Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Tak w ogóle to teraz rozegrałem meczyk jednak przegraliśmy i za sam mecz było ~57IP plus długa obrona + niewychodzenie i wyszło 72IP. Jak porównać że trwało to ok 45 min a custom w 15 dla 70IP można rozpykać to wychodzi 1/3 kasy w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ty grasz w ogóle w lola? Już ze dwa tygi temu zmienili boty w customach i jest trudniej, bo są mądrzejsze i silniejsze.Ten nowy tryb to będzie jeszcze co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 23:38, Budo napisał:

/.../

Ty grasz w ogóle w lola? Już ze dwa tygi temu zmienili boty w customach i jest trudniej,
bo są mądrzejsze i silniejsze.Ten nowy tryb to będzie jeszcze co innego.

Trudniej zbytnio nie jest ale jest lepiej, a nowy tryb co-op vs Al chyba się nazywa, będzie można wybrać poziom botów poszukać kompanów chętnych do takiej walki itp, ciekawi mnie sprawa ewentualnego IP za wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc słów kilka o nowym patchu:

1.) Nerf Anivii - w early i mid game to naprawdę czuć różnicę, musiałem się powstrzymywać przed używaniem ulti bo jest po prostu bezużyteczne, 1s chill - genialne, używasz frostbite, koleś wieje flashem i chill minie zanim doleci... + ten absurdalny początkowy koszt many. Dopiero po kupieniu Archangel Staffa mogłem go używać tak samo jak kiedyś. W sumie nie jest aż tak źle ale jedyną rozsądną opcją jest najpierw odpalić frostbite a dopiero potem ulti.
2.) Ryze - hmmmmm...znajomy najpierw zaczął ze statami 1/4...a skończył bodajże z 11/5. Dziwne recommended items (Frozen Heart?! :D) ale jego Overload to teraz naprawdę coś na co trzeba uważać. Zapomnijcie o nuke''u, teraz to postać bardziej zbliżona do takiego Ezreala.
3.) Zmiany w wyglądzie klienta itd - na plus. Co prawda najpierw przez kilkanaście sekund zastanawiałem się jak teraz zrobić arranged team ale ogólnie jest w porządku. Do tego wreszcie wyglądająca sensownie lista friendów.
Po zakończonym meczu przy każdym z nicków mamy taki ładny czerwony przycisk (aż prosi żeby go nacisnąć :D) przy nicku każdego gracza służący do reportowania. No i można nawet zreportować samego siebie, przydatna opcja, na pewno skorzystam ;)
4.) Nowy champ rzecz jasna 6300 IP.
5.) Ktoś z RIOT games pisał że ten nowy system kolejki sprawi że od razu po wejściu do gry będzie można cieszyć się rozgrywką...jasne. Poza tym że chat wyleciał w powietrze w ciągu 10 minut od mojego wejścia a store nie działa tak od godziny to rzeczywiście wszystko jest super ;) No i sama kolejka jakaś taka skokowa jest, w sumie nie wiesz ile będziesz czekać.
6.) Bonus do IP - niezauważalny. Fakt że zauważyłem że po skończonej grze dostałem bodajże +14 za "matched team". Ale w ogólnym rozrachunku dostaje się mniej więcej tyle samo.
7.) A tak - pozmieniali co nieco w opisie championów, np. poziom difficulty u Anivii (wciąż hard ale już nie pełny pasek) i Tryndamere'a (medium)
8.) Ukryty content - nowy skin Katariny i Twitcha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 23:38, Budo napisał:

/.../

Ty grasz w ogóle w lola? Już ze dwa tygi temu zmienili boty w customach i jest trudniej,
bo są mądrzejsze i silniejsze.Ten nowy tryb to będzie jeszcze co innego.

Fakt, teraz zamiast IQ kamienia, trzeba mieć IQ na poziomie dwóch kamieni, aby wygrać z botami.

Gry dalej trwają 11 minut. W sumie to zauważyłem, że nawet idą szybciej niż wcześniej, bo ludzie mniej się obijają, bo "boty są teraz trudniejsze", więc od koło 9 minuty trzeba stopować z pushem, aby nie wygrać zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, właśnie znajomy mi mówi, że na US pierwszymi banami są: Maokai oraz Ryze xD I nie dlatego, że są OP (rzadko kto ich spotkał w rankedzie), ale dlatego żeby wkurzyć ludzi, że nie mogą nimi zagrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś dać screeny z tych całych zmian w interfejsie?
Na EU coś patcha dać nie chcą, a bym obejrzał jak to teraz wygląda :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 08:35, Mordant napisał:

Mógłby ktoś dać screeny z tych całych zmian w interfejsie?
Na EU coś patcha dać nie chcą, a bym obejrzał jak to teraz wygląda :<.

20110217084845

20110217084852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 07:37, filip29 napisał:

w000t? To tylko dla ulti, czy dla q też?


Tylko ulti, Q jest niezmienione. No i Rebirth też doznał niewielkiego nerfa (nieco mniejsze armory) ale to idzie przeboleć.

Choć w ogólnym rozrachunku nie jest źle, nadal wyciskam nią legendary ;)

Żeby tak jeszcze Store zaczął działać bo już od 10 godzin czekam na możliwość zakupu Powykręcanego przez lumbago Drzewca (czy jak on się tam nazywa w polskiej wersji :)). Jedyne co mnie cieszy to to że na EU na pewno będzie dokładnie tak samo i wy też będziecie cieeeerpieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 08:19, SiDi napisał:

Nerf Anivi jak najbardziej zasłużony. Ona była OP już od dłuuuugieeeeego czasu.

Była op kiedy ktoś nią umiał grać ... W innym przypadku to kolejny papier ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 09:57, Ostrowiak napisał:

Buee, konto na US mam wyczyszczone do lvl1, wszystko na zero.


To ja sobie na wszelki wypadek porobię screeny zawartości mojego konta na EU, żeby po przywróceniu danych Riot mi numeru nie zrobił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować