Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2011 o 15:30, Madoc napisał:

Jest jakiś mail do Riota? Chciałem się zapytać dlaczego nie dostałem boosta.


Ale ty jesteś uparty. Też nie dostałem i jakoś żyje. Daruj sobie i tak ci nie odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na eu konta nie mam miesiąc, zalogowałem się kilka razy, kilka razy pograłem, dostałem dziś boosta więc spokojnie, na pewno dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:38, necron1501 napisał:

Ale ty jesteś uparty. Też nie dostałem i jakoś żyje. Daruj sobie i tak ci nie odpiszą.

Mało jestem uparty, bo jeszcze nic w tym kierunku nie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:56, Salwatorowiec napisał:

Mam pytanie jak kupie te runy w sklepie to je po prostu już będę miał w grze czy trzeba
je jakoś specjalnie aktywować?

Bedziesz musiał wejść do swojego profilu i je wpakować do jednej z kart ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejho,
wpadłem się pochwalić XD

http://img338.imageshack.us/img338/5404/lolbsr.jpg

Epicka sprawa, pół gry mieliśmy 4vs5 i już nas prawie pokonali, ale kiedy ich Teemo uciekł- zabawa rozpoczęła się od nowa xD Udało się ich pocisnąć i wyszło całkiem ładnie =)

Team był strasznie nieogarnięty (feedujący przeciwnika cho na szczęście się rozłączył po tym, jak go opieprzyłem za karmienie przeciwnika- i tak się nie przydawał więc whatever, natomiast ammu latał jak chciał i nie wykonywał żadnych, ŻADNYCH próśb/poleceń- trochę jak bot =/ Nunu był ok, ale też kilka razy bez sensu stracił życie; dobrze grał jeszcze Teemo, ale nieładnie kradł mi kille =<), ale na szczęście przeciwnik był nie lepszy (Ryze wykarmił mnie na początku- dwa ubicia starczyły, żeby bez problemu trzymać linię ja vs Ryze + Yi- i dawał się łatwo zabić w mid/late, ichni Teemo więcej uciekał niż grał, ale też trochę pokarmił, Malzahar dawał się łato złapać w pułapkę- spowolnienie + moje ulti + atak z łapy wraz ze skillami = z 5- albo i więcej- killi które na nim nabiłem, zachowanie Ashe też pozostawiało wiele do życzenia- głównie z powodu, że nie wykarmiła się wystarczająco na solo lane na początku- mimo tego, że byliśmy w mniejszości) xD
Mimo wszystko, bardzo zaimponował mi Yi, który miał b.dobre staty mimo teamu niewiele lepszego niż mój (a przegrali, więc mógł kilka razy umrzeć).
Ogólnie- śmieszna gra, nie miałem nawet czasu wydawać golda- nawet rubin mi został w inv mimo tego, że miałem chyba ponad 4k golda na koniec.

Ogólnie- moja najlepsza gra so far (miałem ich niewiele, straszliwy n00bek jeszcze jestem- nawet mimo tego, że na US miałem bodaj 13level- grałem tylko Mordkiem. Tyle, że gram 100% for fun, prawie wyłącznie ze znajomymi- teraz wyjątkowo losowa gra, i chociaż raz team przeciwnika był niewiele lepszy- a po ucieczce Teemo nawet gorszy- niż mój).
P.S: +467 IP- genialna sprawa^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sion potrzebuje nerfa. I to strasznego. Z tymi przelicznikami 1.0 jest morderczy. Strasznie prosty oraz szalenie silny. Stun + tarcza = śmierć albo na dobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:05, Zakrzysiunio napisał:

Hejho,
wpadłem się pochwalić XD

http://img338.imageshack.us/img338/5404/lolbsr.jpg


6 level i wszystko jasne.

Dev---> Siona nie można nakarmić, jak się nie nafeeduje to da się z nim żyć. Ale jak dasz mu nastackować ap to jest problem ;]
No i opłaca się go focusowac, żeby niszczyć tarczę, połowa jego nuka idzie wtedy w piździec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:44, BoloMaster napisał:

dostał już ktoś RP za refer a friend?


Ja właśnie dzisiaj uzbierałem 10 i na koncie pojawiło się, że niby nagrodę już mam. Ale w grze jeszcze nie ma.

Edit: Ale coś ostatnio jakoś średnio system działa. Np za 9 znajomego w ogóle nie wskoczył mi 4 ip boost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:52, Ezio napisał:

Jak to? RP? Ale za co? Bo bym z chęcią RP uzbierał:D

Gdy zaprosisz do gry przyjaciela specjalnym linkiem, i ten przyjaciel nabije 5 lvl, dostajesz IP Boost na 4 winy. Za 10 zaproszonych osób dostajesz 975 Rp, w sam raz na champa. Powszechne jest nabijanie samemu tych kont by dostawać boosty i inne rzeczy, jak ww. RP albo np. darmowy skin dla Warwicka (ale to za 50 zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 24.02.2011 o 17:28, Budo napisał:

Dev---> Siona nie można nakarmić, jak się nie nafeeduje to da się z nim żyć. Ale jak
dasz mu nastackować ap to jest problem ;]


Thank you, cpt. obvious xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:34, Burczyn napisał:

> Wiedzieliście, że w planach jest usunięcie flash''a?
> http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=84234
Chyba ich...
Pewnie, niech niszczą epicke ucieczki i gonitwy...


Znaczy się nie sugeruj tym na razie, bo to są bardzo odległe plany (data posta). Ale to co tam wypisane jest jako zastępstwo nie jest wcale głupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:15, KofeinowyPablo napisał:

Gdy zaprosisz do gry przyjaciela specjalnym linkiem, i ten przyjaciel nabije 5 lvl, dostajesz
IP Boost na 4 winy. Za 10 zaproszonych osób dostajesz 975 Rp, w sam raz na champa. Powszechne
jest nabijanie samemu tych kont by dostawać boosty i inne rzeczy, jak ww. RP albo np.
darmowy skin dla Warwicka (ale to za 50 zaproszeń.

Ciekawe. Czyli jeśli nabijesz 10 kontom 5 lvl to dostajesz Champa? Bardzo fajne, trzeba kiedyś spróbować. Dałbyś specjalny link?:)
UP Chcą usunąć flasha? Lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich lagów jak dzisiaj przy wyborze champa nie miałem nigdy. Ustawione mialem mastery pod jungle shaco + speed i smite. Ale cały czas nie mogłem nic wybrać, innym chyba też lagowało bo non stop ktoś wychodził z menu wyboru. Wreszcie za 3 razem jak pokazało się menu, to po 10 s wybrało mi poppy, lock i gra się wystartowała... :D wtf nic nie mogłem zrobić. A najśmieszniejsze ze później tą poppy win w 20 min ze statami 7/1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:34, Burczyn napisał:

Pewnie, niech niszczą epicke ucieczki i gonitwy...


Nie wiem co jest epickiego, kiedy wypadam junglerem z krzaków, żeby zabić kogoś na bocznym lane i bam, flash away. Jak masz flasha to kupowanie wardów i map awarness traci na znaczeniu, przynajmniej w tym przypadku. Sam gram głównie chmpionami malee i szczerze nienawidzę tego summoner spella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować