Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pięć porad, byś dobrze bawił się z Mass Effect 2

56 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2010 o 17:27, heros123456789 napisał:

ja bym dodał: "Nie oglądaj filmów z rozgrywki, bo se zabawę zepsujesz";p


Zgadzam się w 100%. Ja jakbym taki serwis prowadził to bym nawet nie wrzucał tego na stronkę. Przecież nie chcę aby gracze (fani) jakiejś gierki mnie znienawidzili :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze będzie newsów o ME 2 byle tylko zareklamować na końcu wasz sklep?;-) Zobaczcie filmik jak shepard mruga okiem i zobaczcie ofertę naszego sklepu? Zobaczcie jak shepard biega i zerknijcie do naszego sklepu gdzie mamy bla bla bla;-)
Można zwariować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 17:37, Stfforex napisał:

Ile jeszcze będzie newsów o ME 2 byle tylko zareklamować na końcu wasz sklep?;-) Zobaczcie
filmik jak shepard mruga okiem i zobaczcie ofertę naszego sklepu? Zobaczcie jak shepard
biega i zerknijcie do naszego sklepu gdzie mamy bla bla bla;-)
Można zwariować :P


To prawda, nawet w konkursie jak klikniesz żeby zobaczyć co jest do wygrania to możesz kupić to co chcesz zdobyć. To po co robić konkurs... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 17:50, Pile napisał:

Save nowego i tak zrobię bo gra dużo zyska a jedynkę znam praktycznie na pamięć.


Ja mam plan że wpierw przejdę postacią importowaną z pierwszej części, a potem zupełnie nową ;-) Pewnie znów stworzę jako druga postać okropną, zimną, wstrętną kobietę Shepard :P
Jak gram facetem zawsze jestem dobry i ratuje świat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, patrzac na ostatnie newsy to gram.pl powinno zmienic nazwe ma masserect2.pl
Gdybym nie wiedzial lepiej i ocenial po zawartosci serwisu to wyszloby, ze obecnie wychodza max. 3 gierki. O dziwo wszystkie hype''owane pod niebiosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porada pierwsza brzmieć powinna:

Jak dokopać się w grze do ukrytej, po cholera wie co, anglo języcznej wersji gry z napisami którą od początku obiecywano do wyboru na PC o czym teraz wiadomo, że nie ma takowej opcji w samej instalacji,a o czym serwis w potoku informacji o ME2 wyraźnie milczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoundWave - masz racje w 100%. Juz denerwuje mnie ze wszystko co wjdzie o massefect 2 to odrazu "GoracyTemat". I niby co w tym takiego waznego w tym newsie? Nie wystarczyly poprzedniki artkykulow o massefect 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"hype must go on!!
bo tu słabe newsy są!!
hype must go on!!
bo pieniądze redaktorom za nie potrzebne są!!
hyyype must go on!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na dobrą zabawę jest nie kupowanie wersji z gram.pl :-P
Jest tylko polski dubbing i nie widzi postaci z jedynki do importu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli tak samo się dzieje z językiem na gram.pl to i w innych sklepach. Jest to wina tylko i wyłącznie EA.... już przeboleję ten język bo na forach już widzę przepisy jak ustawić sobie dub angielski. Jednak jeśli import postaci jest niemożliwy to się wkurzę łagodnie mówiąc -.- choć pewnie zapisanego stanu "nie widzi" dlatego, że się jest zmuszanym do instalacji tego pieprzonego dubbingu (mniemam że michał_w grał w wersję kinową w pierwszej części jak ja.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z poprzednikami. W grze są angielskie audio, zaglądnijcie do tematy o ME2, głos Sheparda się zmienił, jest dziwny, ale do przyzwyczajenia, postaci widzi, to był odosobniony przypadek. Te porady się sprawdzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie: oficjalny termin premiery Mass Effect 2 wg. gram.pl (zabuliłem za gierkę 192 PLN), to 29 I. A dziś w Media Markt widziałem grę za 119 PLN. To kiedy w końcu jest premiera, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pięć porad, byś dobrze bawił się z Mass Effect 2"?

To chyba jakiś żart, tak?

Może jeszcze powinienem ustawić walkę na "auto-resolve", skipować dialogi i animacje oraz ogólnie dać pada młodszej siostrze? Hmm... w tym szaleństwie jest metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 19:34, Aru488 napisał:

Ale jeśli tak samo się dzieje z językiem na gram.pl to i w innych sklepach. Jest to wina
tylko i wyłącznie EA.... już przeboleję ten język bo na forach już widzę przepisy jak
ustawić sobie dub angielski. Jednak jeśli import postaci jest niemożliwy to się wkurzę
łagodnie mówiąc -.- choć pewnie zapisanego stanu "nie widzi" dlatego, że się jest zmuszanym
do instalacji tego pieprzonego dubbingu (mniemam że michał_w grał w wersję kinową w pierwszej
części jak ja.)

Na szczęście problem z importem udało mi się rozwiązać (program konfiguracyjny miałem po czesku po zabawach w przeróbki ) i już działa, ale do zagrania w wersję kinową z jez. angielskim nadal trzeba się nakombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować