Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwsza ocena Mass Effect 2

114 postów w tym temacie

Niestety nie ufam tak wczesnym recenzją,ile to gier otrzymywały tak wysokie noty i były wychwalane a okazało się że to typowy średniak?Ale mam nadzieję że gra będzie na tym samym poziomie co 1 albo i wyższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedynka to dalej najlepsza gra jaką kiedykolwiek stworzono (SF rządzi, nie jakieś wyleniałe fantasy), dwójka przecież nie może być gorsza. Poza tym nie mogę się doczekać poznania dalszego ciągu fabuły, która jest ekstra (jak dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najbardziej ''most wanted'' tego roku, innej oceny bym się nie spodziewał, nawet jakby to był tylko ME 1 z nową fabułą i tak by 8-8,5 dostał :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Niewielkim rozczarowaniem okazała się natomiast fabuła, rozwijająca główny wątek. "

Co to ma być? NIEWIELKIM ROZCZAROWANIEM?
Wybaczcie, ale jeśli to cRPG, a wątek główny jest skopany, to skąd tak wysoka nota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 18:15, likop2 napisał:

,,Niewielkim rozczarowaniem okazała się natomiast fabuła, rozwijająca główny wątek. "

Co to ma być? NIEWIELKIM ROZCZAROWANIEM?
Wybaczcie, ale jeśli to cRPG, a wątek główny jest skopany, to skąd tak wysoka nota?


pewnie powtórka z 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 17:18, piecia997 napisał:

Jeśli OFICJALNY magazyn narzeka na fabułę, to chyba nie jest dobrze (bo oni zwykle dają
10/10 i wychwalają pod niebiosa każdą promowaną grę) ;/
Zresztą i tak Bioware pewnie znowu pojedzie schematami, czyli - liniowe wprowadzenie,
potem otwarty świat i 4 kluczowe miejsca, potem epicka końcówka - tak jak to było w KotOR,
Dragon Age i pierwszym ME.


oj można więcej tytułów pod ten schemat podciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem. Właśnie fabuła mnie dość długo zatrzymała przy monitorze. Aczkolwiek patrząc na oceny GTA IV PC, to miałem wielkie nadzieje... Ale na próżno :/ Ale niech z ME2 nie zrobią failu, no proszę, to jedna z moich najbardziej oczekiwanych gier 2010 roku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 17:11, SoundWave napisał:

Po homo seksie w da ciekawe co tu zrobia, w koncu trzeba podnosic poprzeczke. Pedofilie?
Nekrofilie?
Oby bw nie zawiodlo swoich fanow!


Gdybyś chociaż odrobinę ruszył swój ignorancki tyłek dowiedziałbyś się, że Asari dostosowują swoje organy płciowe do konkretnego osobnika. Może to i trochę naciągane, ale tak jest w uniwersum Mass Effect i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2010 o 18:29, Mercuror napisał:


Gdybyś chociaż odrobinę ruszył swój ignorancki tyłek dowiedziałbyś się, że Asari dostosowują
swoje organy płciowe do konkretnego osobnika. Może to i trochę naciągane, ale tak jest
w uniwersum Mass Effect i już.

To zawsze zabawne, gdy ludzie widza literki "da" i czytaja je "me".
Gdybys choc troche ruszyl swoj pusty lepek to ty i twoi koledzi, ktorzy czytaja rownie dobrze jak ty wiedzielibyscie, ze nic nie mowilem o poprzednim ass erecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żadnym homoseksualnym stosunku w DA (DA nie da, wiesz, tak DUŻO lepiej widać, że to skrót tytułu) nie słyszałem, podczas gdy o takowym było głośno przy okazji premiery ME (tu również, ME nie me).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 18:33, Mercuror napisał:

O żadnym homoseksualnym stosunku w DA (DA nie da, wiesz, tak DUŻO lepiej widać, że to
skrót tytułu) nie słyszałem, podczas gdy o takowym było głośno przy okazji premiery ME
(tu również, ME nie me).

No prosze, prosze, malych "da" nie zauwazasz, ale za to zamiast tych literek widzisz "ME ME ME ME ME". Moze czas na okuliste?
Malo mnie obchodzi czy slyszales czy nie, nie trzeba byc internetowym geniuszem, zeby w 20 sekund znalezc ta scenke, o ktorej mowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już trollowate wypociny mojego byłego rozmówcy, chciałbym zwrócić uwagę na nagłe pojawienie się całkiem sporej ilości różnych "wszystkowiedzących" specjalistów, którzy są pewni, że recenzja jest sponsorowana. Bo pierwsza. Bo to oficjalny magazyn konsoli.Itd, itp. Ludzie, opamiętajcie się, USA to nie Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 18:41, Mercuror napisał:

Pomijając już trollowate wypociny mojego byłego rozmówcy

Dobry tekst jak na kogos, kto wpycha ludziom teksty, ktorych nie napisali i jak na kogos kto nie potrafi czytac :d
Zaloze sie, ze pewnie nawet nie wiesz na jakich zasadach dzialaja "exclusive reviews" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O żadnym homoseksualnym stosunku w DA (DA nie da, wiesz, tak DUŻO lepiej widać, że to skrót tytułu)
> nie słyszałem, podczas gdy o takowym było głośno przy okazji premiery ME (tu również, ME nie me).

Podobno da się w DA coś takiego osiągnąć. Jest to oczywiście kwestia zupełnie opcjonalna i nieobowiązkowa, ale jak widać opcja dywanowa (zamiast wszystko co się da pod niego i udawać, że coś takiego nie istnieje) ma swoich zwolenników.
Szczerze mówiąc zamierzam z tego skorzystać moją elficzką, w końcu z tego co wiem ruda nie będzie miała nic przeciwko :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 18:47, Krzych_Ayanami napisał:

> O żadnym homoseksualnym stosunku w DA (DA nie da, wiesz, tak DUŻO lepiej widać, że to skrót tytułu) nie słyszałem, podczas gdy o takowym było głośno przy okazji premiery ME (tu również, ME nie me).

Najwidoczniej słabo znasz tą grę.

Dnia 10.01.2010 o 18:47, Krzych_Ayanami napisał:

Podobno da się w DA coś takiego osiągnąć. Jest to oczywiście kwestia zupełnie opcjonalna i nieobowiązkowa, ale jak widać opcja dywanowa (zamiast wszystko co się da pod niego i udawać, że coś takiego nie istnieje) ma swoich zwolenników.

Z tego co zauważyłem Zewran ma biseksualne podejście do spraw seksu. Przy dużym pozytywnym wpływie na niego proponuje bohaterowi (mężczyźnie) wspólne igraszki w namiocie. Nie skorzystałem więc nie wiem jak się to kończy i jak wygląda ale założę się, że jest do osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2010 o 18:56, Marco_Polo napisał:

Z tego co zauważyłem Zewran ma biseksualne podejście do spraw seksu. Przy dużym pozytywnym
wpływie na niego proponuje bohaterowi (mężczyźnie) wspólne igraszki w namiocie. Nie skorzystałem
więc nie wiem jak się to kończy i jak wygląda ale założę się, że jest do osiągnięcia.

Pewnie, ze sie da, bioware stara sie dotrzec do wszystkich fanow i do wszystkich ich marzen.
http://www.youtube.com/watch?v=ZHjls193L2w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym raczej, że nie ukrywają iż takie rzeczy się nie zdarzają.
Zresztą o czym mowa - na początku gry można zarżnąć wsadzonego do klatki dezertera, jak gracz się zabawi z członkiem drużyny to już jest to jakieś halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:06, Angmir napisał:

A interraciall jest w DA origins ?

Powinien byc w ktoryms dlc, razem z tegesem z karlami i moze tym razem z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 18:15, likop2 napisał:

Wybaczcie, ale jeśli to cRPG, a wątek główny jest skopany, to skąd tak wysoka nota?

Może stąd, że to nie jest cRPG, o czym mówią przecież sami twórcy? Poza tym nie wiedziałem, że jeśli fabuła sprawia niewielkie rozczarowanie, to znaczy, że jest skopana. Jak dla mnie ten fragment oznacza, że recenzent spodziewał się czegoś jeszcze lepszego, ale i tak jest zadowolony - coś w stylu "jest tylko bardzo dobrze".
Ja ME2 na pewno kupię i do czasu premiery przejdę jeszcze raz pierwszą część, żeby nabić maksymalny poziom i dokonać wszystkich "właściwych" decyzji. :P Ale chętnie zapoznam się też z innymi recenzjami tej gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować