Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

Zabijanie zwierząt - co o tym sądzicie? [M]

167 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2010 o 11:42, Zabrajin napisał:

Tak jak w tytule tematu, co sądzicie o zabijaniu zwierząt dla mięsa, które można potem
zjeść?


Gdyby nie mięsko które dostarcza ważnych składników odżywczych potrzebnych do życia nie siedziałbyś teraz na forum i nie tworzył takich tematów zadając takie ,,dziwne" pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idźmy dalej - nie pozbawiajmy roślinek owoców.. przecież to jak aborcja!
Myślałem, że już ten pi...c z obroną zwierząt wyszedł z mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mam taką myśl, czy kiedykolwiek jakieś lwy gadały między sobą o tym, co sądzą na temat dalszego zabijania antylop itp. xD Przecież kierujemy się prawami natury, ludzie z natury są mięsożerni, a że odkrywali nowe pożywienie (jeden sie kapnął, że ziarenka są zjadliwe), to do mięsa dołączyły owoce, warzywa i inne rośliny. To naturalne i nie rozumiem wegetarian, jeśli myśliwy żałuje swojej ofiary, sam w końcu się stanie ofiarą.

EDIT
Sponsi, pozbawianie roślin owoców/kwiatów to raczej kastracja, aborcją byłoby rozwalanie ziaren xD Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:32, Albii napisał:

Bo Bóg stworzył świat i kazał ludziom czynić sobie ziemię poddaną, a nie na odwrót.


A co z tymi, co w Boga nie wierzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:32, Zabrajin napisał:

> Bo Bóg stworzył świat i kazał ludziom czynić sobie ziemię poddaną, a nie na odwrót.


A co z tymi, co w Boga nie wierzą?

Ale ci co w Boga wierzą , chyba nie maja zamiaru ZABIJAĆ I JEŚĆ LUDZI , a jeżeli ty chcesz zabijać i zjadać innych to chyba coś jest nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:27, Zabrajin napisał:

A dlaczego w takim razie nie zabijamy ludzi dla mięsa? Przecież mięso z ludzi też jest
pożywne i zawiera dużo składników odżywczych.

Chłopie pomyśl czasami dwa razy zanim coś napiszesz. Czy np. lwy zjadają inne lwy ?
Ja tam zostaję przy schabowych, a ty jak chcesz to możesz jeść nawet trawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:27, Zabrajin napisał:

A dlaczego w takim razie nie zabijamy ludzi dla mięsa? Przecież mięso z ludzi też jest
pożywne i zawiera dużo składników odżywczych.

Bo z natury nie jesteśmy Kanibalami. Słyszałeś kiedyś, żeby Lwy zabijały siebie nawzajem, bo są z mięsa? n/c.
@up
Taki sam przyklad walnelismy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:37, Zabrajin napisał:

Mnie po prostu wkurza, że ludzie zabijają zwierzęta, a sami mają prawo żyć i mieć się
dobrze.

mam kota w domu, i jakby nie patrzeć jestem do niego przywiązany, i pewnie uszkodziłbym kogoś, kto chciałby mu coś zrobić. Ale tak już jest na świecie, zwierzęta mają też tylko instynkt, i muszą się pogodzić z tym, że one zabijają, i one będą zabijane. Taki już jest świat, i skończ tą bezsensowną dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:32, Albii napisał:

Bo Bóg stworzył świat i kazał ludziom czynić sobie ziemię poddaną, a nie na odwrót.


Mamy XXI wiek, komputery w szkołach, internet w domach, pełny dostep do żródeł i owych żródeł omówień ... i nadal pokutuje rozumienie Biblii rodem z najmroczniejszych wieków średnich. Przerażające ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować