Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2006 o 13:05, Wodzasty napisał:

> > Charlize Theron
> > :)
> Ale kadr z Monstera to mogłeś sobie odpuścić ;)

To jest akurat kadr z Northern Country...:)))

...no nie przyjrzałem się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy film na TV4 o tytule... hmmm... mam nadzieje, ze nic zlego sie nie stanie ze mna ;) - w koncu taki tytul widnial w gazecie telewizyjnej... ''Love & Sex'' przypomnial mi o jednej kobiecie, ktora rowniez mi sie bardzo podoba, a mianowicie o:

Famke Janssen - podziwiajcie ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 14:30, piotersamobojca napisał:

Szkoda, że nie oglądałęm tego filmu:). Jeśli chodzi o tą panią to moją uwagę przyciągają jej
oczy. Zdjęcia nr 3 i 5-wszystko jasne:).


rzeczywiscie oczy ma niesamowite(przynajmniej tak na tych zdjęciach one wygladaja extra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 14:52, janusz82 napisał:

rzeczywiscie oczy ma niesamowite(przynajmniej tak na tych zdjęciach one wygladaja extra)

Imho dziwne, mnie się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 15:27, SwenG napisał:

> rzeczywiscie oczy ma niesamowite(przynajmniej tak na tych zdjęciach one wygladaja extra)

Imho dziwne, mnie się nie podobają.


każdy ma własny gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 15:43, janusz82 napisał:

> > rzeczywiscie oczy ma niesamowite(przynajmniej tak na tych zdjęciach one wygladaja
extra)
>
> Imho dziwne, mnie się nie podobają.

każdy ma własny gust :P

Nie przeczę, mnie się takie podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dowiedzieliście się w końcu jak nazwya się ta aktorka z reklamy Ery? Bo ja dzisiaj dostałem taką odpowiedź mejlową:
"Witam
Uprzejmie informuję, że przekazałem pytanie Pana do komórki organizacyjnej Ery, która zajmuje się reklamą w tym cytowanym przez Pana spotem telewizyjnym, i uzyskałem niestety odpowiedź, iż nie podajemy tego rodzaju informacji (..)."Ustawa o Ochronie Danych Osobowych" obliguje nas do niepodawania tego rodzaju danych personalnych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim, ze dzis o 20:00 w Telewizyjnej Dwojce leci relacja z Miss Polonia 2006 ;-). Wszystkich serdecznie zapraszam ^^. Ja na pewno sie zamelduje przed telewizorem - przynajmniej na chwile :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 19:10, HumanGhost napisał:

Macie jakies faworytki?

Po przejrzeniu zdjec wybieram ponizsza trojke. Ale jak sam mowisz: Wszystko wyjdzie w praniu, bo tak na sucho to trudno powiedziec do konca ;-)

(Kolejnosc jest istotna):
8 - Dominika Brzeska
14 - Wiloleta Strzelecka
9 - Aleksandra Sobczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finał Miss Polonia się zakończył i mogę śmiało powiedzieć, że wygrała kandydatka, którą zaraz jak zobaczyłem to stwierdziłem, że mi się nie podoba. Po obejrzeniu całej dwudziestki moim zdaniem nasza miss była najgorsza... Mogę powiedzieć, że moja trójka pokrywa się z tą co podał wyżej Piotrek K. Może tylko drugie miejsce z trzecim zamienić... Generalnie nie jestem zadowolony z naszej miss i szczerze dziwie się jury. Jej uśmiech był po prostu tak tragiczny, że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować