Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2011 o 17:14, Madoc napisał:

> Wątpię, bo przed chwilą miałem Shaco bez smite.
No i co? Ja często gram Shaco bez Smite''a.


No i co? Hmm. Jako że ja spotykam ogarniętych ludzi to junglowanie ze smitem vs junglowanie bez smite to wygrywa pierwszy team. Na poziomie 1600-1700 smite jest zawsze.
Ten post chyba wygląda na "ja jestem lepszy, wy słabsi", ale mam nadzieję, że nie weźmiesz tego do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 16:53, SiDi napisał:

> Rozumiem że jak mam błąd na 38% za każdym razem, to mogę od razu reinstalować tak?

>

A masz jakieś własne skiny? Ściągane z leaguecraft.com/skins albo z innej strony? Ja
za każdym razem muszę wklejać stare pliki, ściąga się patch i wtedy znowu wklejam swoje.

Właśnie problem w tym że nie mam, gra jest w 100% nie modyfikowana. Nic. Żadnych skinów ani zmian w plikach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 18:03, Mange napisał:

WTF mam zero IP ? a miałem +1500 FUUUUUUUUU RIO ? Co z tym zrobić ?

Poczekaj trochę, nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 18:03, Mange napisał:

WTF mam zero IP ? a miałem +1500 FUUUUUUUUU RIO ? Co z tym zrobić ?

Zresetuj clienta. Powinny się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 17:14, Madoc napisał:

> Wątpię, bo przed chwilą miałem Shaco bez smite.
No i co? Ja często gram Shaco bez Smite''a.


To z dupy i bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 17:29, SiDi napisał:

Ten post chyba wygląda na "ja jestem lepszy, wy słabsi", ale mam nadzieję, że nie weźmiesz
tego do siebie.

Nie, ten post raczej miał wyglądać "nie trzeba junglować Shaco, żeby grać nim dobrze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 18:54, Madoc napisał:

Nie, ten post raczej miał wyglądać "nie trzeba junglować Shaco, żeby grać nim dobrze".

Nie zgodzę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 17:03, SiDi napisał:

Wątpię, bo przed chwilą miałem Shaco bez smite.


Jak wy w ogóle potraficie junglować Shaco, nawet ze smitem? Ja go sobie odblokowałem wczoraj, idę na golema, stawiam kilka jack in the box, zaczynam walkę, a on mnie zabija ;P Tyle dobrego że to był practice bo by mnie znajomi chyba śmiechem zabili za coś takiego...To już chyba autentycznie łatwiej się Soraką jungluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jax w pudełkach muszą zacząć atakować dużego golema. Możliwe, że źle postawiłeś te pudła. Dodatkowo Shaco powinien zaczynać od czerwonego moim zdaniem. Chociaż z tym to różnie bywa. Shaco, Nunu oraz cała banda co nie ma many mogą zaczynać gdzie chcą.
LOOL: przez przypadek zniszczyliśmy Nexus (albo dwóch "debili") w 6 minucie... Każdy myślał, że nie dostaniemy nic, a tutaj niespodzianka. Mamy IP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 19:23, ziptofaf napisał:

> Wątpię, bo przed chwilą miałem Shaco bez smite.

Jak wy w ogóle potraficie junglować Shaco, nawet ze smitem? Ja go sobie odblokowałem
wczoraj, idę na golema, stawiam kilka jack in the box, zaczynam walkę, a on mnie zabija
;P Tyle dobrego że to był practice bo by mnie znajomi chyba śmiechem zabili za coś takiego...To
już chyba autentycznie łatwiej się Soraką jungluje ;)


5 boxów na golemie pozwala na zabicie go bez smite. Tylko wszystkie w jednym miejscu żeby golema biły a nie lizardy. Ale lepszą ścieżką junglowania są 3 boxy na czerwonym, 2 na golemach. Zabijasz golemy normalnie, potem ciągniesz lizarda w 3 boxy i smite''ujesz go. Wtedy na 2 levelu idzie zrobić gank na midzie, kończący się first bloodem, albo użyciem przez przeciwnika flasha, ghosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 gry Maokaiem mam już za sobą. 4/4/4 oraz 7/7/23. Robię go na full tanka i muszę przyznać, że świetnie się tak gra. A jego śmiech miażdży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zaczynam od golema, przydaje się do pchania linii potem. Czasem jednak Jacki zaatakują jaszczury przez przypadek, ale zazwyczaj wystarczy heal (tak, biorę heala, każdą postacią, jestem noobem) i da się go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 19:42, Madoc napisał:

Ja zawsze zaczynam od golema, przydaje się do pchania linii potem.


Oni chyba mówią o junglującym shaco.

Swoją drogą też dzisiaj go kupiłem i od razu na normala poszedłem. Ledwo, ledwo, ale udało się zrobić wszystko za pierwszym razem. Później niestety zaczęły się ultramega lagi przy teamfightach i byłem useless. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 19:42, Madoc napisał:

Ja zawsze zaczynam od golema, przydaje się do pchania linii potem. Czasem jednak Jacki
zaatakują jaszczury przez przypadek, ale zazwyczaj wystarczy heal (tak, biorę heala,
każdą postacią, jestem noobem) i da się go zabić.

Heal nie jest zly na supporcie do baitu.. Ale zeby uzywac go do jungli to spore marnotrawstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 20:18, Yawei napisał:

Heal nie jest zly na supporcie do baitu.. Ale zeby uzywac go do jungli to spore marnotrawstwo.

Nie, najpierw zabijam golema, potem wracam na linię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować