Zaloguj się, aby obserwować  
Skwarek_pl

Reklamy na gram.pl

36 postów w tym temacie

Hm ... bez AdBlocka gram [ forum ] zaczyna przypominać aż za bardzo wp.pl ... o ile jedna "latająca" reklama którą można było dość szybko zamknąć była względnie znośna to już trzy naraz walnięte na blisko pół ekranu to niezłe przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, kolejne forum idzie w stronę rzyci. Co to ma @!& być!? co stronę muszę latać kursorem za tą reklamą by ją tylko wyłączyć. Dajcie nowy baner na reklamy gdzieś na dole z boku czy gdziekolwiek ale nie prosto "w ryj"! Długo jestem na forum, ale takiego syfu nie przeboleje. Ogólnie jestem przeciwnikiem reklam itp. Wszędzie są, na mieście, w radio, TV, necie, na koszulkach, podczas meczy itd. no w każdym możliwym miejscu ktoś wwali ten swój syf.

Najgorsze jest, że jak zjedzie ta całoekranowa reklama to po wyłączeniu jej nie mogę przewijać myszką strony. To jest UTRUDNIANIE używania forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 13:00, Wojman napisał:

> CDP nie ma na utrzymanie strony www z produkcji i dystrybucji gier?

CDP juz od dawna nie jest wlascicielem gram.pl...


No ale sklep gram.pl jest niejednokrotnie jedynym miejscem sprzedaży gier od CDP, więc pewnie coś za to też dostają od sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 09:58, karolekx23x napisał:

Reklamy denerwują to na pewno ale lepiej ze na tym zarabiają a nie na nas. Pomyślcie
jak by zamiast reklamy była by roczna opłata za konto np. 10 zł, wiec niech zostanie
jak jest aby gorzej nie było.


A gdyby opłata roczna była opcjonalna, usuwała wszystkie reklamy zewnętrzne (reklamy własne nadal by się wyświetlały), a tytuł na forum wyświetlałby się na jakiś "ekskluzywny" (np. fioletowy) kolor (+ kilka innych, bezkosztowych bajerów)? Nie wierzę, że byś nie zapłacił tej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne koszt bylby w granicach 50-60pln rocznie. Nie mowiac juz o tym, ze powinny wtedy zniknac WSZYSTKIE reklamy. Sorry, ale wole ta kase przepic jak juz niz wydawac na forum i jakis ''eksklooosywnny'' tytul


Zreszta, i tak podziwiam ludzi, ktorzy korzystaja z IE (tak bardzo reklamowanego przez gram.pl) i po wejsciu na forum... NIE WIDZA forum tylko reklamy i puste przestrzenie. ''przez graczy dla graczy''... muahaha...

20110415202445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 20:26, Piotrek_K napisał:

Sorry, ale wole ta kase przepic jak juz niz wydawac na forum
i jakis ''eksklooosywnny'' tytul


Ty wolisz tę kasę przepić, ja bym zapłacił i grunt, żeby to było dobrowolne i interes się kręcił. A reklamy wewnętrzne są ok - skoro jestem na stronie gram.pl, to być może zainteresuje mnie jakiś news, gramsajt czy gra w sklepie, które mogłem przeoczyć. Oczywiście tego typu reklamy nie mają prawa być nachalne - nie mogą ograniczać nawigacji czy świecić jak kogutowi jajka.

Też myślę, że to by było raczej 60 zł rocznie (5 zł miesięcznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że umieszczanie reklam może być Wam pomocne ale czy czasami nie przesadzacie z tą dodatkową stroną reklamową, która wyskakuje co każde przeładowanie strony ? :| Zlitujcie się trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 10:19, ArkStorm napisał:

Rozumiem, że umieszczanie reklam może być Wam pomocne ale czy czasami nie przesadzacie
z tą dodatkową stroną reklamową, która wyskakuje co każde przeładowanie strony ? :| Zlitujcie
się trochę :/


Adblock Plus.
W życiu nie widziałem latającej/wyskakującej reklamy na gramie, polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siada mi ostatnio Opera i dzisiaj przerzuciłem się na Chrome [ gołego ]. Po kilku minutach przeglądania gramu bez adblocka ledwo żyję.
Wściekli się z tymi reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2012 o 10:51, Daelor napisał:


Adblock Plus.


Dzięki za przypomnienie o tym dobrodziejstwie, już zapomniałem że to istnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować