Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie konkurencja dla FIFY i PES-a?

20 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 16:29, Spayki napisał:

A czy tu nie chodzi czasem o Academy of champions ( http://academyofchampions.uk.ubi.com/)?
Jeżeli tak, to ta prędzej z Mario Strikers Charged Football lub FIFĄ Street będzie konkurować.


To są tylko doniesienia, a jak to ma być konkurencja dla Fify i PES''a to nie w takiej postaci. Po za tym na pewno nie chodzi o tą grę, bo gdyby tak było, to by powiedzieli otwarcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 2004 roku na PC panowała FIFA, potem już zaczął wygryzać ją PES i to on na piecach jest do tej pory najlepszą grą kopaną. Fajnie byłoby gdyby jeszcze jakaś marka zaczęłaby się liczyć na rynku. No cóż pozostaje czekać na nowinki, które powiedziałyby nad czym pracuję Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 16:46, Budep napisał:

To są tylko doniesienia, a jak to ma być konkurencja dla Fify i PES''a to nie w takiej
postaci. Po za tym na pewno nie chodzi o tą grę, bo gdyby tak było, to by powiedzieli
otwarcie..


Nikt nie oświadczył, że to będzie konkurencja dla tych gier (znak zapytania na końcu newsa). Mowa jest jedynie o nawiązaniu współpracy z określonymi drużynami (zawodnikami). Co stoi na przeszkodzie, aby zostali oni wykorzystani we wspomnianej przeze mnie produkcji?

Natomiast cytowania wypowiedź prezesa Ubi pochodzi w 2008 roku i dotyczy "casualowych elementów". Jeżeli Academy of champions nie wpisuje się w tę konwencję, to ja się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 16:49, Spayki napisał:

Natomiast cytowania wypowiedź prezesa Ubi pochodzi w 2008 roku i dotyczy "casualowych
elementów". Jeżeli Academy of champions nie wpisuje się w tę konwencję, to ja się nie
znam.


Ja też nie napisałem, że to ma robić za konkurencję. Co stoi na przeszkodzie? Ciekawie jak i po co wykorzystali by Gerrarda do takiej produkcji bajkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 16:53, Budep napisał:

Ja też nie napisałem, że to ma robić za konkurencję. Co stoi na przeszkodzie? Ciekawie
jak i po co wykorzystali by Gerrarda do takiej produkcji bajkowej.


Zastanówmy się? Może dlatego, że jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich piłkarzy i nakręci sprzedaż gry? W końcu Pele w kadrze Ubisoftu też się raczej przypadkowo nie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Ubi jeszcze nie wydał ŻADNYCH oświadczeń na temat gry, nic. Prócz wiadomości że może będzie. A tutaj mamy już stronę internetową, gdyby to o to chodziło to Ubi już by dało linka i informacje.

Zresztą, tamta gra jest już wydana i tylko na Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 16:55, Spayki napisał:

> Ja też nie napisałem, że to ma robić za konkurencję. Co stoi na przeszkodzie? Ciekawie

> jak i po co wykorzystali by Gerrarda do takiej produkcji bajkowej.

Zastanówmy się? Może dlatego, że jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich piłkarzy
i nakręci sprzedaż gry? W końcu Pele w kadrze Ubisoftu też się raczej przypadkowo nie
znalazł.


Powyższy post rozwiewa wszelkie wątpliwości. A co Gerrarda, wątpię, aby zgodził się występować w tym czymś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 16:56, Arkads napisał:

Tylko że Ubi jeszcze nie wydał ŻADNYCH oświadczeń na temat gry, nic. Prócz wiadomości
że może będzie. A tutaj mamy już stronę internetową, gdyby to o to chodziło to Ubi już
by dało linka i informacje.

Zresztą, tamta gra jest już wydana i tylko na Wii.


JV po prostu gdyba: może Ubi pracuje nad poważną grą piłkarską, może...

A może po prostu szykują kontynuację AoC lub chcą przygotować wydanie na inne platformy.

Twierdzę po prostu, że współpraca z angielskimi klubami nie oznacza, że Ubi pracuje nad konkurencją dla FIFY i PES-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, szukasz dziury w całym. Wątpię żeby na poważnie brano takie tytuły jak Ty podałeś, szczególnie na PeCety. Nie miałoby to szans przejść. A skoro takie gdybanie zachodzi, to przynajmniej miejmy nadzieję że Ubi coś zrobi, konkurencja jednak będzie. EA i Konami będą musiały się starać, bo póki co pierwsza olewa PeCety, a drugiej te PeCety nie wychodzą. Jak wyjdzie coś konkretnego na PC to EA się postara i może wyjdzie coś w stylu konsolowej FIFY. Takie małe marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studio Ubisoft jest znane z wielu dobrych gatunków ale nie jestem do końca przekonany czy gra sportowa będie dobra. Zresztą jest to plotka i nie jest to do końca potwierdzone, pożyjemy zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli UbiSoft zrobi poważną grę piłkarską to daję głowę, że będzie ona lepsza od wszystkich gro-podobnych produkcji EA Sports razem wziętych (jeśli chodzi o PC). Może to trochę ostudzi konsolowe zapędy EA i pozwoli im zrozumieć, że trzepanie kasy na konsolowcach to nie jest dobra droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować