Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pomóż Haiti. Graj w Halo

95 postów w tym temacie

Ale pierdoły piszą co po niektórzy, naprawdę sądzicie że firma, która wydała dziesiątki milionów dolarów na marketing Halo specjalnie zniżała by się do poziomu "korzystania z krzywdy innych dla własnej reklamy" tylko dlatego żeby pan X albo Y z forum Gram.pl zagrał w ich Halo. WALNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ! Każdy pomaga jak może, Bungie może akurat tak więc pomaga. Poza tym, Bungie to MS a mało jaka firma wydała tyle co MS na pomoc krajom najbiedniejszym. Więc stfu i do budy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 14:23, Adeq napisał:

> Zmuszają ludzi do grania wmawiając im że pomagają biednym.
Gdybym miał x-a i Halo to oczywiście że bym zagrał, bo nie dość że byłby to dla mnie
ZEROWY problem to jeszcze bym wiedział że uczestniczę w czymś, czym mogę pomóc innym.

> Szkoda mi was wszystkich ktorzy
Szkoda to mi ciebie i tobie podobnym ludziom bez empatii do drugiej osoby.

> myślą że to dobry pomysł, jest wiele organizacji pomagajacych haiti w tym momencie,
wystarczy
> przelac kase na konto ale nikt z was tego nie zrobi bo szkoda kasy. Żałosni hipokryci



> Samo bungie chce sie wypromować jacy to oni nie sa świetni i dobroczynni, zamiast
po
> prostu oddać na pomoc tamtym ludziom pare milionów od ręki to zaczynają sprzedawać
szmaty
> i robić kretynskie akcje
Czemu szmaty? Może są dobrej jakości? I czemu kretyńskie akcje? Bo pomagają innym?

W ogóle to widzę że się promujesz na takiego "fajnego czarnego" pesymistycznego kolesia
który rozgrył wszystkie spiski na świecie.. Nie wychodzi ci to.

I po raz setny powtórzę, że dla tych ludzi liczy się każdy pieniądz, a równie dobrze
Bungie mogło tego nie robić bo oni jedyne co z tego mają to REKLAMĘ. A co ci przeszkadza,
że będą bardziej znani? Czyżby jakiś kompleks? Może jesteś zazdrosny o to, że inni w
jakikolwiek sposób starają się pomóc, a ty tylko siedzisz przed kompem i wypisujesz jakieś
bzdury którymi negujesz wszystko co dobre. Powodzenia w życiu z takim nastawieniem cool
menie.

Weź odpusc sobe tania psychologie człowieku. Cool menie? Kreuje sie na goscia ktory rozgryzl spiski? Kompleksy? No sorry ale dawno nie czytalem takich bzdetów:D
Koszulki moga byc dobrej jakosci i co z tego, "szmaty" w tym przypadku ne dotyczyly jakosci tkanin
Nie przeszkadza mi ze pomagają, raczej smieje sie z ludzi ktorzy to tak zacięcie popierają. Po prostu raj- nie rusza sie z miejsca, nic nie zapłacą, tylko pograją czyli to co kazdy lubi robić- a pomoga biednym. Co z tego ze kazdy z nich wpłaci nędzne 10 centów, ważne ze beda mogli sie pozniej pochwalic ze uczestniczyli w pomocy ofiarom trzęsienia. Ale jak kogos stac na Xsa i na Halo to stac go tez na chociazby malutki przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chętnie kupią koszulkę czy nawet grę aby pomóc. Liczy się dobry gest. I tak że cały zysk przekazują na rzecz pomocy. I to się chwali. Z drugiej strony to taka reklama bo teraz każdy serwis o tym pisze a ludzie dowiedziawszy się o tym ufają tej firmie i w najbliższym czasie będą kupować produkty tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja przerodziła się w pyskówkę, a pyskówka osiągnęła rynsztokowy poziom. Wszyscy, którzy się do tego przyczynili, zostaną ukarani. I to mocno, bo widzę, że niektórym pozorna anonimowość w internecie dodaje odwagi do poniżania innych ludzi oraz do skrajnego chamstwa.

A więc odhaczamy:
Tekeeus - Nie dość, że nazywasz cierpiące ofiary "małpami", to jeszcze życzysz im, aby spotkało ich coś jeszcze gorszego. Takie przedmiotowe traktowanie powoduje, że mogę co najwyżej współczuć ludziom, których spotkasz w swoim życiu. A tutaj rozrabiać już nie będziesz - BAN.

Lordpilot - Zamiast wysłać do nas formularz, przeprowadzasz prywatną wojenkę, w takcie której Twoje wypowiedzi sięgają najniższego poziomu - chamstwa, obrażania, poniżania innych i wulgaryzmów. Bardzo zły pomysł. Degrad -2.

Adeq - Trochę łagodniej, ale generalnie j.w - Degrad -1 za wulgarny język.

Xjumpaytech - Chamstwa i obrażania innych użytkowników nie usprawiedliwia nic, niezależnie od poziomu i poglądów rozmówcy. Degrad -1.

Thebisre - Wyłącz Caps Lock, wyłącz insult mode. Nie mamy od Ciebie formularza, jest za to flame i więcej roboty dla Moderatorów. Degrad -2.

Rumcajsev - Ostrzeżenie za życzenie jak najgorzej rozmówcy. Sam zauważyłeś, że przesadziłeś.

Lekcja na dzisiaj: Omijać prowokacje szerokim łukiem, a jeszcze lepiej podawać punkty zapalne w formularzach wysyłanych do nas. Ten, kto dopuszcza się chamstwa, wulgaryzmów czy poniżania rozmówcy, sam przyczynia się do obniżenia poziomu dyskusji. Niezależnie od strony barykady, po której stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 15:18, daemonaray napisał:

Btw. Gdzie jest formularz zgłaszania do [M] bo szukam go od dawien dawna?

www.gram.pl/moderator lub przycisk "kontakt z moderatorem" u dołu strony głównej forum.

Aha, no i ostrzeżenie za "mało uprzejme" (by nie powiedzieć dosadniej) odzywki ("walnijcie się w głowę", "stfu") wobec forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 15:12, Hellmut napisał:

Xjumpaytech - Chamstwa i obrażania innych użytkowników nie usprawiedliwia nic,
niezależnie od poziomu i poglądów rozmówcy. Degrad -1.

Przepraszam, bo faktycznie mnie trochę poniosło. Ale mam takie pytanko malutkie. Dlaczego Chupacabra DC czy jak mu tam dostał za pierwszym razem ostrzeżenie mimo tego, że obrażał konsolowców od idiotów, kretynów itd.?A i ja wysłałem formularz z postem (oczywiście w sprawie tego jak mu tam na T co bana dostał). :) Oczywiście godzę się z karą i nie chcę jej zmieniać tylko tak się pytam, bo szczerze mnie to ostrzeżenie zdziwiło dla Chupacabra ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ludzie, nie warto krytykować. Czy to reklama, czy nie - dobry gest ze strony Bungie. Ile firm odważyłoby się zrobić coś takiego? Pewnie niewiele. + dla Bungie, wielki, ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2010 o 15:12, Hellmut napisał:

Lordpilot - Zamiast wysłać do nas formularz, przeprowadzasz prywatną wojenkę,
w takcie której Twoje wypowiedzi sięgają najniższego poziomu - chamstwa, obrażania, poniżania
innych i wulgaryzmów. Bardzo zły pomysł. Degrad -2.

Adeq - Trochę łagodniej, ale generalnie j.w - Degrad -1 za wulgarny język.


Bo raz użyłem bardzo brzydkiego i złowieszczego słowa na K? Ojej przepraszam, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem.

A jeżeli mówisz, że prowadzę ''wojenkę'' to raczej nie prowadzę, bo do czego służy forum? Żeby rozmawiać bodajże. Ale dobra mogę nie mieć racji w tej sprawie.

I Panie Moderatorze, sam powinnien Pan sobie wkleić jakiegoś degradzika bo czuję się mocno urażony stwierdzeniem w moim kierunku " Twoje wypowiedzi sięgają najniższego poziomu - chamstwa, obrażania, poniżania innych i wulgaryzmów." Mam nadzieję, że ktoś coś z tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Lordpilot to on faktycznie aż tak obrażał? Ja myślę, że zasługuje on na może -1 degrad za wypowiedzi tak jak ja. Co do tego mojego degrada to też jest dziwny jak się bliżej przyjrzeć, bo ja powiedziałem tylko, że jest on kretynem i idiotą, bo proszę Pana chyba się Pan ze mną zgodzi, że ciężko takiego kogoś inaczej nazwać. Ale wracając do tej dziwnej sytuacji z degradem:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54183&pid=4
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54543&pid=10
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51848&pid=21
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51848&pid=19
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51180&pid=92

Nie sądzę, że jakoś gorzej od niego się zachowałem, a on dostał tylko -1 degrad i to po 2 interwencjach moderatorów. I jak wcześniej pisałem mi -1 może się należał, ale zastanawia mnie dlaczego on nie dostał bana.

A co do tematu. Mam nadzieję, że Bungie jak najwięcej przekaże z tej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 14:33, Starscream napisał:

Nie przeszkadza mi ze pomagają, raczej smieje sie z ludzi ktorzy to tak zacięcie popierają.
Po prostu raj- nie rusza sie z miejsca, nic nie zapłacą, tylko pograją czyli to co kazdy
lubi robić- a pomoga biednym. Co z tego ze kazdy z nich wpłaci nędzne 10 centów, ważne
ze beda mogli sie pozniej pochwalic ze uczestniczyli w pomocy ofiarom trzęsienia. Ale
jak kogos stac na Xsa i na Halo to stac go tez na chociazby malutki przelew.


przecież człowiek to istota próżna :) każdy pomaga jak chce a to mówisz jak powinni ludzie pomagać ,trzeba jeszcze wytknąć palcem wszystkim bogaczom bo mają tyle kasy a nie pomagają masowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 15:12, Hellmut napisał:


> Lordpilot - Zamiast wysłać do nas formularz

Wysłalem do Was dwa razy nie tak dawno temu, w sprawie uzytkownika Chupacabra DK - reakcja moderatorow byla zerowa. O sprawie - ponizej napisał już Xjumpaytech, nawet linki Wam podał. Szczerze ? Nie traktujecie wszystkich przewinień po równo, dzielicie forumowiczów na równych i równiejszych. Takie moje zdanie. Po co mam wysyłać formularz, skoro reakcji brak ? (a sprawdzałem jeszcze 3 dni po wyslaniu )

Co do degrada - nie powiem, że nie zasłużyłem, sam jestem sobie winien, bo dałem się sprowokować. Wulgaryzmy - zgoda. Obrażanie użytkowników ? Tylko jednego, ktoremu sie akurat należało, ale ok - mogłem nie reagować.
Ale "najnizszy poziom moich wypowiedzi" ? No - bez jaj :) Wojenki też nie było - jedynie "krotkie, żołnierskie słowa" w kierunku typa, który na nie zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham Polskę i Polaków. Ten wspaniały naród potrafi wzniecić flame w komentarzach do niusa o tym, że ktoś pomaga ofiarom kataklizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to bardzo fajna akcja. Pod choinkę dostałem Halo ODST a właśnie sobie wykupiłem golda by pograć w multi. Teraz tylko pamiętać o tym by sobie odpowiednio zmodyfikować postać w serduszka na ramionach i będzie można stawiać pierwsze kroki w multi ODST przy okazji będąc częścią czegoś fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khasim ---> ta smutna refleksja towarzyszy mi niemal przez cały dzień. bardzo się zawiodłem na Gramowiczach. nie mówię, że na wszystkich, ale to co się stało powyżej woła o pomstę do nieba. z drugiej strony mogłem się tego spodziewać. komentarze pod informacją o fundacji Activision na rzecz byłych żołnierzy, nie mogących się odnaleźć na rynku pracy, wyglądają bliźniaczo. może nie ma w nich tyle jadu, ale wnioski można wysnuć podobne: lepiej nie pomagaj, bo Cię oplują i zadepczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować