Zaloguj się, aby obserwować  
Skwarek_pl

Reklamy na gram.pl

36 postów w tym temacie

Ehh... ostatnimi czasy zauważyłem, że na gram.pl pojawiły się bardziej upierdliwe reklamy z rodzaju tych "podąrzających za człowiekiem" gdy przewija się stronę... Rozumiem, że cały serwis gram.pl musi jakoś nadrabiać straty bo paliwo do drogich samochodów również drożeje, ale co będzie następne? Reklamy z uciekającym "krzyżykiem"? Niesamowicie irytujące jest wpychanie tych badziewi pod oczy użytkownika... i wcale nie działa to zachęcająco i nie zwiększa zainteresowania reklamowaną stroną/produktem, bo ja w takim przypadku robie na złość i gdy widze chamskie reklamy to nawet gdyby produkt był przydatny - nie odwiedze, tym bardziej nie kupie reklamowanego produktu/strony, bo taki drań ze mnie.

Nie, nie są to reklamy typu spyware czy whatever które mogłem gdzieś złapać, pierwszy raz z komputera nie korzystam, znam zasady. O niczym innym bardziej nie marze niż upierdliwe i irytujące reklamy po ciężkim dniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do polityki reklamowej gramu nie będę się wypowiadał, ale mam poradę: jeżeli masz Mozillę ściągnij dodatek Adblock Plus, który takie reklamy blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podbijam temat

Gratuluje doboru nowych, wydających dzikie odgłosy reklam na gramie. Z adblocka nie lubie korzystać, bo wiem że dzięki temu że momentami kliknę sobie w reklamę, to serwis może zarobić. Zwłaszcza że jest to serwis na którym mi zależy, ale po czymś takim...

/gówno mnie obchodzi jo w kapeli i disneyIKSDE/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP nie ma na utrzymanie strony www z produkcji i dystrybucji gier? hmm Wyskakujące i przesuwające się reklamy odrzucają mnie od tego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby nie bo gram jest oddzielny od CDP.
Totalnie jednak nie rozumiem polityki gram.pl co do reklam. Reklamy będą albo przyjazne albo stali bywalcy zainstalują ADblocka/ADmunchera.
Blokowanie reklam gram.pl się nie opłaca więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ostatnio te ye**ne pop-upy są tak nachalne że człowieka szlag trafia, szczególnie kiedy na taki malutki krzyżyk trzeba wycelować już mocno przechodzonym touchpadem -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem statyczne reklamy dotyczące tematyki serwisu,czy sklepu.Ale jak przychodzę zmęczony po pracy,to chcę poczytać serwis,czy forum,a nie walczyć z upierdliwą,podążającą reklamą żarcia dla kotów,wyskakującymi ciągle pop upami i innym badziewiem.Bardzo irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy denerwują to na pewno ale lepiej ze na tym zarabiają a nie na nas. Pomyślcie jak by zamiast reklamy była by roczna opłata za konto np. 10 zł, wiec niech zostanie jak jest aby gorzej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 09:58, karolekx23x napisał:

Reklamy denerwują to na pewno ale lepiej ze na tym zarabiają a nie na nas. Pomyślcie

Ale przecież zarabiają na nas. Kupujemy gry, sprzęt ze sklepu itp. Sam kupiłem u nich kartę graficzną.Na filmiku pokazali swoją "fabrykę" ,więc raczej obroty mają przyzwoite.Nie mam nic do reklam statycznych,takie czasy-rozumiem to.Ale te nachalne ,podążające,wyskakujące, to upierdliwa rzecz i nie sądzę by była konieczna dla utrzymania firmy.Z kąd ten pomysł z abonamentem 10zl ?? Gram .pl ,czy CDP to nie gra mmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 08:34, gemGreg napisał:

CDP nie ma na utrzymanie strony www z produkcji i dystrybucji gier?


CDP juz od dawna nie jest wlascicielem gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 09:58, karolekx23x napisał:

Pomyślcie
jak by zamiast reklamy była by roczna opłata za konto np. 10 zł, wiec niech zostanie
jak jest aby gorzej nie było.


Nie ma szans na cos takiego jak oplata za konto. Bardzo wielu uzytkownikow zaraz by narzekalo, ze nie beda placic za to, zeby siedziec na forum, czytac newsy czy prowadzic gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 13:03, Wojman napisał:

Nie ma szans na cos takiego jak oplata za konto. Bardzo wielu uzytkownikow zaraz by narzekalo,
ze nie beda placic za to, zeby siedziec na forum, czytac newsy czy prowadzic gramsajta.

Ja tego taż bym nie chciał i tylko chciałem pokazać co było by gorsze niz reklama na gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już chyba notorycznie inni pisali AdBlock, dostępny i w Firefoxie i w Chrome. Instalacja tej wtyczki to raptem kilka sekund, spokój jaki daje jest nieoceniony =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 14:06, Krzycho napisał:

Polecam, Piotr Fronczewski.

Ja nawet nie wiedziałem że są jakieś reklamy.


No i tak w końcu zrobiłem, bo dość miałem. Póki reklamy były nieagresywne, mogłem je oglądać, ale teraz ostro przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm coś się layout rozpada na gramie. Czekam na reklamę między belkami równie duża jak ta Szajsunga może być.

20110217155800

20110217155807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować