Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poradniki, opisy, solucje na gram.pl

69 postów w tym temacie

Rany ja nie rozumiem niektórych czy wam się wydaje, ze gram.pl będzie robił darmową reklamę grom online? To przecież oczywiste, że za taką reklamę i możliwość udostępniania swoich poradników użytkownikom gram.pl będą musieli zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 17:49, DragonLord napisał:

> Trochę to za bardzo przypomina GOL-a.
Nie przypomina, ale JEST. To są ich poradniki, a kasa idzie na ich konto.

Ja tam nie widzę powodów do narzekania. Na innej stronie tez można znaleźć poradniki za sms które nalezą do GOL-a. Gram.pl zawsze będzie miał jakiś z tego przychód bo w końcu to tak jak by reklamowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 21:54, tabaluga93 napisał:

To samo jest na gry-online... Ktoś wcześniej pisał żeby poradniki były od graczy dla
graczy- genialny pomysł ;)


Teoretycznie było to sugerowane na jednym z gramowych spotkań, ale wtedy pomysł nie przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy , zastanawiam się tylko ilu znajdzie się desperatów chcących płacić za poradniki skoro w sieci można znaleźć całkiem sporo serwisów z darmowymi poradnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 22:32, raven91 napisał:

Pomysł ciekawy , zastanawiam się tylko ilu znajdzie się desperatów chcących płacić za
poradniki skoro w sieci można znaleźć całkiem sporo serwisów z darmowymi poradnikami.


Skoro się sprzedawały na GOLu, to ten sam produkt będzie się sprzedawał i tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna inicjatywa, gram.pl w jakiś sposób może na siebie zarobić. Szkoda tylko,że to te same poradniki co na GoLu. Jak to jest? Tutaj sprzedawane są te poradniki, a wy bierzecie część kasy ze sprzedaży za dystrybucję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 20:13, krystianek123 napisał:

Ręce mi opadły jak czytałem tego newsa o poradnikach..... Ten pomysł to TOTALNA klapa.
Dawno nie widziałem takiej porażki jak tu (może I połowa meczu Polska-Islandia ale to
z innej bajki). Żeby dawać poradniki z GOL-a i jeszcze im za to płacić !!


A wiesz, co jest najśmieszniejsze? Że nie taką małą część swoich poradników GOL udostępnia całkowicie za darmo - tyle że po angielsku.

http://www.gamepressure.com/

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 18:14, Budo napisał:

Już akie coś jest od lat- na płytach masz zawsze instrukcję i poradnik naprawdę od dawna
(gry od cdp).


Na oryginałach są poradniki. Piraci nie mają tego.

Jeśli nie możesz kogoś pokonać to się do niego przyłącz. gram.pl miał mało szanse na to by móc rywalizować z gry-online w tej dziedzinie(poradników). Choć jak Volvox wspominał był pomysł odnośnie poradników "dla graczy od graczy" no ale widać wymagałoby to za dużo pracy, a brak by było wymiernych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 22:59, Rzezim napisał:

Na oryginałach są poradniki. Piraci nie mają tego.


Jak ktoś ma pirata to nie zapłaci za poradnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że miałem pisać poradniki dla Gramu do tycoonów i gier ekonomicznych nieco ponad dwa lata temu.
Nie wiem o co to całe zamieszanie w komentarzach - jak nie chcesz, to nie kupuj poradników, nikt nikogo do niczego nie zmusza. A że jest taki dział w portalu, co to komu przeszkadza? Żyj i daj żyć innym - albo po prostu olewaj to, co Ciebie nie dotyczy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować