Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

>(ciach)

Dnia 25.11.2013 o 06:40, Muradin_07 napisał:

chyba
że zamienią go na Massę, co byłoby naprawdę ciekawym posunięciem.


Massa odpada bo będzie od przyszłego sezonu kierowcą Williamsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tego nie zauważyłem. Widziałem tylko jakieś newsy związane z Maldonaldo, który miał pójść do Saubera, Lotusa albo Force India. Z Massą pamiętam, że ostatnie informacje, które widziałem mówiły o Lotusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 09:08, Muradin_07 napisał:

To tego nie zauważyłem. Widziałem tylko jakieś newsy związane z Maldonaldo, który miał
pójść do Saubera, Lotusa albo Force India. Z Massą pamiętam, że ostatnie informacje,
które widziałem mówiły o Lotusie ;)


No w końcu pojeździ sobie jako kierowca nr 1:) Fajnie jakby Williams wrócił do walki o Laury i ciekawość jak sobie Massa poradzi? Jego doświadczenie po tylu latach w F1 może im się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 09:08, Muradin_07 napisał:

To tego nie zauważyłem. Widziałem tylko jakieś newsy związane z Maldonaldo, który miał
pójść do Saubera, Lotusa albo Force India. Z Massą pamiętam, że ostatnie informacje,
które widziałem mówiły o Lotusie ;)

Nie. Massa na bank idzie do Williamsa.
A Maldonado gdzieś się pewnie załapie, bo podobno niesie ze sobą ok. 40 mln euro.
Swoja drogą to Robert miał szczęście, że parę lat temu mniej patrzono na kasę, a bardziej na umiejętności. Teraz by się raczej nie przebił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przez te całe lata, kiedy zawsze był tym drugim może się okazać, że podobnie jak kiedyś będzie starał się walczyć o mistrzostwo. Ale czas pokaże. Na razie to Williams jest naprawdę w ciężkiej sytuacji. Podobnie mam nadzieję, że McLaren w następnym roku stworzy naprawdę dobry samochód, bo w tym roku była tragedia...

... a tak liczyłem na dobre punkty ze strony Buttona jak i Pereza, bo ten duet naprawdę mi się spodobał. Na pewno lepiej niż Hamilton z Buttonem :/

@A-cis: Nie wydaje mi się. Akurat w przypadku Roberta chodzi właśnie o doświadczenie i umiejętności. Problem w tym, że musi trafić do zespołu, gdzie właśnie kasa nie gra głównej roli - RBR, Ferrari, może jeszcze bym powiedział McLaren czy Mercedes. Do RBRa raczej go na bank by nie wzięli, więc zostają 3. Najprędzej bym się go spodziewał w Mercedesie albo McLarenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 06:40, Muradin_07 napisał:

A to ja jeszcze od siebie dodam:


Ja mam nadzieję, że Polsat nie zrezygnuje całkowicie z F1. W ogólnego kanału pewnie wyścigi wylecą ale na Polscie Sport albo Polsacie Sport News F1 powinna zostać. Tym bardziej, że można te kanały oglądać w tv cyfrowej za darmo.

Dnia 25.11.2013 o 06:40, Muradin_07 napisał:

I ciekawy jestem czy Kovalainen zostanie w Reni. Chyba tak, bo pierwszy wyścig pojechał całkiem spoko chyba
że zamienią go na Massę, co byłoby naprawdę ciekawym posunięciem.


Jak już było napisane, Massa przechodzi do Williamsa (mówione było o tym kilkakrotnie w ciągu ostatnich wyścigów).
A jeśli interesuje Cię reszta kierowców to warto zajrzeć tutaj:
http://www.gp-hub.com/f1-2014/drivers/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 10:17, Phobos_s napisał:

Ja mam nadzieję, że Polsat nie zrezygnuje całkowicie z F1. W ogólnego kanału pewnie wyścigi
wylecą ale na Polscie Sport albo Polsacie Sport News F1 powinna zostać. Tym bardziej,
że można te kanały oglądać w tv cyfrowej za darmo.


Wolałbym stare studio F1 z początku startów Kubicy. Było naprawdę dobre, bo było proste i nie skupiało się na 7320... treść smsa F1 ;)

Dnia 25.11.2013 o 10:17, Phobos_s napisał:

Jak już było napisane, Massa przechodzi do Williamsa (mówione było o tym kilkakrotnie
w ciągu ostatnich wyścigów).
A jeśli interesuje Cię reszta kierowców to warto zajrzeć tutaj:
http://www.gp-hub.com/f1-2014/drivers/


Co do Magnussena to słyszałem właśnie, że właśnie w McLarenie ma nie być. Coś tam podczas studia mówili... Tak czy inaczej teraz śledzić transfery będę na pewno bliżej, bo nie ma czego oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 09:18, Muradin_07 napisał:

@A-cis: Nie wydaje mi się. Akurat w przypadku Roberta chodzi właśnie o doświadczenie
i umiejętności. Problem w tym, że musi trafić do zespołu, gdzie właśnie kasa nie gra głównej roli

Ja miałem na myśli tamten okres, czyli lata 2006 - 07. Wtedy Robert nie miał jeszcze tej wiedzy i doświadczenia, które ma obecnie. I gdyby wtedy stosowano takie kryteria jaki są stosowane obecnie w wiekszości zespołów (czyli kasa), to Robert mógłby nigdy nie zaistnieć w F1.
Teraz, w jego przypadku - to co innego. Teraz to ludzie wiedzą co on jest wart (w pełni zdrowy) i że więcej pieniędzy może zarobić dla zespołu na torze, niż to co inny przyniesie w walizce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 13:59, Muradin_07 napisał:

No to mamy już potwierdzenie: Pastor Maldonaldo od następnego sezonu w ekipie Lotus Renault
wraz z Romainem Grosjeanem

Podejrzewałem że ta walizka z forsą kogoś przzekona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 13:59, Muradin_07 napisał:

No to mamy już potwierdzenie: Pastor Maldonaldo od następnego sezonu w ekipie Lotus Renault
wraz z Romainem Grosjeanem


Przynajmniej tyle dobrego, że Grosjean będzie kierowcą nr 1.
Bo choć Maldonado jest bardziej doświadczony to nie sądzę aby mógł równać się z Romanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem... to znaczy Romek jeździł wcześniej w F1 jako kierowca testowy, tam też przez chwilę w starym Renault jeździł, więc czy tak doświadczeniem go przewyższa. Ja bym powiedział, że są na równi pod tym względem, ale Grosjean jest materiałem na nr. 1 w teamie. Nawet ogarnął się pod względem wypadków, co w roku 2012 było katastrofą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 10:21, Muradin_07 napisał:

Oj nie wiem... to znaczy Romek jeździł wcześniej w F1 jako kierowca testowy, tam też
przez chwilę w starym Renault jeździł, więc czy tak doświadczeniem go przewyższa. Ja
bym powiedział, że są na równi pod tym względem, ale Grosjean jest materiałem na nr.
1 w teamie. Nawet ogarnął się pod względem wypadków, co w roku 2012 było katastrofą ;)


Tak, Grosjean był kierowcą testowym, ale mi chodziło o to, że to dopiero jego drugi sezon jako pełnoprawny kierowca w F1. Maldonado za to ma jeden sezon więcej na koncie.
Ale jak pisałem, uważam, że Grosjean jest dużo lepszy i to on będzie nr 1 :)

Teraz zastanawiam się kto będzie jeździł w Sauberze i Force India :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał w Sauberze znowu Kobayashiego, albo powrót Heidfelda. Natomiast chyba poleci Guttierez. W Force India najprawdopodobniej odejdzie Di Resta, Sutil zostanie. Tylko pytanie czy będą chcieli inwestować w młode talenty... Też pamiętać trzeba jednak o Perezie, więc może on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest ciasno...
Jest Sutil, Di Resta, Perez, Hulkenberg i Gutierez...
Licząc ze Di Resta straci kontrakt w ogóle to może okazać się że w FI będzie Sutil i Hulk a w Sauberze Perez Gutierez...
Szkoda byłoby Gutiereza (o Perezie już nie wspomnę) na jakąś Marussię czy Caterhama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Sauber wolałby wymienić Pereza za Hulka... w tym sezonie całkiem dobre punkty im przywoził, więc może go zostawią. Pytanie tylko czy walizkę pieniędzy za sobą będzie nadal miał Guttierez, a jaką przyniesie Perez, choć może nie będzie aż tak źle.

No chyba że FI naprawdę chcą zrobić typowo niemiecki zespół, ale raczej w to wątpię. Też kasy potrzebują więc będą chyba się o nich walczyć na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli tak pisali, no to może coś w tym jest. Chociaż powiem szczerze, że wolałbym aby zostało tak jak jest właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 11:39, Muradin_07 napisał:

No jeżeli tak pisali, no to może coś w tym jest. Chociaż powiem szczerze, że wolałbym
aby zostało tak jak jest właśnie ;)


Mamy już pewność.
Hulkenberg w sezonie 2014 będzie jeździł w Sahara Force India.

http://youtu.be/5MNb3m4n4aA
http://youtu.be/FO-NYahLJgI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem chyba wczoraj wieczorem albo dzisiaj rano. W sumie to teraz faktycznie w Sauberze może być i Guttierez i Perez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować