Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie Porsche w Gran Turismo 5

32 postów w tym temacie

Miałem zamiar dla tej gry kupić ps3, porshe to jedna z moich ulubionych marek, dobrze ze mercedesa nie usuneli ;D
PS: w NFSie nie ma Ferrari (oprocz tych staryyyych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czego dotyczyły te warunki umowy? Chyba nie systemu zniszczeń, bo przecież we wspaniałym NFS Porsche takie coś istniało. Ogólnie widzę, że bardzo ciężko zdobyć licencję tego producenta samochodów na umieszczenie jego aut w grze - jeśli już, to pojawiają się wersje stuningowane przez RUF. Pewnie w GT5 też znajdzie się dla nich miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czego dotyczyły te warunki umowy? Chyba nie systemu zniszczeń, bo przecież we wspaniałym NFS Porsche takie coś istniało. Ogólnie widzę, że bardzo ciężko zdobyć licencję tego producenta samochodów - jeśli już, to pojawiają się wersje stuningowane przez RUF. Pewnie w GT5 też znajdzie się dla nich miejsce ;)

EDIT:
Podwójny post. Można usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porche ma ten swój design team, może twórcy nie chcieli żeby wtrącali im się w odwzorowanie ich perełek, ba, budowanie nowych konceptów, albo design team odmówił współpracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 21:47, Pile napisał:

Myślę że czas premiery od premiery FM3 nie będzie proporcjonalny do jakości.

Cóż, nigdy się o tym nie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o zniszczenia na pewno, bo w NFS: Shift jest kilka porszaków i mają uszkodzenia. PS. Samochody ładne ale w grze zawsze mi się Porshce źle jeździło , będzie Pagani Zonda R i będzie git :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 22:55, Fatal-X napisał:

Cóż, nigdy się o tym nie przekonasz.


Nie za bardzo rozumiem. Jak wyjdzie to na pewno u kogoś sobie pogram a więc wypraszam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 21:43, Kirabaxior napisał:

Nie będzie Porsche?! To nie kupię!
PS. Zapomniałem, że nie mam PS3.


Ultramaxa tym komentarzem wykręciłeś. Świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 21:48, LESZ3u napisał:

Ciekawe czego dotyczyły te warunki umowy? Chyba nie systemu zniszczeń, bo przecież we
wspaniałym NFS Porsche takie coś istniało. Ogólnie widzę, że bardzo ciężko zdobyć licencję
tego producenta samochodów na umieszczenie jego aut w grze - jeśli już, to pojawiają
się wersje stuningowane przez RUF. Pewnie w GT5 też znajdzie się dla nich miejsce ;)

Tylko że NFS Porsche to 2000 rok a więc 10 lat temu. Dawniej wszystko było inne. A teraz według "psychologów" gry uczą zabijać. Czasy się zmieniły. Ale i tak pewnie tu chodziło o pieniądze bo o co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować