Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 12:42, Modest-Vermin napisał:

Ja raczej nie byłbym tego ciekaw, nawet jak oddalisz na bezpieczną odległośc to Ciebie zaleje
fala grozy/zemsty Sol :D


Ja tych zdjęć tu nie zamieszczałem. Niech gniew spadnie na innych... Ja byłem tylko ciekawski. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 09:22, HumanGhost napisał:

Jeśli chodzi o te na wybiegach mody to nawet z makijarzem bym ise nie obejrzał.

Co do makijażu - dobrze zrobionego praktycznie nie widać. Albo inaczej - nie widać co koryguje. Czyli spełnia swoje zadanie. Zadaniem tapety jest usunąć różnice symetrii połówek twarzy, części górnej i dolnej oraz optycznie zniwelować elementy nie chciane i uwypuklić elementy potrzebne. Najczęściej poza wyrównaniem symetrii, uwypukla się kości policzkowe i zmienia obrys ust.
A tak na marginesie - widziałeś kiedykolwiek na dowolnym nieamatorskim filmie wyraźnie sztuczną tapetę? Przecież jak porównasz sobie twarze tych samych aktorek np. na rozdaniu Oskarów, to są one często bardzo inne.
Mimo to do charakteryzacji, nie będziesz potrafił się przyczepić. A charakteryzacja, to przecież nic innego jak makijaż spod ręki mistrzów w tej dziedzinie.

Dnia 02.09.2006 o 09:22, HumanGhost napisał:

Same kościotrupy, jakby z obozu koncentracyjnego wyszły.

Nie mówiłem o anorektyczkach. :)

Dnia 02.09.2006 o 09:22, HumanGhost napisał:

Kobieta powinna być naturalna, a nie "sztucznie chodowana".

Większość kobiet najlepszą cerę i figurę ma w wieku 17-20 lat. Przy tym już dawno odkryte zostały proporcje ciała wpływające na mężczyzn najbardziej (głównie proporcje bioder do talii równe 10/7). Co w tym dziwnego, że cały ten "przemysł" upiększania dąży właśnie do zatrzymania wyglądu z takiego okresu?

Dzisiaj naprawdę niewiele zostało już rzeczy tajemnych. Nawet tzw. psychologia flirtu też została rozpracowana i w tej sprawie niektóre odkrycia i techniki są na miarę Nobla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale trudno jest znaleźć w miarę fajną fotkę Franki Potente. Mi się ona podobała (z wyglądu) w filmie Tożsamość Bourne''a (ostatnia fotka). Ogólnie jest spoko (nie jest sex bombą ale ma w sobie to coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle.. Sam bym tego lepiej nie ujął (odnośnie makijażu). :-)

A tak odnośnie dzisiejszych czasów. Może jestem staromodny czy wręcz przestrzały,ale nie podoba mi się dzisiejsza moda. Te odkrywanie ciała wszędzie gdzie to jest możliwe. Kobieta powinna zachować trochę tajemniczości. A tak od razu, że tak powiem odkrywa wszystkie karty. Dlatego właśnie uwielbiam modę lat 20tych i 30tych XX wieku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 08:53, HumanGhost napisał:

A tak odnośnie dzisiejszych czasów. Może jestem staromodny czy wręcz przestrzały,ale nie podoba
mi się dzisiejsza moda. Te odkrywanie ciała wszędzie gdzie to jest możliwe. Kobieta powinna
zachować trochę tajemniczości. A tak od razu, że tak powiem odkrywa wszystkie karty. Dlatego
właśnie uwielbiam modę lat 20tych i 30tych XX wieku. :-)


Nie musisz wcale cofac się do przeszłosci. Jedź do Afganistanu czy do innego kraju Arabskiego tam możesz spotkac kobety w burkach, ale wiesz takie odkrywanie wszystkiego naraz w punkcie kulminacyjnym moze sie zle skonczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 08:53, HumanGhost napisał:

A tak odnośnie dzisiejszych czasów. Może jestem staromodny czy wręcz przestrzały,ale nie podoba
mi się dzisiejsza moda. Te odkrywanie ciała wszędzie gdzie to jest możliwe. Kobieta powinna
zachować trochę tajemniczości.

Przesadzasz chyba trochę, kobiety nadal potrafią BYĆ i najczęściej SĄ tajemnicze(przynajmniej ja na swojej lubelszczyźnie jeszcze nie widuje nagich kobiet na ulicach). Bardzo dobrze, że starają się uwydatnić atrybuty swojej kobiecości... ;-) Taka kobieta z klasą inaczej ubiera się idąc do Koscioła, inaczej do szkoły czy na uczelnie a jeszcze inaczej gdy idzie się pobawić i "ponęcić" facetów do klubu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 08:53, HumanGhost napisał:

Dlatego
właśnie uwielbiam modę lat 20tych i 30tych XX wieku. :-)

Christina Aguilera, tez ją uwielbiam:]
A tak wogule to jako Dirrty girl tez była ładna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 12:38, olki77 napisał:

1 i 2 Eva Longoria - "Gotowe na Wszystko"

Przepraszam za offtopa ale: Czy zaczeła sie wogule trzecia seria gotowych na wszystko?

Tak wracajac do tematu, zamieszcze jeszcze kilka fotek X-tiny:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:19, HumanGhost napisał:

Hmm, moze jestem dziwny, ale najbardziej podobają mi się oczy Evy. Swoich nie mogę od nich
oderwać. :-)


Cóz ja też , naprawde jest ładna , ciałko i itp ,ale oczy ma tez super , nie martw jesteś normalny , 100% mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:19, HumanGhost napisał:

Hmm, moze jestem dziwny, ale najbardziej podobają mi się oczy Evy. Swoich nie mogę od nich
oderwać. :-)


Tez tak mam ;) Wogole w wiekszosci kobiety o ciemnych oczach maja bardzo elektryzujace spojrzenie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 16:27, metal_man napisał:

Tez tak mam ;) Wogole w wiekszosci kobiety o ciemnych oczach maja bardzo elektryzujace spojrzenie...


Ciemne oczy są extra. Ale podobają mi się też kobiety o zielonych oczach. :-)
Kiedyś (średniowiecze) jak dziewczyna była ruda i miała zielone oczy to mogła skończyć na stosie. A jak jeszcze miała czarnego kota to po niej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować