 3bush jak się idzie na toplane od dołu (blue) ;O


Bo dopiero od ostatniego patcha tak można.

Viktor

Now has the tag "support" and no longer has the tags "Ranged" or "pusher"


WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak już jesteśmy przy wielkich odkryciach to teraz się dopiero dowiedziałem, ze jak się napisze coś anivią w jajku to na czacei pokazuje np "Yawei (Eggnivia): ez pz". Jak miło :>> Tyle lat grać i teraz się dowiedzieć o najważniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 12:25, Budo napisał:

Taka ciekawostka- koleś na ameryce z nudów wyzywa ludzi na pojedynek. On gra aatroxem
vs cokolwiek na topie. Ciekawe wyniki :)
Koleś siedzi w platynie, więc nie jakiś leszcz.

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3561686


Sprawdziłem 4 ludzi, (3 silver, 1 gold). Równie dobrze Dyrus mógłby wyzwać mnie. Nie wiem czy chodzi o pokazanie, że nowa postać jest op, bo wcale taka nie jest. Mimo wszystko fajnie pokazuje to jak duża jest różnica jak ktoś ma platyne ;) Mi ostatnio strasznie spadły skille mechaniczne, więc prędko tam nie zawitam ;/

@up
Wydaje mi się, że dawniej było podobnie, tylko zamiast Eggnivia było coś w stylu Crypto cośtam Egg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować