Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2013 o 12:45, BlackBomb napisał:

Sprawdziłem 4 ludzi, (3 silver, 1 gold). Równie dobrze Dyrus mógłby wyzwać mnie. Nie
wiem czy chodzi o pokazanie, że nowa postać jest op, bo wcale taka nie jest.


Gość cały czas pisze, żeby prosy się z nim biły też, już miał kilka pojedynków z platami i diamentami, także nie każdy silver :)
A chodzi o to, że on się nudzi, a aatrox ma permabana w rankedach, więc tak sobie chociaż poćwiczy skilla na topie.
Póki co 31:3.

A ja cały czas cisnę support aatroxem i powiem Wam, że znalazłem nowego supporta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galio dalej viable? Miałem na niego zawsze ochotę, ale jakoś funduszy brak cały czas. Teraz się nazbierało i nie ma kogo kupywać i w ogóle, więc myślę nad nim. Fajny? Ciężki? Mocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 12:41, Markush napisał:

A jak już jesteśmy przy wielkich odkryciach to teraz się dopiero dowiedziałem, ze jak
się napisze coś anivią w jajku to na czacei pokazuje np "Yawei (Eggnivia): ez pz". Jak
miło :>> Tyle lat grać i teraz się dowiedzieć o najważniejszym.

Ja? ;x

Kiedys bylo Cryophoenix Egg jak sie pisalo w jajku

Aatrox nie jest op w zadnym wypadku, skaluje sie niezle do lategame i jest takim melee carry, wiec ciezko zeby byl jakis op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 14:04, Budo napisał:

A ja cały czas cisnę support aatroxem i powiem Wam, że znalazłem nowego supporta :)


Grałeś kiedyś support Ashe? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 14:42, BlackBomb napisał:

Grałeś kiedyś support Ashe? ;D


Nie, ale Ashe jest nudna ^^
Może spróbuję kiedyś, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 15:10, Budo napisał:

Nie, ale Ashe jest nudna ^^
Może spróbuję kiedyś, czemu nie.


Jej kit jest jakby stworzony do tego. Slow+aoe slow+vision+stun, chociaż sporo ludzi bierze to za trolling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 15:50, BlackBomb napisał:

> Nie, ale Ashe jest nudna ^^
> Może spróbuję kiedyś, czemu nie.

Jej kit jest jakby stworzony do tego. Slow+aoe slow+vision+stun, chociaż sporo ludzi
bierze to za trolling.


Też grałem to czasami i może być fajna zabawa, szczególnie, że masz element zaskoczenia. Największy minus bo to podatność na hard engage typu Leona czy Tresh i podatność na ganki jeśli nie jesteś uważny. No i wiadomo Ashe supporta nie bierzesz do Gravesa tylko raczej do Cait bo to ma być poke lane a nie all in;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A GDZIE SION JA SIĘ PYTAM???

No, ale przynajmniej pizza feet mu usunęli...

Haha lol

summoner:
**** yes sword boots make a triumphant reappearance!

riot:
They are essential

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 23:33, Budo napisał:

A także- pamiętacie free elo proxy singeda? Jest nowy patent- cruise missile Talon. Go
full retard and win. Tyle wygrać!
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3530585


ale proxy singed dalej śmiga świetnie ;P same winy praktycznie na nim mam, a ostatnio wygrałem grę ze statami 0/14/x(nie pamiętam, ale ok 6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2013 o 08:47, BlackBomb napisał:

ale proxy singed dalej śmiga świetnie ;P same winy praktycznie na nim mam, a ostatnio
wygrałem grę ze statami 0/14/x(nie pamiętam, ale ok 6)


A jak właściwie działa proxy Singed ? Push topa całą grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 09:43, masterHADES napisał:

A jak właściwie działa proxy Singed ? Push topa całą grę ?


Nie tylko topa i nie po prostu push. Nie rozwalasz samemu towerów, masz po prostu eliminować wszystkie creepy aż do wrogiego Nexusa włącznie. Wrogi team nie ma creepów = nie mogą pushować. A ty jesteś i tak warty 50g bo zginąłeś 10 razy od towerów i 5 razy od wrogiej jungli/topa (którzy w pewnym momencie z jednej strony nie mają PO CO cię zabijać bo jesteś wart 50g ale z drugiej - jak tego nie zrobią to nie mogą pushować a twoje creepy zjedzą top lane. A żeby zresztą cię zabić to potrzeba przynajmniej 2 osób...a w tym czasie twój team zjada może zająć się Baronem/Dragonem/Midem/Botem).

Oczywiście, jak każda taktyka, tak i ta ma wady. Chociażby podatność na Mejai Soulstealer czy Sword of the Occult. Poza tym metoda traci sens jeśli grasz przeciwko innej postaci o bardzo dużym potencjale pushowania najlepiej nieopartej na manie (Mordekaiser mógłby chyba nieźle sobie radzić w tym aspekcie). Wrogi tower od creepów nie padnie a on będzie tak samo nafeedowany jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 22:34, John_Ubi napisał:


Wygląda nienajgorzej. Zmiany w skillach wydają się być sensowne, szczególnie skalowanie z AD i critami. Ale mam nadzieję, że ukatrupią jednak AP Yi- skoro ult teraz pasywnie będzie refreshowało/redukowało cd skilli on kill/assist, to AP Yi byłby jeszcze trudniejszy do powstrzymania niż jest teraz.

Nie mówię, że to dobry pick. Po prostu jak ktoś go nakarmi na midzie to ma dużo większy potencjał bycia nietykalnym niż cokolwiek innego, a zdolność do zgniatania większości przeciwników ma przeogromną. No i jest op na ARAM. Wkurza mnie tam strasznie, w każdej grze, w której jest Yi widzę przynajmniej dwa quadra kille przez niego robione, a zwykle penty lecą- ot, taka mechanika, że na tej mapie często ma się low hp, a to doskonała sytuacja dla Yi z jego resetami :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale nigdzie nie mówiłem, że przestał działać. Tylko jeszcze ostrzeżenie- za proxy singeda są bany z tribunala, sam wynalzca wyłapał bana za to, mimo, że ma ok 70% win rate. Reportują jak wygrywasz często, a jak przegrasz to masz 9x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 10:15, Budo napisał:

Ale nigdzie nie mówiłem, że przestał działać. Tylko jeszcze ostrzeżenie- za proxy singeda
są bany z tribunala, sam wynalzca wyłapał bana za to, mimo, że ma ok 70% win rate. Reportują
jak wygrywasz często, a jak przegrasz to masz 9x.


Szczerze mówiąc to na początku gry czasami muszę tłumaczyć o co biega, później jak lecę 0/5 to ludzie często się denerwują, a w late jak dostają free barony i inhiby to tylko się śmieją. Tak, więc póki co luz :)

Ja mam jeszcze to szczęście, że nikt nie wpadł na kupno stack itemów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 14:15, Kamil2142 napisał:

Galio dalej viable? Miałem na niego zawsze ochotę, ale jakoś funduszy brak cały czas.
Teraz się nazbierało i nie ma kogo kupywać i w ogóle, więc myślę nad nim. Fajny? Ciężki?
Mocny?


To taki safe pick na mida, albo śmieszny support. Nie ma specjalnie na niego miejsca w obecnej mecie, ale dobrze kontruje assassinów typu zed i talon, więc w sumie działa. Możesz wziąć, możesz sobie odpuścić, generalnie champion fajny i prosty. Jedyne co trzeba wiedzieć to jak i kiedy inicjować oraz żeby wrzucać na siebie tarczę w trakcie jak jest channeling ulta, żeby zwiększyć damage i resisty.

Blackbomb---> pamiętaj, że przeciwnicy reportują. Poza tym proxy to lamerstwo, nie graj tym :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować