Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

No tak.. powinni współpracować. Rzeczywiście pierwsza część jego wypowiedzi to formułka jak każda inna... druga.. cóż... może chodziło mu o to, że poza zmianą samochodu nie odnotowano żadnych innych zmian.. a może był tak zajęty sobą, że nie zauważył zmiany bolidu przez Roberta... cóż zobaczymy jak ta ich "współpraca" się rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:19, Rexaw napisał:

Na WP (znowu ten portal ) przy GP Europy jest Niemiecka flaga hmm....Czyżby planowali przesunąć
granice swego państwa? Na szczęście mamy WP! które zdemaskowało niecny spisek :-D


Heh, po prostu GP Europy było rozgrywane na Nurburgringu (mała pętla), który jest w Niemczech. Ale rozumiem, że twój post to była ironia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robert w końcu zdobył punkty z czego bardzo się ciesze. W rozmowie po wyścigu widać było, że Robert równiej odetchnął z ulgą bo nie miał tak robieganego wzroku jak po GP Malezji gdy udzialał wywiadu widać, było, że ta sytuacja go bardzo męczyła oraz frustrowała a po GP Bahrajnu napięcie z niego zeszło i wyglądał lepiej.
Jeśli chodzi o dramaturgie to moim zdaniem w Bahrajnie było mniej emocji niż w Malezji. Choć było pare ciekawych akcji - kraksa na początku, wybuch silnika, wyprzedzenie Alonso przez Nicka Heidfelda.

Jedno jeszcze mnie zastanawia.
Nie wydaje mi się, że dziennikarze wywołali sztuczną psychoze odnośnie tego co się dzieje w BMW oraz Roberta i Nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 23:59, Rzezim napisał:

Nie wydaje mi się, że dziennikarze wywołali sztuczną psychoze odnośnie tego co się dzieje w BMW oraz Roberta i Nicka?

Ja myślę, że coś jest na rzeczy. Dziennikarze czasem wymyślają cuda, żeby podnieść nakłady swoich pism, ale tam gdzie jest prawdziwa przyjaźń i serdeczność nie dodszukują się konfliktów.
Myślę, że między Nickiem a Robertem jest tzw. szorstka przyjaźń. Wskazywałaby na to również wypowiedź Roberta, kiedy zdementował słowa Nicka, jakoby go przeprosił po wypadku (chodziło o to otarcie na pierwszym zakręcie) w Malezji. Robert powiedział, że nie miał za co przepraszać Nicka.
Wygląda na to, że każdy z nich uważa, że winny jest ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę po fakcie,ale:
Szczegółowy wykaz miejsc w GP Bahrajnu:
1.Feilpe Massa(Brazylia/Ferrari)
2.Lewis Hamilton(Wlk.Brytania/McLaren Mercedes)
3.Kimmi Raikonnen(Finlandia/Ferrari)
4.Nick Heidfeld(Niemcy/BMW Sauber)
5.Fernando Alonso(Hiszpania/McLaren Mercedes)
6.Robert Kubica(Polska/BMW Sauber)
7.Jarno Trulli(Włochy/Toyota)
8.Giancarlo Fisichella(Włochy/Renault)
9.Heikki Kovalainen(Finlandia/Renault)
10.Nico Rosberg(Niemcy/Williams-Toyota)
11.Alexander Wurz(Austria/Williams-Toyota)
12.Ralf Schumacher(Niemcy/Toyota)
13.Rubens Barrichello(Brazylia/Honda)
14.Christijan Alberts(Holandia/Spyker-Ferrari)
15.Adrian Sutil(Niemcy/Spyker-Ferrari)
16.Anthony Davidson(Wlk.Brytania/Super Aguri Honda)
Nie Ukończyli:
Takuma Sato(Japonia/Super Aguri Honda)-awaria silnika
David Coulthard(Szkocja/Red Bull Racing-Renault)-awaria silnika
Mark Webber(Australia/Red Bull Racing-Renault)-awaria
Vitantonio Luizzi(Włochy/Toro Rosso-Ferrari)-awaria
Scott Speed(USA/Toro Rosso-Ferrari)-wypadek
Jenson Button(Wlk.Brytania/Honda)-wypadek


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:29, Lisun napisał:

Trochę po fakcie,ale:
Szczegółowy wykaz miejsc w GP Bahrajnu:

Trochę się spóźniłeś. Szczegółowy wykaz miejsc w GP Bahrajnu masz na stronie 54, więc czy trzeba to powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 13 maja Kubica będzie jechał. Ja się chyba nie doczekam, ale ludzie w BMW bardzo tam pracują podobno nad jego bolidem. Może w Barcelonie 13 maja mała niespodzianka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:29, Grucha91 napisał:

To ja może rzucę takiego newsa http://www.motoplaneta.pl/index.php?1&modex=pnews&pg_[desc]=+DESC&s=10306

O ciekawe :D

A słyszeliście o tym, żę w bolidach BMW powymieniali części co może oznaczać zysk nawet 0.4 sekundy na okrążenie? A mniej więcej tyle tracili na treningów do McLarenów i Ferrari. Czyżby stawka miała się wyrównać jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:32, Madia napisał:

A słyszeliście o tym, żę w bolidach BMW powymieniali części co może oznaczać zysk nawet 0.4
sekundy na okrążenie? A mniej więcej tyle tracili na treningów do McLarenów i Ferrari. Czyżby
stawka miała się wyrównać jeszcze bardziej?

Czyżby kolejny news na wp ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:37, Grucha91 napisał:

Czyżby kolejny news na wp ? xD


Nie. telegazety na TVN-ie :D ale można sprawdzić czy na wp o tym nie piszą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:39, Madia napisał:

> Czyżby kolejny news na wp ? xD

Nie. telegazety na TVN-ie :D ale można sprawdzić czy na wp o tym nie piszą :D:D:D

Piszą tylko że naprawili uszczelkę która powodowała uszkodzenie skrzyni biegów, a drugi news "W Hiszpanii w końcu wszystko ma działać". I tak jestem zawiedziony bo nie ma prognostycznych opinii o 0.4s na okrążeniu i pierwszym zwycięstwie Roberta w sezonie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:50, Grucha91 napisał:

Piszą tylko że naprawili uszczelkę która powodowała uszkodzenie skrzyni biegów, a drugi news
"W Hiszpanii w końcu wszystko ma działać". I tak jestem zawiedziony bo nie ma prognostycznych
opinii o 0.4s na okrążeniu i pierwszym zwycięstwie Roberta w sezonie ;(

Ha! A na telegzaecie na TVN-ie było :D ale najważniejsze, że wszystko działa. Oczywiście też prognozowali czy BMW może w takiej sytuacji zacząć wygrywać, ale prawda jest taka, że McLareny i Ferrari nie będa spać jak BMW sie będzie zbroić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do końca nie wierzę tym z Sauber-a że wszystko działa ... ;P
Najpierw muszę się przekonać na własne oczy. A więc muszę jeszcze trochę poczekać. No chyba się usra... yy niedoczekam do 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bolidy BMW Sauber sie sypia na miejscu Roberta przeszedłbym do innego teamu.Miał przecież propozycje od Renault
Hondy i Toyoty.Mojim faworytem na mistrza śwaita jest Kimi Raikonen albo hamilton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 09:29, Gerswim CD-r napisał:

Bolidy BMW Sauber sie sypia na miejscu Roberta przeszedłbym do innego teamu.Miał przecież propozycje
od Renault
Hondy i Toyoty.Mojim faworytem na mistrza śwaita jest Kimi Raikonen albo hamilton


Nie wiem czy wiesz ale kazdy kierowca ma podpisany jakis kontrakt z teamem i nie moze sobie ot tak zmienic teamu...A poza tym wydaje mi sie ze za jakis czas BMW bedzie naprawde genialnym teamem tylko musza troszke jeszcze dopracowac bolidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 09:29, Gerswim CD-r napisał:

Bolidy BMW Sauber sie sypia na miejscu Roberta przeszedłbym do innego teamu.Miał przecież propozycje
od Renault
Hondy i Toyoty.

Renault? Żartujesz. Szef tego teamu się wypowiadał że to błąd, że nie wzieli Roberta (było to po tym jak Robert uzyskiwał coraz lepsze czasy na testach w tamtym roku). Oni miu oferty nie złożyli. On tylko wygrał testy u nich. A co do Hondy i Toyoty... to zobacz sobie tabele MŚ konstruktorów. Gdzie jest BMW a gdzie jest Honda i Toyota...

>Mojim faworytem na mistrza śwaita jest Kimi Raikonen albo hamilton
Stawka sie bardzo wyrównała, ale moim faworytem zostanie Alonso :D

---> Makus89
Może genialnym teamem nie będą, ale to młody zespół. Dopracują wszystko i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować