Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

256 graczy na jednej mapie! MAG w sklepie gram.pl

15 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2010 o 18:52, Dr_Freeman napisał:

Według ludzi beta BC 2 lepiej sprawowała się w multi. MAG był nudniejszy.


Według ludzi z moich źródeł MAG był bardziej interesujący od BC2 .
Mnie też ciekawi ten tytuł.

Dnia 15.01.2010 o 18:52, Dr_Freeman napisał:

Już dawno o tym słyszałem. Ale słyszałem też, że gdy jest full strasznie szarpie.


A ja słyszałem, a raczej czytałem w recenzji/zapowiedzi/playteście, że koleś co recenzował/zapowiadał/pisał artyuł tez się bał lagów, ale ani razu mu się nie przytrafiły, nawet przy wysokiej liczbe graczy...choć możliwe, że gdy jest 256 na raz może coś tam rwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BC2 jest duzo dynamiczniejszy imo . MAG poza liczba graczy wieje po krotkiej chwili nuda . Juz Joint Operations ktore wydano 5 lat temu oferowalo gre na 150 graczy i bylo ciekawsze :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli ta gra nie przebije BC2 to napewno przebije CS''a i na to się ludzie przesiądą ja będzie to na PC, z chęcią bym sobie pograł przez sieć w to ale cóz niemam konsoli.:) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyde join operation oferowalo 250graczy jak mag ale to chyba literowka:) i owszem gierka byla swietna chociaz malo popularna w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 22:11, Vernio napisał:

CS nic nie przebije, przez dłuższy czas, bo to zupełnie inny styl gry.

Coś takiego jak CS pewnie nie powstanie, bo w nim wymaga się skilla i jest raczej przeznaczony dla hardkorowców. Lepiej sprzedają się proste gry dla casuali, jak Modern Warfare 2, Halo czy inne Battlefieldy, gdzie gra jest dla Ciebie przyjazna od pierwszej sekundy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że wyciska siódme poty z PS3, nie oznacza że grafika musi być genialna, jest dobra, ale nie powalająca. Jakbym napisał że jakaś gra wyciska siódme poty z grafiki S3trio (na PCI) to raczej nie oznaczałoby to że grafika wymiata :P haha. Ale w tej grze i tak nie chodzi o grafikę.
Swoją drogą, ciekawe czy można te 8-osobowe drużyny jakoś łączyć, aby zrobić totalną bitwę 128 vs 128, to by było coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciska siódme poty nie dlatego, że grafika jest taka dobra. Moim zdaniem jest średnia. Wyciska siódme poty, ponieważ tyle dzieje się na ekranie. Swoją drogą, to oni chyba musieli zastosować dzielenie serwera na kilka hostów, bo nie wiem jak jedna konsola może udźwignąć tyle luda. Tzn wyświetlanie to co innego, bo dalszych terenów po prostu nie generuje dla danego odbiorcy, ale serwer musi przecież ogarniać poczynania każdej osoby na mapie.

Pewnie kupię, jeśli będę przy kasie a nie będzie nic lepszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować