Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2006 o 19:24, paweusz napisał:

> gdzies na necie znalazlem nie wiem kto to jak ktos wie to niech powie ;)
Wydaje mnie się, że to jest Carisma Carpenter. Ale użyj tego nzawiska w google, to się przekonasz,
czy to ona czy nie.


taki mialem zamiar jesli sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 19:24, paweusz napisał:

> gdzies na necie znalazlem nie wiem kto to jak ktos wie to niech powie ;)
Wydaje mnie się, że to jest Carisma Carpenter. Ale użyj tego nzawiska w google, to się przekonasz,
czy to ona czy nie.


to ona dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe - mam przyjaciółkę, która z powodu uczuleń nie może używać żadnego makijażu. A jest piękniejsza od spokojnie 3/4 tego co tu prezentujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 11:55, Sephirath napisał:

Hehe - mam przyjaciółkę, która z powodu uczuleń nie może używać żadnego makijażu. A jest piękniejsza
od spokojnie 3/4 tego co tu prezentujecie :)

Doprawdy - świetna przypadłość. Uwielbiam naturalność. Jeżeli już, to jakiś delikatny make-up pokreślający oczy czy usta, a nie "maskujący" typu szpachla na mordę i mandrynkowa cera :D Najciekawsze jest to, że wiele kobiet mówi, że robi makijaż robi żeby podobac się bardziej panom, a często reakcja jest odwrotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 11:55, Sephirath napisał:

Hehe - mam przyjaciółkę, która z powodu uczuleń nie może używać żadnego makijażu. A jest piękniejsza
od spokojnie 3/4 tego co tu prezentujecie :)

Tylko pozazdrościć przyjaciółce , większość męskiego grona preferuje naturalną urodę a kobiety jak na złość tego nie chcą dostrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 12:09, paweusz napisał:

Najciekawsze jest to, że wiele kobiet mówi, że robi makijaż robi żeby podobac się bardziej
panom, a często reakcja jest odwrotna...


Tylko, że wtedy chodzi im o zwykły makijaż, a nie jak np Pamela Anderson.
O gustach się nie mówi, ale ja nie wiem co faceci w niej widzą. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 12:58, spider88 napisał:

> Hehe - mam przyjaciółkę, która z powodu uczuleń nie może używać żadnego makijażu. A jest
piękniejsza
> od spokojnie 3/4 tego co tu prezentujecie :)
Tylko pozazdrościć przyjaciółce , większość męskiego grona preferuje naturalną urodę a kobiety
jak na złość tego nie chcą dostrzec ;)


Nie dość że piękna to jeszcze wesoła i "przytularska" - choć jest dla mnie jak siostra (z pewnych powodów) to i tak ją kocham ;)

Poza tym, ja bym tego jej uczulenia nie życzył nawet wrogom - nie może nosić wełny, dotykać śniegu - wszystko powoduje u niej osłabienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:03, Sephirath napisał:

Nie dość że piękna to jeszcze wesoła i "przytularska" - choć jest dla mnie jak siostra (z pewnych
powodów) to i tak ją kocham ;)

Jednym słowem wspaniała ;D

Dnia 26.09.2006 o 13:03, Sephirath napisał:


Poza tym, ja bym tego jej uczulenia nie życzył nawet wrogom - nie może nosić wełny, dotykać
śniegu - wszystko powoduje u niej osłabienie :/

Tego niestety pozazdrościć ciężko , niestety tego typu uczulenia są bardzo uciążliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 14:45, gaax napisał:

A co powiecie na tą panią? :)


A tak w ogóle to kto to?Kolejna koleżanka z klasy?Taka sobie,ale zła nie jest.Zresztą to już kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie z klasy ale znajma, młodzsza pare latek. Ja uważm, że jest bardzo ładna, ma zadatki na modelkę, wzrost też wystarczający, ale o dziwo w 2 agencjach ją odrzucili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 14:51, gaax napisał:

Nie z klasy ale znajma, młodzsza pare latek. Ja uważm, że jest bardzo ładna, ma zadatki na
modelkę, wzrost też wystarczający, ale o dziwo w 2 agencjach ją odrzucili...


No wiesz,kwestia gustu,ja mówiłem,że jest nawet,nawet:).Ale ja widziałem na tych wakacjach taką dziewczynę,że aż mi szczena opadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 14:55, Skywalker560 napisał:

No wiesz,kwestia gustu,ja mówiłem,że jest nawet,nawet:).Ale ja widziałem na tych wakacjach
taką dziewczynę,że aż mi szczena opadła...

Po to właśnie komórki mają wbudowane aparaty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 14:57, spider88 napisał:

> No wiesz,kwestia gustu,ja mówiłem,że jest nawet,nawet:).Ale ja widziałem na tych wakacjach

> taką dziewczynę,że aż mi szczena opadła...
Po to właśnie komórki mają wbudowane aparaty ;D


Nie miałem przy sobie wtedy komórki (zresztą i tak mi niepotrzebna),a zresztą tak jej strzelić fotkę bez ogródek to chyba byłby pewien nietakt z mojej strony,nie?(Zresztą jak tu miałem o zdjęciu myśleć,gdy musiałem wyzbierać szczękę z chodnika:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to brałem kiedys udział w jakimś teście, w którym trzeba było oceniać kobiety w skalo od 1-10. Okazało się że najmnniej punktów otrzymały modelki i to nie te wybiegowe anorektyczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować